Приятелство????

  • 3 618
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 966
Защо да не може.Може-разбира се.
Повечето от приятелите са ми мъже-да не кажа почти всички.
Ех,вярно че почти всички от тях преди това са ми били гаджета,ама в момента отношенията ни са чисто приятелски.

# 31
  • Мнения: 3 164
Ами да ме прощават тези, където имат за приятели мъже, но ей това не го разбирам да се карам с мъжа ми заради някой друг, пък бил и той добър приятел Stop все пак по-важни от мъжа и децата ми, за мен няма Stop  А и съвсем не мисля, че едно истинско приятелство ще се изгради в рамките на 4-5 месеца Thinking все пак трябва доста време за да може човек да опознае другия и да го допусне до себе си и чак тогава може да се говори за едно добро приятелство проверено във времето.А и той , ако й е наистина добър приятел , то няма да допусне заради него да си има тя семейни проблеми Stop

# 32
  • Мнения: 494
Мда, възможно е е жена да иска чисто приятелски отношения с друг мъж.
Друг е въпросът, че мъжете не го разбират защото при тях нещата стоят точно по обратния начин Simple Smile Те рядко търсят приятелски отношения с жени, които не ги привличат физически. Разбира се винаги има изключения от правилото, но... аз не познавам такива Simple Smile
Затова и ти се съмняваш предполагам, но според мен няма смисъл - поне докато не се появят други фактори, които да те притеснят.


Абсолютно вярно .И аз си имам такъв приятел с който си споделам всичко. Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 4 966
Ами да ме прощават тези, където имат за приятели мъже, но ей това не го разбирам да се карам с мъжа ми заради някой друг, пък бил и той добър приятел Stop все пак по-важни от мъжа и децата ми, за мен няма Stop  А и съвсем не мисля, че едно истинско приятелство ще се изгради в рамките на 4-5 месеца Thinking все пак трябва доста време за да може човек да опознае другия и да го допусне до себе си и чак тогава може да се говори за едно добро приятелство проверено във времето.А и той , ако й е наистина добър приятел , то няма да допусне заради него да си има тя семейни проблеми Stop
Не всички се карат с мъжете си,Бимбе Wink
Моя няма нищо против .Даже се познава почти с всички.
А ако пък ми се караше-вероятно нямаше да се стигне до брак. Wink

# 34
  • Мнения: 236
 През тези години са работили само 3-4 мес заедно, само в началото, но както се изразяваш- от известно време започнаха да се виждат. Познавам го този......
 Според мен притеснителното е,че се виждат от известно време?защо се виждат от скоро, като са приятели от преди няколко години?

# 35
  • Мнения: 8 917
Бих искал да попитам за вашето мнение по един доста болен за мен въпрос. Със съпругата ми сме женени от11 години. В последно време тя започна да се вижда с един свой колега, с когото се запозна преди 4  години на работата. Твърди, че той преди доста и е помагал и ми обяснява че отношенията им са само приятелски. Упреква ме ,че съм ревнив, че ме обичала, че не би ми изневерила, но.........
Според вас възможно ли е това, без задни чувства.(въпроса ми е повече към женската част във форума)
Благодаря Ви.
Зависи от хората - за СЕБЕ си бих казала -да, възможно е да поддържам такова приятелство и да си остане такова завинаги - и все пак НЕ ГО поддържам, макар, че и съпругът ми не е ревнив.  Но съпругата си - само ти я знаеш....ако теб те дразни би трябваломалко или много да се съобрази с това Peace

# 36
  • Мнения: 6 390
Мда, възможно е е жена да иска чисто приятелски отношения с друг мъж.
Друг е въпросът, че мъжете не го разбират защото при тях нещата стоят точно по обратния начин Simple Smile Те рядко търсят приятелски отношения с жени, които не ги привличат физически. Разбира се винаги има изключения от правилото, но... аз не познавам такива Simple Smile
Затова и ти се съмняваш предполагам, но според мен няма смисъл - поне докато не се появят други фактори, които да те притеснят.

Mr. Green Да точно  Wink
За жената е напълно възможно САМО приятелски отношения, но за мъжа това изобщо не е присъщо  Wink Whistling

Според мен най добре, да вземеш и да проявиш малко изобретателност и активност във вашия брак, изненадай я с няколко романтични вечери - вкъщи - на вън - няма значение, като закаснее след работа, посрещни я със свещи и шампанско, или там каквото знаеш че харесвате или знаеш че я впечатлява, повтаряй й няколко седмици колко безумно я обичаш и желаеш,  и забрави за колегата, поне не я разпитвай и не я тормози с въпроси и тн.
Ако все още я желаеш, и искаш брака ви да продължи направи малко усилия ТЯ  отново силно да те пожелае, незнам дали точно ме разбираш, но просто да бърза от рабора защото в последно време мъж й се държи както едно време, че и по хубаво  Wink Grinning

Успех Wink

# 37
  • Мнения: 6 164
Съдейки по себе си - ДА, възможно е да е само приятелство! Аз съм имала доста мъже приятели, като "госпожица още"  Joy -- те, разбира се, са искали да ми бъдат нещо повече от приятели, но аз не съм имала ни най-малко сексуално влечение към тях. Но съм се възползвала от това Blush , за да правят разни неща в мой интерес. Грубо казано въртях ги на малкия си пръст, използвайки това, че ми лазеха в краката... Никога не съм им позволявала да ме пипнат с пръст дори, а и те знаеха това, не знам защо не се отказваха, до момента, в който сама не ги отблъсна. Гадничка бях, сега ми е малко жал за тях, като знам как съм се държала... Е, сега съм омъжена, но пак си имам мъже, които ако им звънна пак биха ми свършили някоя работа, но... изобщо не бих имала каквито и да било интимни отношения! Stop Абе не само мъжете обичат да използват. Не знам какъв е случая на жена ти, аз ти описвам една реална възможност. Wink

# 38
  • Мнения: 620
Възможно е ...да!
Най-чистата форма на приятелството......,която обаче се среща ужасно рядко Sad

# 39
  • Мнения: 747
Като повечето и аз да кажа, че възможно, но... малко вероятно!
Ако тази жена иска да поплаче на рамото на този човечец, защо да не иска и да си полегне?
Успокоителното е, че за 4 години тези неща трябва да са се размили, ако са възникнали Mr. Green

# 40
  • Мнения: 620
Като повечето и аз да кажа, че възможно, но... малко вероятно!
Ако тази жена иска да поплаче на рамото на този човечец, защо да не иска и да си полегне?
Успокоителното е, че за 4 години тези неща трябва да са се размили, ако са възникнали Mr. Green

Е да ама,ако и е харесало да си" поплаква" в легнало положение и душевната връзка м/у тях се е
заздравила и с "магическия жезъл" (което е много вероятно),то 4-те години могат да станат и
повече.....все пак истинското приятелство трае дълго Wink Laughing
Не искам да кажа,че задължително е така,просто размишлявам над вариантите Peace

# 41
  • Мнения: 2 677
За конкретния случай не знам, но от личен опит твърдя, че е възможно такова приятелство. Имам толкова много приятели мъже! Добри и близки приятели. Никога не ми е хрумвало да изневерявам на мъжа си с някой от тях.

# 42
  • Мнения: 747
Е да ама,ако и е харесало да си" поплаква" в легнало положение и душевната връзка м/у тях се е
заздравила и с "магическия жезъл" (което е много вероятно),то 4-те години могат да станат и
повече.....все пак истинското приятелство трае дълго Wink Laughing
Тъй, тъй. Това исках да подскажа на всички онези, дето викат, Ама ние сме само приятели. Ма то човек не си ляга с враговете, де Mr. Green

# 43
  • Мнения: 112
Според мен не е възможно - при мъжете приятелството е степен в постигането на физическа близост с жената, което е крайна цел всъщност. Докато при жените е обратното -  приятелството е крайната цел, но не минава през секса Simple Smile Дългогодишно приятелство, в най-чистия му вид при мъжа лесно може да премине в сексуална близост, докато за жената би било по - трудно. Винаги има примери за обратното, но те са пренебрежително малък процент. На мъжа малко му трябва за да започне да утешава една такава добра приятелка и още по-млако да я гушне, а съвсем пък малко да я..... Това е архетипа на бащата  newsm20

# 44
  • Мнения: 5 475
и да ревнуваш , и не, ако жена ти е решила да върщи нещо по-... с него, няма да я спреш.
за толкова години заедно би трябвало да си наясно, дали е способна на такава стъпка.
моят съвет е да подходиш с разбиране и да не се самонавиваш, това може да доведе само до дрязги...


 Peace

Общи условия

Активация на акаунт