Вечерна иглика?

  • 19 183
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
Здравейте ! С какво впечатление сте останали от вечерната иглика ? Коя марка препоръчвате?

# 1
  • Мнения: 186
На мен ми влияе много добре - на кожата, регулира ми хормоните, в съчетание с друга добавка. Засега съм си взимала само на Прим ойл и съм много доволна.

# 2
  • Мнения: 2 596
Аз също съм доволна от игликата. От късното акне (след 20) само тя ме спаси. Използвала съм на Прим Ойл и GNC. И от двете съм доволна.

# 3
  • Мнения: 67
При забременяване чух,че помага, аз за това питам ,не съм написала за какво конкретно се интересувам 🥰

# 4
  • Мнения: 186
Може да го пиете от първи ден на цикъла до овулация. Поне така пише в листовката и аз така го пия 2х2.

# 5
  • на земята
  • Мнения: 4 094
На мен ми влияе много добре - на кожата, регулира ми хормоните, в съчетание с друга добавка. Засега съм си взимала само на Прим ойл и съм много доволна.
С коя друга добавка го съчетавате ?
За менопауза помага и мисля да прибвам и аз с вечерна Иглика

# 6
  • Мнения: 186
На мен ми влияе много добре - на кожата, регулира ми хормоните, в съчетание с друга добавка. Засега съм си взимала само на Прим ойл и съм много доволна.
С коя друга добавка го съчетавате ?
За менопауза помага и мисля да прибвам и аз с вечерна Иглика

Съчетавам го с добавки, съдържащи Инозитол заради СПКЯ. За менопауза не зная дали помага, но едва ли ще ви навреди.

# 7
  • Мнения: 1 140
Приемах го за облекчаване на тежък ПМС, бях доволна.

# 8
  • Мнения: 394
Пих я 1 месец и половина за акне около брадичката - никакъв ефект. Не помня марката.
Дали това време е прекалено малко, за да подейства?

# 9
  • Мнения: 2 596
Пих я 1 месец и половина за акне около брадичката - никакъв ефект. Не помня марката.
Дали това време е прекалено малко, за да подейства?
Не мисля, че е било малко времето. Аз, като я пих след 2 седмици се видяха резултати. Но моето акне беше на хормонална основа, за това и ми го изписаха вместо противозачатъчни.

Общи условия

Активация на акаунт