Да се оплача от фирма"Мебели Станков" :(

  • 44 872
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 305
Настръхва ми косата като чета тази тема! В момента чакам маса от Станков и вече се чудя какво ли ще пристигне...  Confused

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 496
Настръхва ми косата като чета тази тема! В момента чакам маса от Станков и вече се чудя какво ли ще пристигне...  Confused
А аз чакам два дивана.Ужас!

# 62
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Тъкмо се колебаех между Станков и Велга за нашия диван,но след като прочетох това ще бягам от Станков. Naughty

# 63
  • Мнения: 535
Моята история също продължава.

Ноември месец, въпросната фирма ми постави кухнята, декември ми се разлепиха два от гърбовете и от тогава, тоест 8 месец чакам за рекламация, за да ми поставят нови.  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out

Още малко и гаранцията на кухнята ми изтича, което явно им е целта и е добро дошло за тях.  #2gunfire


Мила, като те "слушам" яд ме хваща - същите ужаси, но с друга фирма преживях миналата зима - забавиха ми монтажа на вратите в апартамента с 2 месеца, а аз посред зима с малко бебе - бях ПОБЕСНЯЛА  #Cussing out

Не се оставяй - отивай в Комисията за защите на потребителите - при мен имаше моментален ефект, че иначе не можех да ги накарам даже да говорят с мен, камо ли да се срещаме... а въпреки че ми дължаха по договор безумните 5% неустойка, отказах да платя и стотинка над капарото и така се и разминаха с доплащането. Това, естесвено, не беше дело на Комисията, а просто аз категорично ги запшлаших и шефа на фирмата като видя колко съм бясна и че и съд не му мърда реши да мине с по-лекия вариант  Mr. Green

Имай в предвид обаче, че от Комисията реагират около 1 месец след подаване на жалбата, така че нямаш много време!
Ти вече няма как да се надяваш на връщане на пари, но поне да си довършат работата по гаранцията...

Освен това подавайки жалба, ще се срещнеш с много по-висшестоящо лице от фирмата, което може и да няма представа за проблемите на клиентите с техните продукти, както се получи при мен - просто самите "майстори" не си бяха свършили работата, а на крайния клиент, тел. на собственика, разбира се, никой не му го дава. Така че опитай и успех!!!

Извинявайте за дългия пост, несвързан с фирма Станков, но исках само с моя случай да илюстрирам, че и в България понякога има възмездие  Laughing . Не се отчайвайте   Hug

# 64
  • София
  • Мнения: 7 800
Zagorka , много ти благодаря за добрите съвети.  Heart Eyes  Днес ще звънна отново на фирмата и дано скоро да се приключи моя въпрос.  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт