Детски Маркет Вега- некупувайте играчки

  • 9 217
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
Не преувеличавате ли малко повече? Има и много доволни клиенти,нали? Grinning

# 16
  • Мнения: 2 784
Не преувеличавате ли малко повече? Има и много доволни клиенти,нали? Grinning
Може и да има, не споря, но аз не съм от тях, както и повечето ми познати. Peace

# 17
  • Мнения: 4 668
Не преувеличавате ли малко повече? Има и много доволни клиенти,нали? Grinning

Аз такива не познавам !  Sick

# 18
Вярно е , че са много некачествени играчките , всичките са някакви китайски боклуци , които се чупят веднага , а и повечето са с разни опасни малки частици  Confused
И това е отличителна черта на играчките единствено и само в този магазин? И в другите магазини няма играчки с малки частици? Или пък във "Вега" са се специализирали в опасните играчки, за да им е гадно на клиентите? Grinning

Не преувеличавате ли малко повече? Има и много доволни клиенти,нали? Grinning

Аз такива не познавам !  Sick
Ами айде да се запознаем Wink

На мен лично магазините много ми харесват, пък и играчките са качествени. Освен това хвалбите са повече от оплакванията, доколкото съм чувала. Simple Smile


e tova ako ne e tazi upravitelka
Олее, и работа ми намериха вече Laughing

# 19
  • Мнения: 4 668
ralie гледам , че се мъчиш да ми кажеш нещо , все моите мнения цитираш  Thinking
Говорим конкретно за този магазин , затова коментарът е конкретен , не обсъждаме масовият внос и производство на играчки .
А и нещо ме съмняваш , много го защитаваш магазина , скоро си се регистрирала  newsm78
Чак пък такъв фен да си им  Rolling Eyes



Ами айде да се запознаем Wink

Не , благодаря ! Не изпитвам нужда от безмислени запознаства !

# 20
  • София
  • Мнения: 291
Аз съм от доволните клиенти. Винаги са изпробвали играчките, дори без аз да настоявам. Също така винаги са ми предлагали подобни играчки на тези, които разглеждам или пробвам. От цените също съм много доволна.

# 21
  • Мнения: 8 769
Магазина направен без рампа с 2 стъпала. За да свалиш количката трябва да отвориш вратата, а тя със стегната пружина и се затваря сама.
Това в същност е единственото, което не ми харесва в тези магазини, но трябва да си признаем, че повечето магазини, учреждения и заведения в милата ни родина изонбщо не са пригодени за колички и инвалиди, за разлика от белите държави, където да си бебе или инвалид не е въпрос на дискриминация.
Иначе - аз съм от доволните клиенти. Пазарувам предимно от този на "Пирин", винаги ми обясняват, винаги с удоволствие отварят играчките за изпробване, ориентират ме по щандовете за това - онова. Е, малко ги мързи, ама не е чак толкова фрапиращо (а аз съм т тези, които се дразнят, когато видя безобразни мързели отпреде си).
Играчките са китайски, вярно е, обаче в повечето магазини са такива. Поне там, където цените са сравнително достъпни. Ако искаш качествена играчка, то тя е безумно скъпа (т.е. не по моя джоб. Например: не бих могла да дам посмъртно 78 лв. за Снежанка в човешки ръст - на Дисни-просто нямам тази финансова възможност. Нито дори 35 лв. за някое от джуджетата й Wink).
Един от магазините, които ми харесват е Хиполенд, но там пък разнообразието е малко. А, да, и играчките пак са китайски, ахм! Grinning

# 22
А и нещо ме съмняваш , много го защитаваш магазина , скоро си се регистрирала  newsm78
Чак пък такъв фен да си им  Rolling Eyes
Четях и не съм изпитвала нужда да се регистрирам, докато не видях тази тема. Нещо против да си изкажа мнението?

# 23
  • Мнения: 135
Ей,че ме хвърлихте в размисъл!
Тъкмо си бях харесала няколко нещица от ''Вега''! Вие в магазина сте ходили и не сте доволни,а аз от on-line какво ли да очаквам? newsm78

# 24
  • Мнения: 1 455
Веднъж отидох в магазина естествено купихме две играчки за по 20-30 лв.и едната се счупи на следващия ден,другата искара една седмица! Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 44 140
Аз съм чувала,че в София има такъв магазин,ама я ме светнете къде е

На бул. Гоце делчев, малко след българия по посока красно село - след Лучаното се пада.
Ами на мен дори на вид не ми се виждат мн качествени нещата там. Само веднъж влязах и колкото да не излезем с празни ръце взех един комплект за пясък....но са си китайски боклучки там и си им личи Wink

# 26
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
За тези цени това ThinkingАз имам 2-3 игра4ки от там и ве4е са в боклука Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт