Кхненски мебели -къде е по-евтино в София?

  • 2 601
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 410
права си, ама ще си продължа обосновката тогава

Харесам някой плот- точно такъв вече няма- Защо тогава ви седи по мострите Twisted Evil

По размери на клиента и индивидуален проект ли са кухните- Да- Ама точно такова шкафче не можем да направим, з-то възможните му размери са само - Х,У,Z Twisted Evil

Освен в такъв цвят, в друг има ли от тези масички- Да- Къде да ги видим, каталог, нещо?- Аз ще ви го покажа, ама не може да поръчвате оттам Shocked, с тази фирма работим само каквото достави в момента.

Купихме ъглови легла на пхромоция- вярное, изгодно. В кашона- нито схема на сглабяне, нито маркировка по детайлите, добре, че мъжът ми е сръчен. Отделно, че приложените панти НЕ бяха за такъв модел врата.

Ами загубиха ме като клиент, това е.

и пр. и пр.
Я си представи колко клиенти минават през там на ден newsm78 и всеки един от тях си иска своето,точно това което си е наумил.Те са голям магазин и ако се съобразяват с всеки до къде ще стигнат,ще загубят не само теб като клиент и доста повече Peace
Що се отнася до закупената от теб стока,донякъде вината не е в тях.Доста производители не прилагат схема за монтаж към стокйата си и от това си патят посредниците,т.е. продавача.А за монтажа,ами че то си има монтажници които ще ти монтират закупеното.
Аз ги харесвам,затова казах че всеки си има политика на работа.
А що се отнася до това,че почти всеки иска нещо направено по собствен модел и размер,това го има само в нашата страна.В големите мебелни магазини на запад не можеш да си закупиш това което ти се варти в главата.

# 16
  • Мнения: 7 640
виждам, че си им фен, няма лошо.
Като се казват кухни по поръчка, значи са по поръчка. Тези в КОМО примерно не са- гледаш, вземаш и бягаш. Crossing Arms

За леглата- монтаж не ми прегложиха въобще- лесно било, клиентите сами си ги сглабяли, а относно производителите- това са си техни взаимоотношения. Мен като клиент не ме касаят- ако си купиш гнили домати на кого се ядосваш- на фермера или на продавачката Simple Smile
И какво значи да се съобразяват с МЕН- ами аз съм клиент, задавам въпроси, следват подвеждащи и неверни отговори.

И другото, което не ми харесва- под 1000лв- плащаш транспорта. Ами те на тоз камион няма само моето бюрце примерно да го натоварят.

На мои близки пък, отказаха отскъпка, при положение, че обзаведоха целия си апартамент оттам и бяха питали предварително, защото стоките не били на една фъктура, а на три ooooh!

Както и да е- магазини бол, необзаведени няма да останем Peace

# 17
  • Мнения: 410
Цитат
Както и да е- магазини бол, необзаведени няма да останем Peace
Точно така Peace Все пак за всеки влак си има пътници Mr. Green

# 18
  • софия
  • Мнения: 432
ние сме доволни от "Еником - М" в кв. Надежда. най евтината оферта беше там.

# 19
  • Мнения: 1 680
http://www.lineastar.com/bg/kids/002.html


Тук има страхотни идеи, успех

# 20
  • Мнения: 24
Благодаря Ви за информацията , за сега съм се спряла на ф-ма Еником-м, но може би ще мина и през Платан и Димат Омега за да видя как е там , надявам се че изпълняват точно това което им се възложи. Дано уцеля точните майстори , че от мърльовци до гуша ми е дошло.

# 21
  • Мнения: 22 935
ние сме доволни от "Еником - М" в кв. Надежда. най евтината оферта беше там.
На мен и там ми отрязаха главата. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт