Разширени вени

  • 338 881
  • 527
  •   1
Отговори
# 495
  • Sofia
  • Мнения: 26 501

Скрит текст:
не пишеше името му на табелата на кабинета /намиращ се с/у регистратурата/,от момчето разбрах,че не е лекар,а въпросния беше с чуждо име,арабско или турско,гологлав,с лоша кожа на лицето,сестрата и тя някаква "въртиопашка",млада,и двамата само чакаха да им се вържа на измамата...

напиши му името,нека се знае....и на мен ми намекнаха за плащане,но не каза колко ще е

# 496
  • Мнения: 375

Скрит текст:
не пишеше името му на табелата на кабинета /намиращ се с/у регистратурата/,от момчето разбрах,че не е лекар,а въпросния беше с чуждо име,арабско или турско,гологлав,с лоша кожа на лицето,сестрата и тя някаква "въртиопашка",млада,и двамата само чакаха да им се вържа на измамата...

напиши му името,нека се знае....и на мен ми намекнаха за плащане,но не каза колко ще е

На този дето ми иска парите няма да го пиша ....те другите като отидат при него сами ще разберат, но на доктора, който ме оперира и никога не намекна дори за плащане извън законовите по здравната каса ще го напиша Д-Р МАРКОВ и екипа му от Софиямед .....Хиляди благодарности .... аааа този гологлавия той ме гледа на доплер преди операцията, но нищо повече ... дори не говори български хубаво...и той нищо не можа да ми обясни какво вижда на изследването .....ти си искай среща с лекарите директно ....д-р Тодоров един младичък страхотен и той също ме оперира заедно с д-р Марков има и една жена на възраст и тя разбрах, че е страхотно добър и внимателен специалист ....

# 497
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
за сега съм се насочила към 3-та градска,макар от към условия да ми изглежда доста мизерно,но дано не е така...и да попадна на точния специалист Praynig

# 498
  • Мнения: 3 963
ПОнеже доплера се заплащаше май (последно преди 2 години съм правила), да питам има ли друг начин да се провери за запушвания?

# 499
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
май няма друго изследване.....,но мисля,че може и с направление от ЛЛ да се направи доплер

първия доплер беше 50лв.,другите ги правих в 3-та градска по 40лв.,в сайтовете за колективно пазаруване съм виждала оферти за доплер и за по 20лв.

# 500
  • Мнения: 1
Здравейте ! Тази седмица се опитах да планувам класическа операция на разширени вени на левия ми крак в Националната кардиологична болница гр.София .Прегледа ме  др. Стоян Генадиев , който любезно ми поиска 500лв Аз разбира се отказах. Както ми обясни парите които отпуска касата за такава операция били ,крайно не достатъчни и тази сума била едва ли не най-ниската цена в гилдията .Не ви съветвам да ходите там .

# 501
  • Мнения: 3 963
Аз живот и здраве есента планирам точно класическа операция да си на правя (също и аз на левия крак. Е, освен ако разбира се не установят, че и десният е много зле).

Мислех да бъде при Гиров или Гяхов във Съдова хирургия към Военна болница в София. Някой има ли информация дали там биха се съгласили на опарацията срещу това, което поема здравната каса или правят същото шмекеруване както този Генадиев, за който говори Dimitar Morov?

# 502
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
Ако има някакви допълнителни консумативи необходими за самата операция и те не се поемат от ЗК може и да искат допълнително заплащане.

# 503
  • Мнения: 3 963
Благодаря.

Последно въпрос към живеещите в София. Някой ходил ли е, оперирал ли е във Военна болница при Гиров или при Гяхов?

# 504
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
Този месец ще е и моята операция на единия крак, другия на есен Sad
В размисли съм каква упойка да избера,пълна или спинална...то ще има коментар преди това с хирурга ,но аз много се чудя коя е за предпочитане...иначе ми каза,че ще е с лазер и ще има на места и срязвания и ще е около 800лв. Thinking

Последна редакция: нд, 03 май 2015, 09:38 от Doli

# 505
  • Мнения: 3 963
Doli, при кой лекар?

# 506
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
д-р Величков в Трета градска б-ца

# 507
  • Мнения: 1 121
Доли, щом  е с лазер няма да останат белези,нали?  Hug

# 508
  • Мнения: 3 963
Аз тези дни имам много неприятно опъване по хода на веничката горе към свивката на крака отвътре. Освен да мажа с Хепароид и крака нависоко, нещо за пиене можете ли да препоръчате?

Ох, аз така съжалявам, че зимата не предприех нещата по-сериозно та да се оперирам тази пролет. Сега трябва да чакам до есента

# 509
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
Доли, щом  е с лазер няма да останат белези,нали?  Hug
така казват...но и те са ми най-малкия проблем,не ме притесняват,по-важно ми е да мине успешно,бързо да се възстановя и да е завинаги резултата,да няма рецидиви Sad

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт