Къде в Бургас? 58

  • 45 354
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 113
Ако има дами от Айтос: има ли в в Айтос магазин за стоки от Турция- хранителни, перилни и за дома?За Бургас знам че има, но нямам ходене натам скоро.

# 61
  • Мнения: 64
Здравейте,някой знае ли дали личните лекари правят проба манту за здравна книжка? Предстои ми направата на здравна книжка,но освен изследванията трябва и проба манту. Някой с идеи къде освен в Туб диспансера се прави проба манту?

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 7 001
Да, личните лекари правят манту.
Какво общо има манту-то със здравната книжка? Манту се прави на определен период за да се види дали да се бие БЦЖ ваксина. Ако пробата е положителна, това означава че имате антитела и не е нужна ваксина.

# 63
  • Мнения: 64
Да, личните лекари правят манту.
Какво общо има манту-то със здравната книжка? Манту се прави на определен период за да се види дали да се бие БЦЖ ваксина. Ако пробата е положителна, това означава че имате антитела и не е нужна ваксина.
При изваждане на първа здравна книжка за работа се изисква и проба манту

# 64
  • Мнения: X
Момичета, знаете ли дали д-р Андронов още работи в Св. София?
И ако може да ми препоръчате и друг гастроентеролог?

# 65
  • Мнения: 7 249
Къде става записване за детска млечна кухня (в Славейков сме )В самия комплекс или в центъра някъде има централно място ...

# 66
  • Мнения: 3 951
Здравейте, тапицер да ми препоръчате за голям холов диван .

# 67
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Търся учител който дава частни уроци по руски език.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 145
Къде става записване за детска млечна кухня (в Славейков сме )В самия комплекс или в центъра някъде има централно място ...
Може и в самия пункт. Попълва се заявление,което може да се разпечата от сайта, бележка от лекар за алергии, акт за раждане и бурканчета се носят.

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 1 989
Фирмата, от която скоро купувахме голямо огледало 
Как се казва фирмата за огледалото? Вчера ходих специално до там, но не видях никакъв магазин срещу Салекс.
Ако е тази, за която си мисля е Арабела, но не е срещу Салекс, а малко по-навътре.
Точно така, Арабела се казва. Огледалото беше  с 20 см по-късо от вътрешна врата и струваше 25 лв, самото огледало и още 15 лв, за да направят скосените ръбчета от всички страни, които му придават завършен вид. Аз бях само шофьорът за прибирането му и затова не си спомних подробностите.

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 7 001
Здравейте! Някой да е засичал някъде да се продават кварцови лампи за домашно ползване за нагревки?

# 71
  • Мнения: 407
Здравейте,къде мога да си купя тахан,но не СУСАМОВ от физ.магазин?

# 72
  • Мнения: 6 015
Здравейте,къде мога да си купя тахан,но не СУСАМОВ от физ.магазин?
В био магазин или в някои от по-заредените зеленчукови. Например в зеленчуковия магазин след Еконт (срещу руската) съм виждала различни видове.
Но аз лично си поръчвам от интернет - едно, че цените са по-добри, друго, че има значение производителят. Купувам от таханите на Vikinuts, на Белун продуктите не ми харесват.

# 73
  • Мнения: 825
Здравейте,къде мога да си купя тахан,но не СУСАМОВ от физ.магазин?
Аз купих лешников и орехов тахан от Била на Трапезица миналата седмица

# 74
  • Мнения: 79
Здравейте! Откъде мога да си купя нощници/сутиени за кърмачки?

Общи условия

Активация на акаунт