В кой месец започва да личи корема?

  • 30 646
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 489
Големината на корема въобще не се определя от размерите на бебчето. По-скоро от структурата на жената и от това дали е първа или не бременност.

# 31
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Всичко е много индивидуално, при мен започна да личи още в началото на третия месец  preggo .

# 32
  • Мнения: 3 334
На мен от 3-тия месец.Мислех,че е рано,но аз определно наддавах на корем.

# 33
  • Мнения: 2 274
През първата бр-т ми пролича едва към 6-ти месец,  с тази   - в 12-та седмица вече имах коремче!

# 34
  • Мнения: 1 464
И на мен ми пролича в 4ти месец ,а преди това ми беше плосък не да кажеш че съм била дебела ,ама аз носех все упити дънки с ниска талия и естествено клюкарите веднага забелязаха Sign Exclamation е ако ходех с по-широчки блузи нямаше да ми се забележи до  preggo 6ти месец

# 35
  • Мнения: 922
Още във вторият месец ми личеше. От суеверие мислех да разпространя след 3-4 месец, но така ми личеше че всички се осетиха, а някой направо си казваха" Нещо ми се виждаш напълняла да не си бременна". През цялата си бременност слагах само на корем.

# 36
  • Мнения: 1 808
Чесно казано вече ми личи. Никога не съм имала корем  и естествено вече от близо седмица ми личи. Ако съм с по широк пуловер никой няма да забележи. Вчера вечерта като си лягах се погледнах в огледалото и малко се поуплаших, доста беше щръкнал. Иначе сутрин си е лико подут но след като хапна, все едно слон съм изяла.

Общи условия

Активация на акаунт