Съпругът ми е зле

  • 4 798
  • 71
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 272
Много съжалявам за случилото  си и се надявам по-бързо да се възстанови мъжа ти.
Пълно е с изроди по улицата, но вярвам, че всичко ще им се върне тъпкано в този живот #Cussing out

# 31
  • Мнения: 1 448
Бързо да се оправя мъжът ти  Praynig Мизерна, гадна държавица....

# 32
  • Мнения: 429
Дано по-скоро се оправи с крака, а крадците да ги заловят и ги #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 33
  • в къщи
  • Мнения: 467
Много съжалявам за случилото  си и се надявам по-бързо да се възстанови мъжа ти.
Пълно е с изроди по улицата, но вярвам, че всичко ще им се върне тъпкано в този живот #Cussing out

Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 6 999
Ужас, това е отвратително.

Дано се оправи бързо мъжа ти и дано не се е стресирал много.

  bouquet

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Лошо, много лошо.
Дано съпругът ти се възстанови по-бързо!
Не оставяйте нещата така, идете в полицията.

# 36
  • Мнения: 2 716
Благодаря ви за всичко. Сигурно ще ги хванат. А аз не се чуствам емоционално объркана. Умът ми работи на бързи обороти. Той е млад и ще се оправи. Знам го. Психически обаче как ще е? А на полицията не сме се обаждали. И когато ни обраха, пак не се обаждахме.   Изобщо не вярваме в тая институция.
Има и добра новина. Съпругът ми е преуморен от доста време. Сега ще не ще, ще си почива активно поне 1 месец  smile3524
Може и други хубави неща да се родят от тая пакост.

# 37
  • Мнения: 409
Много съжалявам за мъжа ти. Дано скоро да се оправи , а тези идиоти скоро да бъдат хванати и да отидат на място което заслужават.

# 38
  • Мнения: 1 180
Пожелавам бързо възстановяване, бързо забравяне и бързо наказване на виновните! Чудесно е, че гледаш оптимистично на нещата - поглези си мъжлето в къщи и нека  престоя му у дома да е приятен за всички!

# 39
  • Мнения: 1 072
....................... А на полицията не сме се обаждали. И когато ни обраха, пак не се обаждахме.   Изобщо не вярваме в тая институция.

мама_знае, това не е е редно. После като се оплачем от МВР те ще имат пълното основание да ни зашлевят с една статистика, че престъпленията са намаляли драстично.
Колкото до случилото се, ...... неприятно е, страшно е, депресиращо също. Пожелавам ви бързо да се отърсите от шока и да се зарадвате на това, което имате.

# 40
  • Мнения: 2 099
Съжалявам за съпруга ти.Никой не се намеси да помогне нали?
Преди месец на оживено място 1 момче ме удари през лицето с цел да ми вземе зллатното синджирче което има -няма 5-6 грама!Финна златна верижка...аз паднах и си счупих челюстта.Един месец със зашита уста ,само на течност която мога да прекарам между зъбите си.Никой не обърна внимание от преминаващите покрай мене.Бях и с детето.Какво да ви кажа бездушни хора.Това е живота,случват се и такива неща,само бързо да отминават!

# 41
  • между град и село
  • Мнения: 212
    За съжаление така е в големите градове, всеки се прави на приятно разсеян като се случи нещо такова.Бързо възстановяване  bouquet

# 42
  • Sf
  • Мнения: 808
Съжалявам за случилото се!!!
Настана зло време...

С теб съм и ще си мисля за вас!!! Дано съпругът ти се оправи и си почине  Peace

# 43
  • Мнения: 2 040
Ужасно много съжалявам за случилото си!

Дано се оправи съпруга ти  Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 3 328
Искрени съчувствия...нека човекът да се възстанови бързо и безпроблемно.

Родината не случи на държава. За друг коментар нямам сили.

Общи условия

Активация на акаунт