до кога да се къпем всеки ден

  • 2 268
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 357
Не смятам, че е фантално , ако някой ден не я изкъпя, това не е едно време с пелени да е напикана до шия. При всяка смяна на памперса я мия на чешмата, сутрин лицето , след пюретата пак и вечер , ако трябва някъде да излезем на гости, слагам я в количката и потегляме без къпане.

# 46
  • София
  • Мнения: 3 688
И досега гледам да го къпя всеки ден,е случва се и да пропусне къпане,но мисля че хубаво спи ако преди това е минал през банята...а и лятото след пясъчника беше немислимо да го сложа да спи с едно кило пясък по себе си и в памперса:)

# 47
  • Мнения: 2 211
До 6м. всеки ден. След това всеки ден, но със измиващ крем, който не съдържа сапун. Със сапун мия само стъпалата и ръчичките. Косата на 3 дни.

# 48
  • София
  • Мнения: 3 390
Смятам да го къпя всеки ден, но по-нататък ще разредя миенето на косичката, може би.

# 49
  • Мнения: 2 757
Мрази да се къпе от малък и при всяки къпане изпада в истерия. Рита, излива водата и вместо ние него той нас ни къпе. Двамата с баща му едва го удържаме да не си разбие главата в плочките. Не знам какво да правя, но това е основната причина поради която го къпя 1 седмично. Иначе от кръста надолу след всяко акане с мие в леген. Но той нито се поти, нито мирише, нито косата му се омазнява - не виждам защо да го къпя като няма нужда и като това пореживяване му е толкова неприятно.

# 50
  • Мнения: 5 026
 Ние ще си се чипкаме всеки ден през цялата зима, защото обожава банята!

# 51
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Още го къпя всеки ден Peace

# 52
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
И досега гледам да го къпя всеки ден,е случва се и да пропусне къпане,но мисля че хубаво спи ако преди това е минал през банята...
Само косичката мием през ден!

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 537
Ние сме на 2 г., но продължаваме всеки ден да правим душ, само дупето и краката задължително със сапун, а 2 пъти в седмицата мием косата и цялото тяло с шампоан.

# 54
  • Мнения: 992
все още се къпем всеки ден и смятам така и да продължаваме, не ми тежи да я къпя все пак става въпрос за 5 мин

# 55
Къпкаме се всеки ден-така сме цялото семейство! GrinningКриса много обича и мисля,че е правилно не само едно дете,но и възрастните да се къпят всеки ден.

# 56
  • София
  • Мнения: 3 827
От както направи 8 месеца започнахме през ден,но задължително мием дупенце преди лягане и след като се наака.

# 57
  • Мнения: 226
Цитат
Публикувана от: Bambita 
Къпкаме се всеки ден-така сме цялото семейство! 
 
thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт