Уролози Варна

  • 3 032
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Здравейте! Бих искал да попитам какви са Ви впечатленията от уж един от най-добрите уролози у нас - доцент Деян Анакиевски. Ходих при него три пъти, сложи ми диагноза без никакъв преглед на документи и ехограф, или да направи изследвания. Впоследствие се оказа, както и очаквах с оглед развитието на нещата, че не е прав, но се чудя може да вземаш по 70 лв. на човек и така да го неглижираш. Не ми е за парите, а за това, че този човек най-безочливо не оказва адекватно медицинско обслужване при положение, че си плащаш. Забелязах и една неприятна черта у него, че се хваща за нещо, което си казал във връзка със състоянието ти и почва да развива някакви филми, без да ти познава живота и как е протекъл той. Чета в нета суперлативи за него и се чудя тези хора, които са ги писали тези суперлативи с розови очила ли гледат на неговите прегледи или тях наистина ги е обслужил както трябва. Държа да подчертая, че съм се държал съвсем възпитано и коректно с доц. Анакиевски, за мен той гледа бройката и да вземе колкото се може повече пари. Ако някой има впечатления да сподели.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 783
Ами, доволни сме в нашето семейство. Да, прегледите вървят бързо, но и зависи за какво са съмненията. В един от случаите отидохме за второ мнение, при друг специалист  с име - ами той сам си каза: Анакиевски е млад и знаещ, отделно и разполага с най-добрата апаратура (тук иде реч за болницата. де), няма по-добро от него във Варна.
Вярно, не е предразполагащ да си говори надълго и да обяснява, но типажи всякакви, към момента ние сме повече от доволни.
То нали знаете, ако ви е помогнал хвалите, ако не е - не става.

# 2
  • Мнения: 45
Ами там е работата, че мен въобще не ме прегледа с апаратура, а ми поставя някаква диагноза възоснова само на това, че не излиза бактерия или инфекция при изследване на урина. Диагнозата му свръхактивен пикочен мехур е обща, и нищо не значи, като пикаеш повече от 8 пъти на ден постоянно и не пиеш голямо количество вода, това се води често уриниране, и един от белезите на свръхактивен пикочен мехур, но то може да е вторично, трябва да се установи причината ако може. той твърди, че нищо ми няма, и дано да е прав, но усещам някакво дразнене в мехура, сякаш има възпалание. Не оспорвам качествата на господаин Анакиевски, но като че ли от него са доволни най-вече жени или жени с деца или такива хора, които трябва да се оперират, а той нали в това е специалист.

# 3
  • Мнения: 1
Добре,че не Ви е правил изследване, защото срещу скромната сума  от 500 лв.за избор на лекар в УМБАЛ Св.Марина пак щяхте да си тръгнете без диагноза и лечение. Когато не сте за операция ставате абсолютно безинтересен за професора, независимо от това какво Ви е казал в кабинета за 5 минути и срещу 90 лв.преглед, а когато не излязат бактерии в урината, а пикочният мехур е много и постоянно възпален Ви изписва от лечебното заведение и Ви казва,че не сте за него. Интересно за кого съм, може би за ортопед и когато попитате за какъв специалист сте не получавате отговор. Така, че прехваленият професор е помогнал на хора за операция,но в заплетените случаи е много "бос". Съжалявам,че не се поинтересувах повече, преди да отида при него,да си похарча парите и да си загубя времето.

# 4
  • Мнения: 5
Хора, бягайте надалеч! Не знам защо опарилите се не пишат. Е ние сме едни от тях. Въз основа на похвали в интернет се доверихме на прехваления професор и загубихме баща ни, който не си отиде от основното заболяване, а от сепсис. Операциите в болницата се правят на конвейер. Като мине операцията - никакво внимание от професора. Ако оцелееш - оцелееш. Оставиха баща ни със симптоми на перитонит 11 дни, след което го отвориха повторно, но беше късно. Информация за близките - никаква. Арогантно и грубо отношение от страна на професора. Говори всякакви глупости да изкара пациента виновен за инфекцията.

# 5
  • Мнения: 4
Здравейте И ние се опарихме от този Анакиевски.След преглед в частния му кабинет и без дори да направи кръвни изследвания,постави диагноза,която доста ни стресна.ужасен човек ,без грам съвест ,нагъл,алчен и безцеремонен.Бягайте

# 6
  • Мнения: 316
Здравейте И ние се опарихме от този Анакиевски.След преглед в частния му кабинет и без дори да направи кръвни изследвания,постави диагноза,която доста ни стресна.ужасен човек ,без грам съвест ,нагъл,алчен и безцеремонен.Бягайте
Диагнозата Ви не се ли потвърди при друг лекар? Предполагам е прегледал стари изследвания, на база на които е заключил.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 361
Днес бях с 3г си син при Ананиевски и за разлика от мило видния му външен вид това е най-ужасното ми посещение при лекар въобще...
Детето беше много стресирано и плачеше и той каза че няма да го прегледа ,и се държеше много надменно и нагло,каза кано се успокои елате,казах че часове за него има след 4м и той не реагира!
Ние отиваме там с проблем който те можем да решим и няма диагноза поставена,трябваше да посети нефролог,уролог,инфекционист и т.н за да се търси такава но,уви дори не пожела да погледне документите
Изписа крем кортшкостелоид на който пише че трябва да се ползва с особено внимание при деца и интимните части,а той го изписа на дете на 3г без преглед и диагноза!
Може да е много добър уролог,но да постъпиш така е потресаващо!
Ама на него какво му пука вдигна си луксозна клиника и пациенти има 6 м напред ,та да едно дете което има проблем ли да мисли!

# 8
  • Мнения: 240
Анакиевски винаги си е бил арогантен и със самочувствие.

# 9
  • Мнения: 2 030
Никога не е бил арогантен. През 2018 г. оперира съпруга ми поради онкологично заболяване. Ако е арогантен няма първия свободен час за преглед да е чак на 25 юли.

# 10
  • Мнения: 240
Никога не е бил арогантен. През 2018 г. оперира съпруга ми поради онкологично заболяване. Ако е арогантен няма първия свободен час за преглед да е чак на 25 юли.

Всеки с мнението си…. А това че има час за 25 юли какво трябваше, да ме впечатли ли? А това, че Вие сте доволни няма да промени моето мнение, вярвам и на мнозина други. Здрави бъдете.

Общи условия

Активация на акаунт