Кой е най-скъпият подарък,който сте получавали?

  • 5 507
  • 108
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Торонто
  • Мнения: 837
Aпартамент от родителите.
От мъж - нямам скъпи подаръци. Например получавам сешоар, часовник, 50$ в брой и подобни. Но нашия семеен бюджет е напълно общ и няма как да успее да задели по-големи суми без да забележа.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 819
Оставям настрана подаръците от съпругът ми.

Най-скъпа като пари е бебшката количка, която ми е подарък от фирмата в която работя. Това беше много мил завършек на цялостното прекрасно отношение от колегите ми по време на бременността. 

# 48
  • Мнения: 967
Годежният ми пръстен

# 49
  • Мнения: 3 098
И моите най_скъпи подаръци са от мъжа ми,както гледам и на пове4ето от вас.
Кола,нова по слу4ай раждането на дъЩеря ни,бижутата и др.такива.
Тука слагам и една кола,която беше втора употреба,подарък от нашите,когато завърших с отли4ие и на която много й се радвах тогава.
Оба4е истински ценен и скъп подарък си ми е образованието,които родителите ми осигуриха.

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Луксозна яхта с екипаж!
Голям проблем обаче - не мога да си я ползвам, живея в София, пък тя е закотвена в Созопол!   ooooh!
Другият път ще искам хеликоптер, да каца право в двора!  Crazy

# 51
  • Мнения: 4 176
Преди време едно гадже ми подари Patek Phillipe часовник.  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 2 495
Мобилен телефон

# 53
  • Мнения: 1 284
апартамен от наште
и меден месец от мъжо Hugв чужбина

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Луксозна яхта с екипаж!
Голям проблем обаче - не мога да си я ползвам, живея в София, пък тя е закотвена в Созопол!   ooooh!
Другият път ще искам хеликоптер, да каца право в двора!  Crazy
нямаш хеликоптер  Shocked Shocked Shocked
забрави ми тел!

# 55
  • Мнения: 4 555
Преди 10 г. бях на студентска бригада в САЩ. Там си живеехме щастливо 30 човека студенти от цял свят заедно. Когато дойде време да си тръгвам полета ми за БГ беше от Ню Йорк, а аз живеех в Орландо, Флорида - на другия край на Щатите. Нямах излишни пари за самолетен билет и щях да пътувам с автобус, като за целта трябваше да тръгна един ден по-рано.
Приятелчетата ми събрали парички и ми купили за подарък за довиждане самолетен билет за да остана ОЩЕ ЕДИН ДЕН!!! Shocked. Това несъмнено е най-скъпия от финансова и човешка гледна точка подарък, който съм получавала. Бях много трогната и се почувствах страшно специална и добра!
Още си пазя билета, ама съм сантиментална и аз Embarassed.
Ей на това казвам аз скъп подарък Simple Smile

# 56
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Парфюми и бижута, телефон.

# 57
  • на село
  • Мнения: 1 028
 

"Отивам да рева в ъгъла и да чакам тема за най-евтиния подарък/най-финансово затъналия (социално слабия)форумец.  Laughing"

И аз, и аз... Blush Blush Blush

# 58
  • Мнения: 27 524
Е, Зайко, ако щеш вярвай, но това е тамата, която исках да пусна вчера, ама не ми остана време и ето, отварям - и моята тема. Браво, понеже и на мен ми е интересно  Hug

Иначе да отговоря:
апартамент
джип
околосветски круиз


(и трите отказани)  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 6 039
Е, Зайко, ако щеш вярвай, но това е тамата, която исках да пусна вчера, ама не ми остана време и ето, отварям - и моята тема. Браво, понеже и на мен ми е интересно  Hug

Иначе да отговоря:
апартамент
джип
околосветски круиз


(и трите отказани)  Mr. Green

Блондиииииии,
отказват ли се такива подаръци??? Cry

Общи условия

Активация на акаунт