Българско бельо?!

  • 78 473
  • 164
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 229
"Нов Силует" Peace На много места ги има. Лично аз на "Пиротска" в магазина ходя. Имат много модели и цветове Simple Smile

И аз ги харесвам особено сутиенът им с различните видове презрамки, забравих как се казваше...и бански съм си взимала от там, само прашките им не ми харесват, еднотипни са всичките...

# 76
  • Мнения: 2 255
Харесвам нещата на Венера Стил, но не знам имат ли в София магазин? Откривам ги в най-различни магазини.

ей момичета за убиване съм  #2gunfire ... сега докато чета се сетих, че преди 2 дни докато се шляех по магазините, видях някъде да "редят" нов магазин на Венера стил и си викам "а това трябва да се види после", че аз предимно техни неща си купувам  Peace обаче изобщо не се сещам къде го мернах  newsm78 Явно ще трябва да направя едно кръгче по маршрута и да го открия отново  Joy

# 77
  • Мнения: 94
Аз съм фен на Христи и на Кия,но се запалих да провера и този магазин за който спомена Little MamA .

# 78
  • Мнения: 1 813
Доволна съм от Христи като качество,а и има интересни модели  Peace

# 79
  • Мнения: 830
За мен най-добри са на "Финес",после са на "венера стил"-ама на тях са им малки чашките и после "Христи".Но определено "Финес" са ми фаворити съонтошението цена ,качество и асортимент е най-добро от предлаганото българско бельо Hug

# 80
мдамммм...попаднах на темата съвсем случайно от Гугъл и я прочетох с интерес...защото съм вносител на всички материали и аксесоари необходими за дамско и мъжко бельо, както и на платове за бански.

от всички изброени марки тук...мога с чиста съвест да кажа кои работят с най качествените материали от Европа...(не от Азия)
РИМ; Делфина(Флирт); Сити Фешън(Феми) и естествено Excite
...за всички останали Thinking...коментара оставям на вас мили дами Simple Smile

# 81
# 82
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Малък магазин на "Венера стил" има точно до халите /улицата май беше "Екзарх Йосиф" newsm78/. А иначе ако някой има път на юг може да заповяда в магазина им в Хасково Hug

# 83
  • София
  • Мнения: 310
Магазин на "Венера Стил" има и в подлеза на Спортната палата.

# 84
  • Мнения: 2 255
Да  Wink "открих" повторно новия магазин на "Венера стил" - точно този дето спомена Little MamA - на улица Алабин близо до Съд.палата, мъничък, подреден с мила дама зад щанда  Peace

# 85
ИМА В БУРГАС СТРАХОТЕН МАГАЗИН ЗА БЕЛЬО ПРОДАВАТ ВСИЧКИ ХУБАВИ МАРКИ НА ДОСТА ДОБРИ ЦЕНИ МАГАЗИНА Е СТРАХОТЕН И ПОЛУЧИХ НЕВЕРОЯТНО ОБСЛУЖВАНЕ.АКО ИМАТЕ ПЪТ КЪМ ЦЕНТЪРА НА БУРГАС ,ПОСЕТЕТЕ ГО.АДРЕСА-ЦАР СИМЕОН ПЪРВИ №85

# 86
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
А някой чувал ли е за една марка Sesili?
Или нещо такова.
Шие се във Стара Загора.
Това запомних.

Аз от New Siluet не съм доволна.

Също ми харесват РИМ и КИА.  Peace

# 87
Странно никой не споменава бельото на "Сеньора". Аз съм удивена от качествто и десените. От две години съм на нея. А през зимата пускат уникални бодита.
  bouquet

# 88
  • София
  • Мнения: 175
Купувала съм единствено на "Нов силует" и съм доволна, особено от сутиените.   Flutter

# 89
Май наистина засега съм компетентна само за бельо Сеньора. Делфина, флирт, Ню силует и венера стил ми идват скъпи в сравнение с нещата на Сеньора. А въсщото време не отстъпват по качество и дизайн. Доколкото разбрах дантелите на Сеньора са италиански и френски и с това си обяснявам устойчивостта на цветове и материя. Абе - и мъжът ми е доволен ....

Общи условия

Активация на акаунт