Криво ми е

  • 4 185
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 25 238
Мъжа ти нещо ме усъмни с този аргумент за сватбата... Финансови затруднения!!! Недоумявам! С ккаво ще си натоварите семейния бюджет, ако отидете да се повеселите? На сватба се подалява някакъв подарък там, но ако той е подарили ти си щяла да си включена, това е ясно... това е някакъв мн странен начин да си изрази това, че не иска да си там... Не ти вкарвам разни неща в главата, но мн тъпо ми звучи тва обяснение неговото... Иначе - защо не си си казала това, че си обидена на момента?

Същото нещо ми мина през ума и на мен. Логиката нещо ми убягва...

п.п. Прочетох обяснението, ама според мен си права да се ядосваш. Някак си не мога да го приема.

# 46
  • Мнения: 2 197
Отиди си на рождения ден и въобще не се притеснявай за него. Във всяка една връзка трябва да има моменти. когато се движиш сам. Ако трябва да ходите навсякъде заедно ми тъпо ми се вижда. След като става въпрос за ТВОЯ, а не обща приятелка и особено след като те не се харесват въобще не трябва да се замисляш. А ако се сърдите за такива глупости просто няма да продължите дълго заедно.

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 526
Отивай на РД-то на приятелката си без да имаш никакви угризения.  baloniВ края на краищата детето е и на двамата и той също може да я гледа, когато ти си навън. Всеки има право да си има лично пространство, още повече, че това е РД-то на най-добрата ти приятелка. Не може заради един мъж, дори да е съпруга, да се пренебрегва всичко или всички останали. Като не разбира, ще си го извоюваш сама. Аз поне така направих, защото и ние (жените) да не би да сме се намерили на улицата, имаме нужда също от развлечения и лично време. newsm26

# 48
  • Мнения: 4 155
Аз пък се чудя как приятелката ти не се погажда с него. След като сте приятелки и той ти е съпруг = може да го изтърпи една вечер (обед). Не може да те кара да идваш без съпруга си. Ако ти искаш да излизате отделно - тогава е ок. Но да създава семейни дразги и да те кара да не доведеш мъжа, за който си омъжена, с когото живееш и тн - нещо не е наред.
А за финансовите затруднения. Ужасно е. И на нас ни се е случвало да нямаме пари за хляб и да трябва да отказваме да отидем някъде. Но засега сме били винаги заедно.

# 49
  • Мнения: 966
Миличка, отиди на р.д. на приятелката си и не обръщай внимание. Това, че си омъжена, не означава, чеси залепена за него. Всеки има нужда от своето лично пространство и ако ти не си го извоюваш сама, винаги ще се държи така с теб. Част от уважението между двама души е в това да съумеете да си предоставите по малко лично пространство
Много точно казано GrinningЛичното пространство е много важно!Пък и мъжете могат да гледат деца не е толкова сложно

# 50
  • София
  • Мнения: 11 703
Съпруга ти доста те е наранил с тази си постъпка за сватбата на колегата си,това ми става ясно от постинга ти.Аз на твое място също бих се обидила!А ти обясни ли му тогава,че ще намериш тези 50 лева,та и ти си човек в края на краищата?Значи ти гледаш детенце,той се весели...
За РД на приятелката ти не е много редно да му го връщаш,но можеш да използваш същия арумент,че нямате толкова пари и ако отидете двамата,подаръка трябва да бъде по-голям. Може да звучи детски и глупаво,но с неговите камъни по неговата глава.
В никакъв случай не искам да те настройвам срещу него,но гледай да не губиш независимостта си.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт