Clinique + някои въпроси за пудри от други марки

  • 4 848
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
да, права си! Има страшен ефект от продуктите на Клиник
има и зависимост, винаги е така с качествените неща.
това, че някой работи в козметичната индустрия в Лондон нищо не ми говори.
Като каква, къде, от колко време, за кого, на каква позиция ....на какво се базират
наблюднеията й? На чуто в обедната почивка?!?
ако има нещо по-сериозно от разказите на приятелката ти - като статия, изследване или нещо такова - бих прочела , за да се предпазя....
Няма смисъл от иронията ти, само споделям какаво съм чула и как аз избирам козметиката си.Но само за твое сведение ще ти кажа, че момичето е доста "светнато" за състава на гореспоменатите мазила, а тъй като аз не съм и се доверявам.Работи със специалисти, дерматолози и т.н. Но нямам намерение да ти доказвам нищо, то си е твоя работа какво ще ползваш.Не ми е попадала статия, но както ти казах дори хората работещи за тази компания не ги използват. Сети се сама защо Thinking
Ако имаш възможност да разбереш какви ползват-много ще съм ти благодарна,честно! Щом просветените и  вещите в материята са  анатемосали Клиник, искам да знам какво ползват те.

# 16
  • Мнения: 511

[/quote]
Ако имаш възможност да разбереш какви ползват-много ще съм ти благодарна,честно! Щом просветените и  вещите в материята са  анатемосали Клиник, искам да знам какво ползват те.
[/quote]
Като я видя другия път ще я питам.Последно беше на Biotherm, но не съм я виждала от 6месеца.Аз от много мнения си направих няколко извода за себе си:по възможност по- естествени продукти без излишна химия,останалото го отдавам на генното си наследство. Laughing

# 17
  • Мнения: 6 167
А, ето и алтернативата - Биотерм))

виж , правилно си разбрала иронията ми!
защото сериозните обвинения следва да се придружават със сериозни аргументи.
като например клиенти, оплаквания,разследване, извод, изтегляне на продукт от пазара.
всичко останало е .... дрън дрън.

това, което не е дрън дрън обаче е че от сенките Арабски блясък на AVON бях в Бърза помощ. алергията застрашаваше зрението ми, кожата ми около очите...
но никой не съветвам да не ходи при AVON, защото аргумента ми е само на снимка в стария ми телефон... и може би само аз съм алергична.... кой знае. толкова бях уплашена, че дори не отидох до офиса им да им се покажа, а са в моята кооперация.
така или иначе едва ли ще спреш да си поръчваш от дистрибуторката на AVON  в работата, независимо от моя отвратителен опит. Докато не падне на някой носа тая търговия ще процъфтява, защото има ефект и струва между 3 и 10 лева.

както каза в първия си постинг всеки решава с какво да се цапа  Peace

# 18
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Като я видя другия път ще я питам.Последно беше на Biotherm, но не съм я виждала от 6месеца.Аз от много мнения си направих няколко извода за себе си:по възможност по- естествени продукти без излишна химия,останалото го отдавам на генното си наследство. Laughing

Аз сериозно се заинтригувах от мнението ти  #Crazy Твоята приятелка сподела ли е мнението си и за други козметични марки?
А относно clinique - става въпрос за цялата им козметика, или единствено за бялата ( тъй като аз лично ползвам декоративната им)

# 19
  • Мнения: 35 961
Бу, и аз да кажа, макар и не по темата за Клиник
зимата е по-добре /според мен, де/ да си сложиш фтд-то, а ако те влече отгоре и пудра - ще ти пази повече кожичкта от студа, и от изсушаване в някой запрашен офис с парно и духалка
лятото - тонален крем или пудра - за да не течеш /пудрата се коригира лесно/
аз ползвам прахообразна - нанася се по-леко и по-"тънко", по-малка в вероятността да изглеждаш маскирана; може би първите 2-3 пъти не трябва да си с дрехите за излизане, за да не напудриш и тях, но с кратка тренировка, количеството се нацелва
с гъбата на компактната не нанасям равномерно, ставам на петна, а и си обирам крема/фдт-то от лицето
компактна с голямата четка - рони се доста

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Бубс Laughing
Уйде коня у ряката Laughing Вече имам и пудра на прах и компактна (всъщност 2 компактни - едната ми е от лятото бронзираща, новата е обикновена антибактериална на Манхатън).
Общо взето ми е все така по-лесно да сложа крем и пудра, отколкото крем и ФДТ (отделно, че явно не съм си уцелила цвета на ФДТ и ще чакам да избелея съвсем през зимата).
Пудрата на прах се пробвах с четка, ама нещо не успявам толкова равномерно, колкото с нейната си гъба.

# 21
  • Мнения: 35 961
к'вото - такова  Mr. Green
със здраве да си ги ползваш!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт