Имам много задачи и му отказвам секс- - задръстена ли съм

  • 19 891
  • 576
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 12 873
Отговорите са разнопосочни, защото различните случаи имат различни причини. Една се влюбила в друг, на втора мъжът й надебелял, на трета не й обръща достатъчно внимание, на четвърта й доскучало толкова време с един и същ, пета я ударило хормонално заболяване, шеста недоволна от стандарта на живот, седма я убиват битовизмите, осма никога не си е падала достатъчно по теб, девета се събрала само за да не е сама, но не я възбуждаш... и т.н. и т.н. Решение се търси конкретно, за конкретния случай, с конкретната жена. И с ясното съзнание, че понякога такова просто няма.

# 571
  • Мнения: 12 865
Да, прав си, някои само слушат.....

Само някои? Май не са само някои... Повечето само слушат за нещо си, което го имало. Някъде си... Ама къде точно, не е много ясно. Останало е някъде между главоболието и цикъла, вероятно...!           Stuck Out Tongue Closed Eyes
Тия, дето не само са чували, но и видели и усетили, не пишат тук, братче, те се занимават с друго, ако ме разбираш.

# 572
  • Варна
  • Мнения: 14 550
Морско конче, има различни типове жени. Но не вярвай и на клишетата, че е нужен секси манекен, за за събуди тигрица. Някои фактори са и генетични. Страстната жена винаги е такава. Но е по-сдържана с някои мъже. Максимална всеотдайност за всички е в бранша със заплащане.
Задоволените жени са толерантни. Останалите паразитират егоистично във всичко.
Разбира се може да попаднеш и на артистки-симулантки. Но и техните роли са в кратки сериали.

Последна редакция: сб, 06 мар 2021, 10:53 от Viviana91

# 573
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Елора, той е ИТ, маняк на тема пари. От ставане до лягане късно вечерта е на борсата, биткойни , злато, сребро, постоянно учи , печели пари и т.н. Доводът му е като толкова се оплаквам от гледане на детето , да взема да изкарам аз 5 лв от Интернет. Отделно иска къща да правим извън града и е прав, че аз финансово не мога да допринеса с нищо. Но , нямаме баланс и организация след като се роди детето. Ето, снощи сине легнал в 3 часа и пак е седял на борсата. В 5 часа малкият вдигна температура  и имаше много учестено дишане, което ме притесни. Той ме навика, че съм луда и че не е в състояние да е в час и продължи  да спи. Нарамих детето , запалих колата, заведох го до неотложния, после минах през аптеката и си го прибрах, носейки го от съседния паркинг до нас, а синът ми вече тежи. Та, станах с една идея по-силна , но все пак очаквам друга реакция от мъжа. ...
На този мъж не му пука за теб и детето. Детето му ще е болно, а той си ляга да спи. Ще го увикам, ако трябва ще го сритам от леглото, за да запали колата и да тръгне с нас към спешното.Това не е мъж, това не е баща. Егоист е. Въобще повече компромиси с него не прави. Намерил, та се насрал, с извинение.

# 574
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Имаше един образ Фреди, който написа нещо подобно на: "Стига сте писали, няма ли една секси мама без деца за мене?".
Иван23 и подобните му все за него ми напомнят и ме карат да се усмихвам или направо да се смея. Joy

# 575
  • Мнения: 2 204
Имаше един образ Фреди, който написа нещо подобно на: "Стига сте писали, няма ли една секси мама без деца за мене?".
А бе тя да е секси, пък може и с деца да е. Кой мъж би върнал една секси мама, никой Simple Smile

# 576
  • Мнения: 46 565
Авторката не участва в темата вече почти месец. Очевидно е намерила своя отговор.
Заключвам.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт