Имате ли познати в Big Bro 3 или Survivor

  • 3 270
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 097
на мен м исе иска да познавам Гаро, ама не съм сигурна дали него съм виждала в едно заведение, дегизиран разбира се... Ама много прилича на него по маниер и говорене... как каза, че му е артистичният псевдоним?  newsm78

# 46
  • Мнения: 6 417
Долорес Лопез

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 704
аз познавам Лиляна от Пловдив. Като малки сме си играли много през ваканциите на село, беше много мило дете - усмихната, лъчезарна., добричка, След това сме се заси4али в града от време на време. Баща й завъртя някакъв бизнес още в онези години, тя е презадоволена - резултата се вижда.Но това не й пречи да се  Движи   с един такива *СПЕцеиални хора* от тези дето подаряват мерцедеси кабриолети и дават пари за салони - след това си ги искат обратно...

можеш ли да кажеш кой салон "държи", защото аз споря с приятелите ми,че няма как да е Арлет, з-то е верига, а и съществува сигурно отпреди да се роди девойчето

# 48
  • Мнения: 4 187
Мдаа, един от оцеляващите. Най-безинтересният!

И снощната защитничка на изгонения брат - социо-лингвистката Стела.
Абсолютен ерудит!

Познаваш ли я ?  Супер ! Как ти завиждам ако знаеш  Blush ! Толкова не съм се възхищавала на човек, никога през живота си. Надявам се, някой ден да я срещна и да се запозная с нея !

# 49
  • Мнения: 6 417
"Александър Екзарх”34
gsm давам на лични Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт