До посетилите село Чифлик,Троянско

  • 13 447
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 893
Не мога да се съглася-няма дори достатъчно вестници,да не говорим за хранителни или лекарствени продукти  Sad   

# 16
  • Мнения: 2 663
Не мога да се съглася-няма дори достатъчно вестници,да не говорим за хранителни или лекарствени продукти  Sad   

Подкрепям на 100%. Ресторанта работи до 00:00. Лоби бара да 22:00 и понякога до 00:00.Какво за една вода макар трябва да изляза от хотела ли?
Въпреки, че ми е любимото място за рекалс това са си реални минуси

# 17
  • Мнения: 2 641
в Дива или в Веника е по добре да се отседне - като стаи и басейна ?

# 18
  • Мнения: 2 013
Момичета, а басейна става ли за къпане през есента и зимата?  Водата сигурно е достатъчно топла, предполагам, но как после притичваш до вътре. За нашето семейство, включвам и децата, басейнът е основно нещо за добро прекарване. А в някой от съседните хотели има ли закрит басейн?

# 19
  • Smallville
  • Мнения: 994
Доколкото знам закрит басейн няма.За къпането притичваш.В Дива стаята ни беше в горната част на хотела и до стаята бррр....но си заслужава.Във Веника е близо то там всичко е по компактно,по малък е хотела и басейна е на входа така да се каже.Водата във всички басейни е гореща и няма грижи да се къпеш в който и сезон да отидеш
в Дива или в Веника е по добре да се отседне - като стаи и басейна ?
На мен лично ми допадна Дива повече,по съвременен като стил хотел,а Веника е по битов.Аз не споделям възторга на другите момичета от кухнята във Веника,не беше лоша,но не беше и кой знае какво,но то на вкус приятели няма.А басейните и на двата хотела ми харесват.С една дума където и да се отседне,с магазини или без, Чифлик си остава една от любимите ми дестинации. bowuu

# 20
  • Мнения: 2 663
в Дива или в Веника е по добре да се отседне - като стаи и басейна ?

Ами на мен Дива ми харесва доста повече, особено новото криво.Стайте са много добри.Басейна на Веника си е баш на входа,по-малък е и е малко по неподдържан , което ме учуди доста при последните ми 2 ходения.Не слагат достатъчно препарат и водата остава с цвета както извира, което за белите бански е пагубно и плочките са покафеняли.

Момичета, а басейна става ли за къпане през есента и зимата?  Водата сигурно е достатъчно топла, предполагам, но как после притичваш до вътре. За нашето семейство, включвам и децата, басейнът е основно нещо за добро прекарване. А в някой от съседните хотели има ли закрит басейн?

Ами ние сме се къпали на -11. А и един рожден ден карах там (11.01.) като се къпахме през цялото време.

# 21
  • София
  • Мнения: 311
Моят съпруг от пет години се къпе на 24 декември в хотел "Веника" и казва, че е много хубаво. Аз още не съм се престрашила. Grinning

# 22
  • Мнения: 824
А някой посещавал ли е вече новия хотел ''Веника палас''.Миналата година го строяха и трябваше вече да е отворен ThinkingДали е по- хубаво от ''Дива'' и ''Веника''

# 23
  • Мнения: 2 663
А някой посещавал ли е вече новия хотел ''Веника палас''.Миналата година го строяха и трябваше вече да е отворен ThinkingДали е по- хубаво от ''Дива'' и ''Веника''

Ами тази година няма да работи, все още си е на груб строеж, въпреки , че прогнозите бяха съвсем други

# 24
  • Мнения: 824
 Confused
А някой посещавал ли е вече новия хотел ''Веника палас''.Миналата година го строяха и трябваше вече да е отворен ThinkingДали е по- хубаво от ''Дива'' и ''Веника''

Ами тази година няма да работи, все още си е на груб строеж, въпреки , че прогнозите бяха съвсем други
  bouquet ще търсим друго място

# 25
  • Мнения: 794
Втория хотел Веника бил на Ахмед Доган и му казват Доган Сарай Simple Smile

Аз ще бъда в "Дива" след 2 седмици - НЯМАМ ТЪРПЕНИЕ вече !

# 26
  • Мнения: 13 512
Втория хотел Веника бил на Ахмед Доган и му казват Доган Сарай Simple Smile
newsm78.Ако беше негов,щеше да е готов вече. Знам,че не е негов.

Последна редакция: сб, 28 окт 2006, 09:14 от monda

# 27
  • Мнения: 2 663
Втория хотел Веника бил на Ахмед Доган и му казват Доган Сарай Simple Smile
newsm78.Ако беше негов,щеше да е готов вече. Знам,че не е негов.


Грам не е негов, познавам собствениците

# 28
  • Мнения: 410
Моят съпруг от пет години се къпе на 24 декември в хотел "Веника" и казва, че е много хубаво. Аз още не съм се престрашила. Grinning
Незнаеш какво си изпуснала,затова не си топнала дупе още Mr. Green
Аз съм родом от Троян и имаме къща в Чифлик,там съм изкарала и част от детството си newsm68
Нощното къпане е част от нощните забавления на младежите там.Ходили сме да се къпем във всичките басейни и по всъко време на годината,дори в най-големите студове и снегове.Усещането е неповторимо,а ако отидеш там с любим човек,шампанско и малко ягоди,гарантирам едно незабравимо преживяване Peace
А Веника 2,както я наричаме там,все още не е готова и Ахмед Доган няма нищо общо с хотела newsm10

# 29

Ето пък аз къде мисля да си топна дупето на Нова година  Grinning

Това е един новооткрит хотел в с. Чифлик

http://www.hotel-bolkan.com/

Весело изкарване на празници на всички. И да се усмихвате. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт