Монтана и област - да помогнем на децата от домовете

  • 4 233
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Монтана
  • Мнения: 499
kato gi predade6 mi pi6i,ako trjbva i belegka ostavi.raz4itai 4e ne6tata 6te badat predadeni v sabota ili nedelj nai kasno

# 61
  • Мнения: 123
poliral, какво стана с препаратите от майката от Плевен? Ако няма никакви кажи да кажа на майка ми да вземе, но как ще се разберем да ти ги даде  newsm78

# 62
  • Монтана
  • Мнения: 499
tazi maika ot pleven ne se obadi,za moe sagalenie,mnogo sam razo4arovana,no........................ Embarassed
KATO SE VARNA V BG 6te i pi6a 4e tezi klaviaturi tuk mnogo me iznervjt i nemoga da pi6a na balgarsi za koeto se izvinjvam

# 63
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
kato gi predade6 mi pi6i,ako trjbva i belegka ostavi.raz4itai 4e ne6tata 6te badat predadeni v sabota ili nedelj nai kasno
Днес предадох нещата на майка ти.

# 64
  • Мнения: 123
Полирал, какво става? Ходи ли до дома, ще ходиш ли? Прах за пране някой дал ли е?

# 65
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Полирал, какво става? Ходи ли до дома, ще ходиш ли?
И аз искам да знам какво стана толкова времем мина и тя нищо не пише.

# 66
  • Монтана
  • Мнения: 499
По рано ви бях писала че ще ходя и ако някой има да дава нещо да го донася но никой не се обади,но пък и не си виждам и отговора което е странно newsm78-бъдете спокойни нещата са предадени,тези който Петя донесе

# 67
  • Мнения: 258
По рано ви бях писала че ще ходя и ако някой има да дава нещо да го донася но никой не се обади,но пък и не си виждам и отговора което е странно newsm78-бъдете спокойни нещата са предадени,тези който Петя донесе
изпратих препарати, какво стана, да пратя ли още

# 68
  • Мнения: 123
Онзи ден в събота се видях съвсем случайно с директорката и я попитах за чаршафите - каза, че е много доволна...но каза, че нее получавала препарати  newsm78 Полирал, може би си й ги занела на другия ден ?  Thinking

# 69
  • Монтана
  • Мнения: 499
В събота бях на маса така че нещата ги оставих в неделя
Ели,не така че ме обиждаш Cry,ако си нямаме доверие няма да се ангажирам вече с нещата-исках да помогна понеже често ходя там

# 70
  • Мнения: 123
Полирал, много се извинявам ако съм те обидила, не това исках да постигна - напротив...по-скоро нямам голямо доверие на директорката и затова те попитах... още веднъж сори  Hug

Общи условия

Активация на акаунт