Съвет от мен за вас

  • 8 151
  • 191
  •   1
Отговори
# 180
  • Oslo
  • Мнения: 659
В началото на четенето мислех да публикувам обосновано мнение, но вече нямам думи.... Тези твърдения са абсурд, при това пълен!!!

# 181
  • Мнения: 2 039
според мен не е човешко, за да е възможно Shocked
Peace  smile3555 doh Shocked

# 182
  • Мнения: 6 623
Това е толкова отвратително ,че чак не за вярване Shocked

# 183
  • Мнения: 7 640
Момичета днес като се пребирах чух разговор между две лекарки коити работят в ясла
Първата:Днес бяха всичките деца.
Втората: Леле горката.
Първата:Споко аз им знам цаката  поставям ги  на гарнетата и отварям прозореца и утре полвината са болни .
Според вас тва можели да е разговор между 2 лекарки.   
 

за съжаление е така. Това го знам от моя позната , която е възпитателка.И това е най-малкото, което правят.

в тоя набор се носят легендите, явно Laughing

# 184
  • Мнения: 7 391
Момичета днес като се пребирах чух разговор между две лекарки коити работят в ясла
Първата:Днес бяха всичките деца.
Втората: Леле горката.
Първата:Споко аз им знам цаката  поставям ги  на гарнетата и отварям прозореца и утре полвината са болни .
Според вас тва можели да е разговор между 2 лекарки.   
 

за съжаление е така. Това го знам от моя позната , която е възпитателка.И това е най-малкото, което правят.
             Първо "се пребирах",второ "това го зная от моя позната учителка" ,за трето-нямам думи от възмущение.
                            НАПИШИ НАЙ-ПОСЛЕ КОЯ ЯСЛА,КОЯ ПРИЯТЕЛКА и уточни кога точно си го чула.Когато се прибираше или когато си пиеше кафето? Давайте конкретни факти с имена,какво толкова ви е страх и само разнасяте клюки.Чудя се :Защо са тези напъни за постъпване в ясли и градини,когато там така зверски тормозят децата ви.Извинете,но не разбирам след като сте убедени "че това е най-малкото което правят" ЗАЩО си давате децата на ДЯ и ДГ.Аз моето не бих го изпратила ,ако всичко това съм видяла,а не чула.Да не говоря,че ще взема необходимите мерки такъв човек да не припарва НЕ само  до моето дете.
                         

# 185
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Това е тактиката на държавата за справяне с малкото места в детските ясли и градини. Пуска се една тема в Дом и семейство, 15 000 родители биват потресени и спират децата си от ясла и проблемът с местата е решен  Mr. Green

# 186
  • Мнения: 2 196
Надявам се,че не е истина. Praynig

# 187
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Абе,това майтап ли е? newsm78Надявам се са се бъзикали #Crazy

# 188
  • Мнения: 11 607
Тази тема не се ли изчерпа????

# 189
  • Мнения: 3 453
Положението става все по-страшно и нетърпимо. Thinking

# 190
  • Oslo
  • Мнения: 659
Положението става все по-страшно и нетърпимо. Thinking

Положението в темата или в яслите и градините е нетърпимо?

# 191
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Няма да го коментирам!Тези заслужават да останат без работа завинаги!

Общи условия

Активация на акаунт