Тазгодишният есенен празник - кой ще дойде?

  • 7 741
  • 201
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 39 833
Хм, толкова се гласих... и пропуснах. Анда следващия път пускай анкета, и аз не знам к'о Simple Smile Следях аз темата и к'о... язък. Вярно, че днес имах малко работа в офиса, но после цял следобяд висяхме с приятели в МакДонълдс на НДК. Трееше да мръднем надолу... нищо... другия път.

# 181
  • Мнения: 23 162
 Shocked Ама вие събирали ли сте се???Аз защо пропуснах!!!???? Sad Разбрах,че е за другата седмица..Пфу да му се не види... Confused

# 182
  • София
  • Мнения: 2 210
Другата седмица за събота или неделя се разбираме Wink Laughing
п.с. за мен е по-удобно събота, защото и Зори от Видин ще е тук  Wink

# 183
  • Мнения: 3 740
А, Reza как беше облечена - с къси панталонки ли  newsm78 Май не съм сигурна коя е точно... Embarassed

Ако става дума за къси панталонки и плитки, може и аз да съм била. Бях в компанията на младежа Сашко, петокласниците Мира и Камен и първолачката Кони.
Специални благодарности на Анда за организаторския плам и умения!  bouquet Дори Сашко каза, че му е било забавно, макар че само наблюдаваше събитията от висотата на мъдростта и опита. Laughing
Жана, какво става със седмокласника, тръгна ли на курсове? Не знаех, че това си ти, ама като съм патка и ме е срам да се запознавам...

# 184
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Качвам снимките и изчезвам, че работа ме чака:)
Нашата разходка вчера продължи до пълен мрак, та затова не успях да се включа навреме:)

http://foto.bg/showgallery.php/cat/2595

Както винаги не успях да се запозная с никой и това си е.
Нищо...другата седмица:)

# 185
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и аз пропуснах...  Confused
Но пък молбата на мъжО бе изпълнена...
Дано в неделя успеем...

# 186
  • Мнения: 1 381
така, така ... ето признвам си отидохме с малкия към след 18ч, но мене кво ме хвана срама  Embarassed незнам кво ми стана хич не се и представих, а имаше още дечица и майки. Даже се сетих,че с iviche сме се запознавали (една козирка ми беше вземала от Орифлейм). А пък малкия като се закотви при езерото с двамата рибари там, само дето единият цопна пред очите ми и аз като незнам,че  езеро е плитко много се изплаших.... Надявам се другия уикенд да не съм такава смотла, а пък най-вече ще е добре ако отидем преди обяд,че много до късно спи следобяд, а няма как много става кисел иначе.... Но бях много снощна вчера сутринта след само 3 часа сън....

# 187
  • София
  • Мнения: 4 412
Ние бяхме там, аз също не успях да се запозная почти с никого, но много ми харесаха майките и дечицата. Моята девойка е малко бойна и почти не остана детенце, което да не беше опитано на оскубване Confused, ама дано бързо да се поправи. Благодаря на Реза за снимките  bouquet

Другата неделя, ако е така хубаво времето пак ще дойдем.

# 188
  • София
  • Мнения: 4 868
моля, моля, моля да се повтори мероприятието!
вчера се подвизавахме в парка до малко след 15 ч. и ме е яд, че сме се разминали за някакви си минути.... през цялото време се оглеждахме за познато лице: двете дами, аз и баща им и майка ми... събрахме торба с кестени и жълъди и букет есенни листа, снимахме се при езерцето, но не видяхме никакви признаци на зараждаща се есенна фиеста...

искаме втори шанс!

# 189
  • Мнения: 2 543
Уф, ми и аз следих темата до към 4-та стр., където ставаше ясно, че празникът се отлага за следвашия уикенд и... не разбрах. Много съжалявам, защото вчера времето беше чудесно. Много моля, ако се повтори събитието следващата неделя, напишете го и в темата в "Деца с увреждания и хронични заболявания". Благодаря! Hug

# 190
  • Мнения: 3 034
Eva, вярно, че се познаваме...извинявай, но нещо бременността ми се отразява - страдам от частична амнезия...а единия рибар, който цопна в езерото, се прибре гол, наметнат с момичешки шлифер - добре, че социалните служби не са добре развити у нас... Mr. Green

# 191
  • София
  • Мнения: 7 097
Ако става дума за къси панталонки и плитки, може и аз да съм била. Бях в компанията на младежа Сашко, петокласниците Мира и Камен и първолачката Кони.
 

Да, сега като се замисля сигурно ти си била това  Thinking Сложи шапка от вестник на Калина и се учуди като те нарекох "кака" /пред Калина/, а не леля... Joy
Ами така е като не се запознахме официално, стават грешки  Wink

# 192
  • Мнения: 3 740
Да смятаме тогава, че сме се запознали неофициално. Hug Приятно ми е.

# 193
  • София
  • Мнения: 7 097
Да смятаме тогава, че сме се запознали неофициално. Hug Приятно ми е.

Приятно ми е и на мен   friendship

# 194
  • Мнения: 2 070
Хехе, пълно е със срамежливки... Плашилото е хубаво, дечицата и майките  - чудесни... Дано времето е хубаво в неделя, за да дойдем и ние...

Общи условия

Активация на акаунт