Трудов договор и фамилия

  • 2 390
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 187
И аз съм така. Когато се наложи ще сменям.

# 16
  • Мнения: 4 324
Глобата е 20 лв.

Ако имаш познати в полицията, ще ти се размине Wink

# 17
  • Мнения: 643
Аз отидох да си ги сменя на време, даже доста на време, още първаа седмица, но изненада, още не съм била включена в регистъра, да съм отидела поне след седмица. Joy, после наказания, ми така е...... Иначе и мен ме карат да си вадя документ за идентичност на имената, защото дипломите ми и трудовата ми книжка са на моминското ми име.

# 18
  • Мнения: 588
И аз съм с вашия проблем момечета, но успях да си сменя личната карта в последния ден преди да изтече едномесечния срок, та ми се размина глобата Mr. Green Да си призная обаче все още се представям с моминската фамилия, нещо не мога да свикна да си казвам новата Laughing Embarassed

# 19
  • Мнения: 769
Още са ми пресни впечатленията от смяна на лична карта. Омъжих се преди 4 месеца и преди 2 отидах да си подавам документи.

ЕТО 6 ДНЕВНАТА ПРОЦЕДУРА ЗА СМЯНА НА ЛИЧНА КАРТА, ходейки на работа:
Ден 1.
Подготвят ми документите за подаване (една служителка ги попълва, щото аз съм неграмотна и не мога.. Thinking) - 12 лв. Заявявам смяна на адресна регистрация.
Време за изпълнение - 1ч.
Ден 2.
Ще си подавам документите. Съвестната служителка в общината веднага ме усведоми, че съм в нарушение по не знам кой си член, да отивам да ми пишат акт.
Отивам аз с Районното (което съвсем не е до общината), там ми казват - нямаме бланки за актове!!!
Време за изпълнение - 1ч.
Ден 2.
Отново нямат бланки.
Време за изпълнение - 30мин.
Ден 3. Бланките са дошли, чакам да ми пишат акта.
Време за изпълнение  - 40мин.
Ден 4 (25 дни по късно)
Излязло ми е постановлението - глоба 22лв.
Време за изпълнение  - 40мин.
Ден 5
Връщам се в Общината да си платя глобата. Нареждам се да си подам документите. Обслужването на един човек е около 30 мин, пред мен има 4. Нямам толкова време, ще ходя пак.
Впреме за изпълнение - 20 мин.
Ден 6 - застъпвам в 8:00ч пред гишето, първа да ме обслужат и да бягам за работа.
Алелуя!!! Документите са подадени. На 19 Октомври ще имам нова лична карта.
Време за изпълнение - 40мин.

Еми това е - 'бързо, лесно, неусетно'!!!! Twisted Evil
 Twisted Evil Twisted Evil


п.п. Предстои смяна на международен паспорт  Confused Confused

Общи условия

Активация на акаунт