Хайде да се опитаме да измайсторим тази торта

  • 3 180
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 621
Нарисувай някое смайли!  Laughing
 Flowers Sunflower 

# 16
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
И на мен не ми допада тази претрупаност,но моята идея е цветето да се направи с усмихнато лице. Wink

Да така звучи много добре Simple Smile

# 17
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Нарисувай някое смайли!  Laughing
 Flowers Sunflower 
Благодаря за идейката  bouquetА утре ще ви информирам по-подробно.

# 18
  • Мнения: 678
Извинявам се че връщам стара тема,но преди не можах да отворя снимката. Та за тортата- основата на тортата кръглото е обикновена торта за около 8 порции. Триъгълниците са парчета  нарязани от друга торта и сложени с широката страна към малката торта.Глазурата се казва фарситура /преставлява като рядко желе с различни вкусове и цветове/ и тази жълтата е с вкус на лимон а напръсканата оранжева с вкус на портокал.Малките снимки са захарни и са с ликовете на детето.Другото е пласмаса.

# 19
  • Мнения: 357
Извинявам се че връщам стара тема,но преди не можах да отворя снимката. Та за тортата- основата на тортата кръглото е обикновена торта за около 8 порции. Триъгълниците са парчета  нарязани от друга торта и сложени с широката страна към малката торта.Глазурата се казва фарситура /преставлява като рядко желе с различни вкусове и цветове/ и тази жълтата е с вкус на лимон а напръсканата оранжева с вкус на портокал.Малките снимки са захарни и са с ликовете на детето.Другото е пласмаса.

Според мен си права за глазурата (ползвахме такава в цеха,който работех)   bouquet,но не съм много сигурна,че формата е постигната по този начин.По-скоро е направена цялата основа във формата на кръг и след това е изрязана със шаблон формата на цветето.

# 20
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Момичета,малко късно,но сега получих инфо за тортата.
Наистина е изпечена в специална форма,вътре е с крем брюле,отгоре е с кристална глазура/каквото и да значи това/
Но в домашни условия би могло да се направи от две торти или средната част да е друг вариант-не печен блат.

# 21

Общи условия

Активация на акаунт