Тазгодишният есенен празник - кой ще дойде?

  • 7 747
  • 201
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 034
Ивиче, да си била там и аз да не разбера!!! Ама аз не очавах да те видя руса... може би затова...голяма съм заспа!!!

 newsm62 Изненадка

Ама аз съм виновна, защото знам как изглеждаш и нещо ме досвеня да се запозная, но следващия път ще се реванширам с пуканки, става ли?
 Само да приспя Марена и ще кача и малко снимки, но основно залагам на хубавия обектив на Реза.

# 166
  • Мнения: 479
мама с панталон и с опашле- много ми е драго!
А другото мами с теб, Ивиче, кое беше?



Ами тя не влиза във форума, заедно сме учили и живеем в един вход.

П.С. И на мен ми е приятно, следващия път ще се разпознаем  Peace

 Peace

# 167
  • Мнения: 3 447
Ето ни и нас Simple Smile За съжаление обаче дребният прекара празника основно в унищожаване на големи количества "Зайо Байо"... Но на следващия есенен празник, надявам се, вече ще е достатъчно голям, за да се включи и в игрите. Съжалявам, че не можах да се запозная с всички мами - само с Анда, Цвета и Нати... и Жана я разпознах, ама така и не се представих... пусти срамммм Embarassed С Янче и ивиче се познавах отпреди. Обаче... чандра, кое беше ти, бе градски? Защо не се обади? Аз и на снимка не съм те виждала, иначе щях да се пресрамя Hug Другата неделя обаче ще съм в Смолян - освен да се разпознаем там Wink
Момичета, като ви гледах, направо ми се прииска Кико вече да е по-голям, за да можем да си играем така  Simple Smile Страхотни бяхте! И, Анда - имаш вълшебен глас, само за разказване на приказки Heart Eyes

# 168
  • Мнения: 412
Аз съм само чрез бубайкото на Матей градски  Laughing...аз бях една такава с очилца и младеж, наклонен към риболов и мокри игри основно...а после и ядене на Зайо Байо...Абе до вас седях горе долу, на същата пейка. Приятно ми е, постфактум    bouquet

# 169
  • Мнения: 3 447
чандра, с черния потник и кафяв панталон ли беше ти? Абе имам чувството, че съм те виждала някъде newsm78 Ама аз в Смолян не си бях ходила от 4 години, възможно ли е да съм те мернала в началото на август?

# 170
  • Мнения: 412
ахъм...Аз бях  bowuu И, да, може да сме се виждали в Смолян - ние бяхме там в края на юли на джаз феста, а после и през август за малко...А може и да не сме...аз съм с някаква средностатистическа (макар и не-форумска  Mr. Green) физиономия и често изглеждам позната на хората  Sunglasses

# 171
  • Мнения: 3 034
Ето малко снимки - съжалявам, че не съм снимала повече хора, но не ми беше удобно да снимам като не ви познавам, за да не се обидите. Но, ако това е било репетиция, обещавам на премиерата да се представя по-добре. Sunglasses
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=66844

# 172
  • Мнения: 5 877
Ето снимките на Тодоран   bouquet
http://community.webshots.com/album/554497843ijwSfj

# 173
  • Мнения: 2 792
 Здрасти тази неделя, беше невъзможно да се пласираме, нищо че бяхме в парка, празнувахме рожден ден на картинга, може и да сте чули фойеверките по едно време.  Живот и здраве ще се видим другата седмица стискайте палци времето да е хубаво  Grinning

# 174
  • София
  • Мнения: 7 097

С мъжа ми сте градски, значи  Grinning Каза, че те познава, макар че няма идея от къде... newsm78

А, Reza как беше облечена - с къси панталонки ли  newsm78 Май не съм сигурна коя е точно... Embarassed

# 175
  • София
  • Мнения: 2 210
Ето и снимките от сутринта Wink
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=11558

# 176
  • Мнения: 479
Аз нали съм скарана с техниката и пак Анда е отмяна. Много благодаря, че качи снимките вместо мен (невежото създание)  Blush ВЪобще, Анда, следващата неделя ще нте черпя със ... сладолед (обичаш нали   Heart Eyes) .
Теди много хареса дамата дворц с кули.

chandra, имаш много сладък Матей! Надявам се да се видим следващата седмица отново.

# 177
  • Мнения: 772
И ние, разбира се, сме много доволни, макар също да се държахме малко/доста неконтактно, защото излезе, че колкото по-сънлив е Сава (и той изобщо не беше спал следобяд), толкова повече фучи, и то не само към езерото, но и към/по всякакви наклонени и стръмни повърхности! за другата неделя ще опитам да помисля от името на всички около 2-годишни за някое също симпатично, но малко по-далечно от вода място!
поздрави на всички!

Последна редакция: нд, 01 окт 2006, 23:50 от Маймунка

# 178
  • София
  • Мнения: 2 530
Браво! Съжалявам, че не дойдох, но качихме Черни връх. Страшни сте и сте си изкарали много добре. За съжаление и другата седмица няма да дойдем  Sad, може би по- другата?

# 179
  • Мнения: 2 359
  Еее, страхотно е било! Другият път и ние ще дойдем, живот и здраве Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт