ПОдстригвате ли си космите в носа?

  • 19 728
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 611
Никога не ми е идвала подобна идея... бати скуката трябва да ме е налегнала...  Laughing По вероятно да си стоя космата, отколкото от скука да се обеzкосмя... някъде....  Crazy

# 61
  • Мнения: 1 813
 newsm78  Не съм чувала някоя мацка да си маха там космите,но то пък и да ги маха няма да си каже  Rolling Eyes Но и козметичката ми не съм чувала да споменава  Thinking

# 62
  • Мнения: 619
нямам такова чудо Sick

# 63
  • Мнения: 2 952
Къде ги намери тези косми Shocked newsm78
Еееееееееееее , който търси - намира Joy
Правете си кола маска с тампонче  за уши , слага се малко кола  топла на тампончето и така , не ги режете , ще  започнат да стават дълги , къдрави и ще се наложи специална фризура и дишане само през устата Mr. Green

Скици , мъжете си махат така косми , ама няма да кажат , а някои с машинка за подстригване на космите в носа - тя ги бръсне , като моливче е , бръм , бръм в нослето и за секунда , няма нищо. оначе като всяко бръснене - после боде , така , че смелите - с кола....не е нужен козметик Wink

Интересно , БГ мъжете  с косми в носа ли ходят бе ....трябва от близо да се загледам Joy другия път като си дойдем ...хахаххаа Joy

# 64
  • Мнения: 3 611
Къде ги намери тези косми Shocked newsm78
Еееееееееееее , който търси - намира Joy
Правете си кола маска с тампонче  за уши , слага се малко кола  топла на тампончето и така , не ги режете , ще  започнат да стават дълги , къдрави и ще се наложи специална фризура и дишане само през устата Mr. Green

Скици , мъжете си махат така косми , ама няма да кажат , а някои с машинка за подстригване на космите в носа - тя ги бръсне , като моливче е , бръм , бръм в нослето и за секунда , няма нищо. оначе като всяко бръснене - после боде , така , че смелите - с кола....не е нужен козметик Wink

Интересно , БГ мъжете  с косми в носа ли ходят бе ....трябва от близо да се загледам Joy другия път като си дойдем ...хахаххаа Joy


И моят си има машинка zа подстригване на космите в носа... и да, бг мъже си ходят космати там. Загледай се другия път като си идеш  Mr. Green (те и на други места си ходят космати....повечето)

# 65
  • Мнения: 2 952
 Joy  Мъжествено е ......хормоналностНо-космаТо Grinning....
То за други места...бива като че ли(ако не е чак непрогледно сгъстяването) , ама в  носа е страХовИтО Mr. Green и някак звуКовИто .... Joy

# 66
  • Мнения: 1 353
 smile3532 Неее

# 67
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Не щото нямам.

# 68
  • Мнения: 105
Не не ми се налага.

# 69
  • Мнения: 2 147
Ако на някоя дама се налага мисля,че трябва..... Hug
Мъжа ми си има такава специална машинка  и лично аз мразя ,ако видя да стърчат косми от носа  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 1 403
 newsm62 newsm62 newsm62 Никога не ми е идвало на ум подобна идея

# 71
  • Мнения: 5 500
Да, с лазерна като си махах на горната устна, махнах и тия дето леко се виждаха от носа.

# 72
  • Мнения: 2 271
Е, само там не се обезкосмявам!

# 73
  • Мнения: 1 059
не съм пробвала, а и засега нямам такова намереи

# 74
  • Мнения: 8 505
Хахах,не ми е идвало на ума.Имам,разбира се,но са много нежни,не се виждат изобщо,още по-малко да се подават издайнически.
П.П.:Чакам тема за космите в ушите Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт