misis bg

  • 1 351
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 817
На мен ми харесва ,има само едно нещо което не ми допадна ,тя все пак не е раждала ,а знаем как се променят формите Wink .
А и то се знаеше още от април месец ,че тя ще е новата мисис.......... ,дори в едно списание го пишеше това!

# 16
  • Мнения: 4 629
И на мен ми харесва новата миска, ама Дуци повече ми харесва  Heart Eyes Жалко, че не си се явила

# 17
  • Мнения: 1 813
 ooooh! Всичко друго е ама не и естестена.Прилича на Барби и тези цици  Stop Никак не ми е натурална на мен.

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Хубаво е момичето, като изключим мукавата. Аз добре изглеждащ силикон не съм виждала (не говоря за обработените допълнително снимки по списанията, по които се лъжат девойките и тичат в първата клиника).

# 19
  • Мнения: 5 140
Нагласен или не, на мен ми харесва мацката - много си е готина даже  Crossing Arms Peace

Спрямо миналогодишната е Мис Свят.
Хубава е и ми харесва, чаровна е. Peace


Хубава е според мен. И аз исках да участвам, но се отказах в последствие Blush

Дуцка, защо Слънце се отказа, щеше да грабнеш титлата, я колко мадами щеше да имаше зад гърба ти.

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
На снимката ми харесва, но я гледах в шоуто на Милен Цветков и там ми се стори грозновата........но може пък и  да е била притеснена..........такива глупави въпроси и задаваха........

# 21
  • Мнения: 4 371
Дуцка, защо Слънце се отказа, щеше да грабнеш титлата, я колко мадами щеше да имаше зад гърба ти.
Ми що....щото от април се е знаело, че ще е тази, какво да се бутам между шамарите Mr. Green

# 22
  • Мнения: 7 186
На мен ми харесва, красива е и секси. Може и да има корекции, но не мисля че е прекалила. Поне по това, което виждам на снимката.

# 23
  • Мнения: 730
На мен ми харесва, красива е и секси. Може и да има корекции, но не мисля че е прекалила. Поне по това, което виждам на снимката.

 Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 721
На мен нещо не ми харесва. А при Милен Цветков изглеждаше доста ужасно. Не ми харесва какво излъчване има.

Общи условия

Активация на акаунт