Запушено носле

  • 2 168
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 449
Вчера взех резултатите - отрицателни са.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 105
Като че ли нещата отиват на подобрение /пу-пу, да чукна на дърво/. Кашлицата понамаля, нослето и то не е толкова запушено, но пак хърка и като спи се дави. Миналият четвъртък пак вдигна Т. Но имаше само един ден. Оттогава почнах да капя в нослето Коларгол...

Коларголът е голяма работа Hug Много го мразех като дете, ама сега го прилагам на мойто като се наложи, действа идеално Simple Smile

# 17
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Като че ли нещата отиват на подобрение /пу-пу, да чукна на дърво/. Кашлицата понамаля, нослето и то не е толкова запушено, но пак хърка и като спи се дави. Миналият четвъртък пак вдигна Т. Но имаше само един ден. Оттогава почнах да капя в нослето Коларгол. Не знам, може и те да му помогнаха малко.
Andrea, миналата седмица 2 дена подред ни обгазяваха  #2gunfire Ей, не си натъпкаха гушите с пари  #2gunfire, какво ги е грижа за децата  #2gunfire При кой пулмолог го води?

Ходихме при Калчева,тя е единствения детцки пулмолог в Стара Загора,не са ни вземали секрет,защото детето  се оправи със едни капки за нос изписани от УНГ.Вчера имаше статия в Б.поща,където пише,че драстично е нараснал броя на деца с астма,вследствие на обгазяванията #Cussing out

# 18
  • Мнения: 468
И ние сме от потърпевшите на обгазяването, а също и от развилите астма, вероятно в следствие на него #Cussing out!!!!

# 19
извинете че се намесвам тук ,но дали е подходящо да се прилагат бабини методи на 7 месечно бебе(мазане на нослето с мед и капки чесън.и капки от лук с вода)спешно ми е!  bouquet

# 20
  • Wonderland
  • Мнения: 702
извинете че се намесвам тук ,но дали е подходящо да се прилагат бабини методи на 7 месечно бебе(мазане на нослето с мед и капки чесън.и капки от лук с вода)спешно ми е!  bouquet
Във никакъв случай,много ти е малко детето за подобни работи.Има голяма опастност да получи алергична реакция.

Общи условия

Активация на акаунт