Колко време ви отне да заченете ?

  • 29 119
  • 142
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 407
Правим опити от декември месец 2021, до сега без успех. С обърната матка съм и много се притеснявам. Има ли някой като мен с такава матка???
Аз съм с обърната. Забременявам 3ти път от първи опит. Не се притеснявай, тя сама по себе си не е проблем.

# 121
  • Мнения: 1 812
Правим опити от 5 месеца...за сега нямат успех...чакам с надежда да се получи...От скоро съм на 33...нямам други правени опити преди това...с базед съм,но уж хормоните са добре...

# 122
  • Мнения: 1 825
Правим опити от 5 месеца...за сега нямат успех...чакам с надежда да се получи...От скоро съм на 33...нямам други правени опити преди това...с базед съм,но уж хормоните са добре...

Стискам ви палци да успеете скоро и да имате спокойна бременност,  аз забременях точно на 33г.

# 123
  • Мнения: 75
С първото дете на 27г забременях от 2рия месец. Сега съм на 31 и опитваме от година и няколко месеца, но все още си чакаме 2те чертички.
Толкова е индивидуално при всеки.. Дай Боже повече хубави новини през тази година! ❤

# 124
  • Мнения: 2 513
Писала съм назад явно. С първото на втория месец, на 28 г., като приех първия месец много драматично, защото един лекар се беше изказал много крайно и ме беше наплашил. С второто - на третия последователен месец опити, на 31 г. Половин година по-рано имахме 2 неуспешни месеца, но после се промениха някои обстоятелства и отложихме.

# 125
  • Мнения: 31
Здравейте, колко време преди МЦ видяхте 2 чертички и с какъв тест?

# 126
  • Мнения: 701
А аз видях чертичка 3 дена преди цикъл с беливе.Мислех че е изпарителна,но след 2 дена вече беше доста ясна.Успех!

# 127
  • Мнения: 2 513
И двата пъти ден преди очакваната дата. Вторият път правих и предходните два дни сутринта, на първия (т.е. 3 дни по-рано) имаше само 1 черта, а на втория ден тестът дефектира.

# 128
  • Мнения: 31
Момичета може би поста ми не е за тук, искам да попитам дали на някого се е случвало и ако да какво означава резултата ми, как се е развила после вашата ситуация и ако може съвети.
Вчера, един ден преди МЦ направих ЧХГ в Рамус, защото ще започвам да пия едни лекарства и лекарката ме посъветва да си направя тест за всеки случай, резултата е 4.2 при референтни стойности 0-1. Ще пусна още един тест, просто до понеделник все ще го мисля.

# 129
  • Мнения: 3 597
Истината е , няма как да имате яснота преди да го повторите . В каква мерна единица е теста ?

# 130
  • Мнения: 31
Истината е , няма как да имате яснота преди да го повторите . В каква мерна единица е теста ?


Mu/Ml

# 131
  • Мнения: 3 597
За сега би трябвало да е отрицателен , от 5 до 25 е неопределен по принцип . Но пък стойността ви е по-висока от обикновения минимален резултат . Пожелавам ви да се покачи до понеделник . На този етап нищо не може да се направи , освен търпение .

# 132
  • Мнения: 6
И аз да споделя моето разочарование. Днес ми дойде цикъла. Правим опити за бебе вече 7-8 месеца и все не става. Следя овулация с тестове, даце този месец бях на гинеколог, който ми каза кога е овуто, и пак нищо. Бясна съм, защо не се получава...... Много ми е мъчно

# 133
  • Мнения: 1 126
Еее, 7-8 месеца са нищо време в някои случаи. На колко си години? Предполагам, че си младичка, след като гинекологът засега не назначава изследвания при проблеми. Най-вероятно нямаш.

Не че това ще те успокои, но някои тук сме се борили години наред. А когато имаш установен проблем, не всеки месец, а всеки ден е мъчение, не пожелавам на никой да минава през това, което ние!

Ще ти кажа нещо, което можеш да правиш, ако не те затруднява, разбира се, опитвай се да следиш овулацията по всички възможни начини - аз мерех базална температура, ползвах ленти и приложение и въпреки повишената температура, не си хванах бременността, защото просто вече се бях обезсърчила и не очаквах. Ядосвах се, че ми закъснява дори, защото само нередовен цикъл нямах, на фона на всичко друго.

Успех, следващият месец ще е вашият! Стискам палци.

# 134
  • Мнения: 6
На 34 години, скоро ще станат 35. Незнам дали имам проблем, гинеколожката ми каза, че всичко ми е наред, но ми пусна един куп хирмони за изследване. Прогестерона ми е в норма, а утре ще пускам още 3 хормона /трябваше да съм в цикъл/ и в понеделник на преглед с резултатите. Пък ще видим. Дано всичко е в норма, и дано другия месец да стане... Пожелавам си го всеки път

Общи условия

Активация на акаунт