Приятелство????

  • 3 620
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 517
Подкрепям всички останали: наистина може да съществува такова приятелство. Но е възможно и да прерастне в нещо повече. Особено ако я подложиш на натиск заради това. И дано и тя не прекалява с доверието ти.
 Peace

# 46
  • Мнения: 755
Според мен не е възможно - при мъжете приятелството е степен в постигането на физическа близост с жената, което е крайна цел всъщност. Докато при жените е обратното -  приятелството е крайната цел, но не минава през секса Simple Smile Дългогодишно приятелство, в най-чистия му вид при мъжа лесно може да премине в сексуална близост, докато за жената би било по - трудно. Винаги има примери за обратното, но те са пренебрежително малък процент. На мъжа малко му трябва за да започне да утешава една такава добра приятелка и още по-млако да я гушне, а съвсем пък малко да я..... Това е архетипа на бащата  newsm20
Peace Peace Peace

# 47
  • Мнения: 1 517
Според мен не е възможно - при мъжете приятелството е степен в постигането на физическа близост с жената, което е крайна цел всъщност. Докато при жените е обратното -  приятелството е крайната цел, но не минава през секса Simple Smile Дългогодишно приятелство, в най-чистия му вид при мъжа лесно може да премине в сексуална близост, докато за жената би било по - трудно. Винаги има примери за обратното, но те са пренебрежително малък процент. На мъжа малко му трябва за да започне да утешава една такава добра приятелка и още по-млако да я гушне, а съвсем пък малко да я..... Това е архетипа на бащата  newsm20
Peace Peace Peace

Именно, де. Значи жена ти не търси секс в приятелството си с мъж. Което пък значи, че ако ти се сдобиеш с "просто приятелка" работата ти не е чиста  Wink
   Не и връзвай кусур на жената. Говоря от чисто женска гледна точка. При мен се получи така: аз търсех само приятелство, а той искаше нещо повече от един момент нататък. Аз казах не, защото съм омъжена и ... токкоз беше  Laughing

# 48
  • Мнения: 112
Права си, все пак и двете страни имат право на избор, въпроса по-скоро е, че избора е преодпеделен от някои черти заложени от природата и обществото в мъжа и в жената

# 49
  • Мнения: 112
... но ... винаги има и "но" - приятелството при жените е тясно свързано с емоциите, т.е. ако изпадне в т.нар. емоционална дупка с мъжа си, има голяма вероятност нейното приятелство да "израсте", да "покълне" ....  #Cussing out

# 50
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
аз също имам много приятели мъже.
съпругчето се нерви понякога, ама мене не ми пука много  Whistling
най-малкото защото тия хора ги познавам много преди да познавам него.

# 51
  • Мнения: 2 019
Абсолютно възможно! Пък и да ти кажа, щом от 4г се познават - ако е имало нещо да става между тях, вече да е факт. Ревността не е добър съветник. Естествено и недей да позволяваш да ти се качи на главата. Ако има все пак нещо - по поведението и отношението й към теб ще разбереш. На жените това ни е слабото място, в такива ситуации винаги прозираме.
Peaceвъзможно е

# 52
  • Мнения: 1 288
абсолютно е възможно. аз също имам такъв приятел от почти 6 години.  може и да се прехвръквали искри в началото, но когато нещата се поставят на ясна основа, няма проблем. не бих си развалила  приятелството с него заради някакво мимолетно удоволствие  Naughty

# 53
  • Мнения: 155
Имам много приятели, да. И половинката ги приема съвсем нормално и не ревнува, само от време на време леко насмешливо ми казва : "Нали знаеш, че приятелство между мъж и жена е невъзможно, ти гледаш на него като на приятел, а той на теб - по съвсем различен начин..."  И аз направо  #Crazy

# 54
  • Мнения: 2 723
Ако е само приятелство всичко е ОК, но аз лично смятам, че човек усеща кога половинката прекрачва чертата и тогаваааа Confused
Ако можеш да вярваш на твоя човек, можеш ли да си сигурен в "приятеля"?
Аз хапнах голямо дръвце от една девойка, която хранеше много приятелски чувства към съпруга ми... Така че от тогава си имам едно на ум...

# 55
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Не, не ми се струва възможно. Всеки приятел мъж е неосъществено гадже.  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 112
Не, не ми се струва възможно. Всеки приятел мъж е неосъществено гадже.  Mr. Green
А така браво, права си!

# 57
  • Мнения: 494
Бих искал да попитам за вашето мнение по един доста болен за мен въпрос. Със съпругата ми сме женени от11 години. В последно време тя започна да се вижда с един свой колега, с когото се запозна преди 4  години на работата. Твърди, че той преди доста и е помагал и ми обяснява че отношенията им са само приятелски. Упреква ме ,че съм ревнив, че ме обичала, че не би ми изневерила, но.........
Според вас възможно ли е това, без задни чувства.(въпроса ми е повече към женската част във форума)
Благодаря Ви.

Вярвай и .Абсолютно е възможно .И аз си имам такъв приятел за който знаят всички . Peace

# 58
  • Мнения: 1 212
А тя твойта съпруга по какъв повод в момента се вижда с този си приятел...делово ?! или....така да си бъбрят..??? newsm78
Не искам да те настройвам, ама ако е за бъбренето ....то приятелки ...бол ...жени много... Hug
Трудно ми е да изкажа мнение, но знам че няма мъж , който да реагира без грам подозрение в твоята ситуация.....
Дори и тя жената да не ти изневерява , а наистина само от стари спомени някакви да действа така......
Зависи и до каква степен сте си демократизирали отношенията помежду си....
Ако ти правиш същото, защо не .....интересно тя как ще реагира ?! Laughing

# 59
  • Мнения: 620

Тъй, тъй. Това исках да подскажа на всички онези, дето викат, Ама ние сме само приятели. Ма то човек не си ляга с враговете, де Mr. Green
Joy Joy Joy
Ако трябва да съм пределно честна,аз НЕ вярвам,че между мъж и жена може да има кристално чисто приятелство Sunglasses
Да не забравяме мъжа с какво мисли Wink Wink....и докато жената чистосърдечно му споделя своите терзания или търси
съвет,той си вика :"А бе тази мойта най-добра приятелка дали е толкова добра и на други места Thinking" Thinking 
И Адам и Ева сигурно са си били много добри приятели...... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт