В кой месец започва да личи корема?

  • 30 622
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • варна
  • Мнения: 1 830
Аз съм в 4-ия месец и вече започна да ми личи корема.Та въпросът ми е не  е ли малко рано Thinking ?На вас от кога започна да ви личи?Знам ,че това е много индивидуално, но все пак ми е доста интересно.

# 1
  • София
  • Мнения: 625
Наистина е строго индивидуално. На мен започна да ми личи в шестия месец. До тогава корема ми беше леко подут, като при цикъл.

# 2
  • Мнения: 6 155
Цитат на: anya
Наистина е строго индивидуално. На мен започна да ми личи в шестия месец. До тогава корема ми беше леко подут, като при цикъл.

 
И при мен беше същото Rolling Eyes

# 3
  • Германия
  • Мнения: 8 099
на всекиму според тялото, структурата, килцата и т.н.
Не се шашкай заради такива неща. Важното е бебе да е здраво, дали личи или не, остави на клукарките Stuck Out Tongue да си чешат езиците и да гадаят

# 4
  • Мнения: 3 200
На мене ми личеше още в 3-4 месец

# 5
  • София
  • Мнения: 10 309
А аз толкова се гордеех с корема си, че ме беше яд, че не ми личи.... пролича ми към 7-8ия месец Thinking

# 6
  • Мнения: 5 250
На мен започна да ми личи към 5-6 месец  preggo Но както са казали момичетата много е индивидуално,зависи от струйтурата,от това колко кг си качила и т.н.  Wink

Лека бременност  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 080
Нямам ясен спомен ама май беше още в 4 месец....Наистина зависи май от структурата на жената.т.е при всеки е различно

# 8
  • варна
  • Мнения: 1 830
Благодаря ви момичета за бързите отговори.Страхотни сте.Не че ми е толкова важен въпросът Simple Smile .А и наистина Пепеляшка е права,че най важното сега е не колко ми личи, а всичко с бебо да е добре.

# 9
  • Мнения: 4 629
Na men zapochna da mi lichi v 4-tiq mesec

# 10
  • Мнения: 2 489
На мен към края на трети месец ми пролича.
А вече ми е огромен коремът! Не знам на края...

# 11
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
С първото ми пролича в 6 месец,а с второто още в 4-ти.

# 12
  • Мнения: 1 800
На мен от четвъртия започна да ми се забелязва.

# 13
  • Мнения: 270
На мен ми пролича съвсем леко в края на 5-тия и началото на 6-тия месец.

# 14
  • Мнения: 3 634
Казват, че при втора бременност корема личи от по-рано. Обаче аз за първата си бременност не помня кога ми пролича, но тази ми бременност вече се виждаше в 12-13 седмица (то и аз ходех с изпъчен корем чак... сакън да не изпусне някой да види, че съм правила секс с мъж ми). А сега вече съм като балон погледната от страни и ще се надувам поне още месец.

# 15
  • Мнения: 7 430
Цитат на: nad_tab
А аз толкова се гордеех с корема си, че ме беше яд, че не ми личи.... пролича ми към 7-8ия месец Thinking


И при мен беше същото....добре, че точно тогава си бях в България....че всички да разберат Mr. Green

# 16
  • Canada
  • Мнения: 1 773
При първата бременност ми пролича чак в началото на 6-я месец, а сега още в 4-я.

# 17
  • Мнения: 6 323
И аз съм доказателство, че при първа бременност проличава по-късно, а при втора - по-рано.
С първото ми дете коремът ми пролича едва в началото на 7-мия месец, а с второто - още в началото на 3-тия месец изглеждах като мноооого силно преяла, а в 4-тия си имах ясно изразен бременен корем.

Определено, обаче, при всяка жена е различно, а и по големината на корема въобще не може да се съди за големината на бебето.

Поздрави и лека бременност!

# 18
  • Мнения: 4 358
На мен за почна да ми личи в 6-ти месец.

# 19
  • Мнения: X
Цитат на: sunny_zt
На мен към края на трети месец ми пролича.
А вече ми е огромен коремът! Не знам на края...


И аз така...направо бях един огрооооооомен корем

# 20
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз си признавам, че не разбирам въпроса - моят корем го видях-на голо в огледалото още трети-четвърти месец. Confused:  
Тъй като нося сравнително широки пуловери-сега в пети месец не ми личи корема, а и като го гледам и другия месец няма да личи Confused:

# 21
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Мисля, 4е и двата пъти към 4-5 месец. Познатите които не знаеха, 4е съм бременна мислеха, 4е просто малко съм напълняла. И двата пъти бях толкова щастлива, 4е ще си имам беб4е и исках да ми ли4и от първия месец.

# 22
  • Мнения: 2 000
На мен ми пролича към края на третия месец. А в края беше ОГРОМЕН.

# 23
  • Мнения: 2 489
А на мен миналия ден бодигардът на една банка ми каза -  "Да мине момичето отпред, че е доста напреднало!" - при положение, че съм облечена с палто.
Той сигурно си е помислил човекът, че ей сега излизам и отивам да раждам сигурно! Grinning

# 24
  • Мнения: 2 232
На мен ми пролича в началото на седми месец.Но не чак толкова за да ми отстъпват място на обществени места.....явно не се е забелязвал много.

# 25
  • Мнения: 5 370
А на мен си ми се вижда даже под палтето тип "камбанка"-а си ми личеше...абе доста отдавна.Май края на 3 месец???

# 26
  • Мнения: 1 976
Преди да забременея никога не съм имала корем и затова веднага си пролича разликата. Но за хората, които не ме познават сигурно съм просто леко пълничка Simple Smile Но приятелите ми със сигурност не могат да бъдат заблудени. А и на мен ми се иска целият свят да знае, така че гордо вървя с корема напред, независимо кой как го приема.

# 27
  • Мнения: 948
Срам, не срам...ще си кажа...още втория месец ми щръкна коремчето Embarassed Явно е до структура, защото когато се нахраня пак ми личи...явно ми трябват още коремни преси Wink  В момента имам голям корем, като изглеждам на бременна в 6-ти...Малко съм се попритеснила на какво ли чудо ще мязам в 9-ти Confused
Много съм горда с корема Grinning

# 28
  • Мнения: 98
Това наистина е строго индивидуално и много сависи от структурата на тялото.На мен почна да ми личи в средата на 5-ти месец,а до тогава си носех дънките(с разкопчано копче разбира се).До тогава си мислех че ще раста само на коремче през цялата бременност и че няма да ми личи много,но след този период каточели пораснах(меко казано)изведнаж.Като се има впредвид че преди да забременея бях мнооого слаба,а сега съм точно 20 кг. отгоре и коремът ми е голям.А доколкото съм запозната знам че големината на корема не се определя само от големината на бебето,околоплодните води и пр.,ами и от коремните мускули.Жени които са се занимавали по-често със спорт имат по-здрави коремни мускули и матката има по-голямо съпротивление да не се разтяга корема много,дори и в големите месеци.За съваление не помня каде го четох това,но ако се сетя ще ти го изпратя.
Ухаа,аз май малко се отплеснах Rolling Eyes ,спирам да философствам и ти пожелавам една лека и безпроблемна бременност,без значение колко е голям коремът ти!!!! Flutter

# 29
  • Мнения: 3 042
И моят пролича в 4-я месец. Добре че тъкмо тогава започваше лятото та си накупих доста дрехи - удобни и подходящи за бременността. До тогава карах на джинси с ниска талия, ама при сядане доста ми подпираха на шкембето. Laughing

# 30
  • Мнения: 2 489
Големината на корема въобще не се определя от размерите на бебчето. По-скоро от структурата на жената и от това дали е първа или не бременност.

# 31
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Всичко е много индивидуално, при мен започна да личи още в началото на третия месец  preggo .

# 32
  • Мнения: 3 334
На мен от 3-тия месец.Мислех,че е рано,но аз определно наддавах на корем.

# 33
  • Мнения: 2 274
През първата бр-т ми пролича едва към 6-ти месец,  с тази   - в 12-та седмица вече имах коремче!

# 34
  • Мнения: 1 464
И на мен ми пролича в 4ти месец ,а преди това ми беше плосък не да кажеш че съм била дебела ,ама аз носех все упити дънки с ниска талия и естествено клюкарите веднага забелязаха Sign Exclamation е ако ходех с по-широчки блузи нямаше да ми се забележи до  preggo 6ти месец

# 35
  • Мнения: 922
Още във вторият месец ми личеше. От суеверие мислех да разпространя след 3-4 месец, но така ми личеше че всички се осетиха, а някой направо си казваха" Нещо ми се виждаш напълняла да не си бременна". През цялата си бременност слагах само на корем.

# 36
  • Мнения: 1 808
Чесно казано вече ми личи. Никога не съм имала корем  и естествено вече от близо седмица ми личи. Ако съм с по широк пуловер никой няма да забележи. Вчера вечерта като си лягах се погледнах в огледалото и малко се поуплаших, доста беше щръкнал. Иначе сутрин си е лико подут но след като хапна, все едно слон съм изяла.

Общи условия

Активация на акаунт