Българско бельо?!

  • 78 441
  • 164
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 386
Не открих подобна тема и търся помощта ви..Искам качествено българско бельо /не китайски боклучета/ на разумна цена в София.Чух отзиви за Хриси,хареса ми,но нямат магазин.Иначе аз обожавам Бижу,но и тях не съм ги откривала скоро.Плиййз,помагайте-споделете откъде си купувате тази важна част от облеклото..
П.С.За мен комфорта е преди всичко.Не държа да са суперлуксозни, а да имат размери и да не са 'бабешки'.Благодаря ви!

# 1
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
Не знам от къде, защото не съм от София, но харесвам "Финес"

# 2
  • Мнения: 6 155
Христи  Peace

# 3
  • Мнения: 323
Купувам си сутиени на фирма Христи-около 16 лева са,а бикините им са просто страхотни,цената им е към 6 лв.Много са ка4ествени.Финес също не са лоши,но съм имала само 1-2  неща.Мисля,че имаше и някаква фирма Перфект newsm78,но нямам наблюдение за качеството им.Вземи си Христи,няма да съжаляваш!  newsm10

# 4
# 5
  • Мнения: 2 386
Благодаря ви за отговорите,само не разбрах къде има техни магазини...Иначе и аз съм се насочила към Христи май..

Опс,докато пишех Lady marmalade ми е дала някои много полезни линкчета..мерси!

Последна редакция: вт, 03 окт 2006, 16:30 от altruism

# 6
  • Мнения: 35 968
имам много добри попадения на ОПАЛ

http://www.business.bg/cgi-bin/page.cgi?page=firm&id=1407&branch=722 - за съжаление нищо друго не намерих

# 7
  • Мнения: 431
На Христи им разгледах сайта, но нищо не пишеше за магазини, адреси - някой да знае магазини в София? Embarassed

# 8
  • Мнения: 870
На мен най-удобни са ми на Христи, нося чашка С и те имат доста модели. Живея в Студентски град и тук има много магазини, в които продават Христи, Финес, Бижу, Венера Стил и др. български фирми, цените са нормални...

# 9
  • Мнения: 1 063
Харесвам нещата на Венера Стил, но не знам имат ли в София магазин? Откривам ги в най-различни магазини.

# 10
  • Мнения: 5 317
Купувам си най-често на Финес и христи.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Едно време трявненското бельо се смяташе за хубаво...  newsm78

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 944
Винаги препоръчвам българско бельо на  Excite, по-нагоре има линк.
Те са класи над останалите наши прозиводители, по-скъпи са, комплекта е 40-50 лв., но в сравнение с Уондърбра и Рефлекшънс е  евтино.  Laughing
Чакам новата им колекция.

Христи , Киа, ФИнес ... са оригинални колкото китайските моделчета.

# 13
  • Мнения: 2 407
Венера стил, Христи.

# 14
  • Мнения: 4 202
Според мен Flirt също не са лоши, имат и онлайн магазин. Цените им по време на намаленията са повече от добри.
Имат фирмен магазин на ул. "Солунска", близо до "Христо Ботев"  Grinning

# 15
  • Мнения: 4 076
Китайските моделчета често изглеждат симпатично,но качеството им напоследък е отврат  Sick
Преди съм попадала на сравнително добро тяхно бельо,но това май е минало.Последните два сутиена,които се изкуших да си взема,много бързо се деформираха и ми станаха адски неудобни,да не говорим,че телта под банела задължително прокъсва плата...това са пари,дадени на вятъра.Ще пробвам българските.Сайтът на  Excite не ми се отваря #Crazy.И защо тези производители не пишат адресите на магазините,с които работят?Мога ли сега да обикалям целия град в търсене на гащи и т.н.? Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 5 539
Сайтът на Ексайт ще ти се отвори, ако махнеш тиренцето накрая Wink

# 17
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
Винаги препоръчвам българско бельо на  Excite, по-нагоре има линк.
Те са класи над останалите наши прозиводители, по-скъпи са, комплекта е 40-50 лв., но в сравнение с Уондърбра и Рефлекшънс е  евтино.  Laughing
Чакам новата им колекция.

Христи , Киа, ФИнес ... са оригинални колкото китайските моделчета.

Не съм ползвала Excite, но изобщо не мога да се съглася за Финес  Peace
Имам поне 3-4 сутиена, чашка С, не се отпускат, пера ги в пералнята; удобни са, не си променят формата и нямат общо с разни еднодневки от по 5 лева.... Naughty

# 18
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз имам няколко комплекта на Венера стил,Клеопатра и Финес.
На Клеопатра са по-скъпички.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 944
Не съм ползвала Excite, но изобщо не мога да се съглася за Финес  Peace
Имам поне 3-4 сутиена, чашка С, не се отпускат, пера ги в пералнята; удобни са, не си променят формата и нямат общо с разни еднодневки от по 5 лева.... Naughty

Имах предвид  дизайна! Ако не им гледаш етикетите само Excite се открояват и конкурират по изящност скъпите вносни марки.

# 20
  • Мнения: 9 903
за New line никой нищо не каза? или греша марката?

# 21
  • Мнения: 9 903
ъъ, Ню силует имах предвид.

# 22
  • Мнения: 794
Venera Style  Peace

# 23
  • Мнения: 417
New silhouette има магазин почти на ъгъла м/у Графа и бул.Васил Левски/до Попа/
А относно Еxcite - наистина са по добрите.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 025
Магазинче за бълг. бельо има в подлеза на Окр.болница.Обикновено има разнообразие на модели и размери.Другото за което се сещам е на "Шишман" близо до магазинчето на Линд.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 164
Харесвам моделите на Христи и Рим (имат много хубави сутиени за по-големи бюстове). Христи се предлагат в почти всеки магазин за бельо. Бижу съм виждала в едно магазинче на Плиска.

# 26
  • Мнения: 510
Имам бельо на Венера стил и съм доволна.

# 27
  • Мнения: 1 547
Харесвам моделите на Христи и Рим (имат много хубави сутиени за по-големи бюстове). Христи се предлагат в почти всеки магазин за бельо. Бижу съм виждала в едно магазинче на Плиска.

Кажи откъде си купуваш сутиени на РИМ? Попаднах случайно на един модел - чист, хубава кройка, микрофибър. Доволна бях. После намерих още един модел на РИМ - с повече дантела, но стоеше чудесно - цвят патладжан. В магазинчето, откъдето си ги купувам, не зареждат повече техни модели, а така и не мога да харесам друга БГ фирма за бельо.  Crossing Arms

# 28
  • София
  • Мнения: 2 164
Смърфиета, моите съм ги купила от Пловдив, в София не съм виждала. Имаше преди време тема в "На пазар", една мама си е купила от Герена, копирам адреса.
Цитат
Магазина е на пазара на Герена, отстрани до зарзавата има метални магазинчета, около 10тина бройки, има само едно за бельо, ще го откриете!!

# 29
  • Мнения: 528
"Христи" имат магазин в подлеза на Спортната палата.

# 30
  • Мнения: 1 547
Смърфиета, моите съм ги купила от Пловдив, в София не съм виждала. Имаше преди време тема в "На пазар", една мама си е купила от Герена, копирам адреса.
Цитат
Магазина е на пазара на Герена, отстрани до зарзавата има метални магазинчета, около 10тина бройки, има само едно за бельо, ще го откриете!!

Благодаря! Не ми е твърде близо, но ще опитам да го намеря!  Hug

# 31
Харесвам моделите на Христи и Рим (имат много хубави сутиени за по-големи бюстове). Христи се предлагат в почти всеки магазин за бельо. Бижу съм виждала в едно магазинче на Плиска.

Кажи откъде си купуваш сутиени на РИМ? Попаднах случайно на един модел - чист, хубава кройка, микрофибър. Доволна бях. После намерих още един модел на РИМ - с повече дантела, но стоеше чудесно - цвят патладжан. В магазинчето, откъдето си ги купувам, не зареждат повече техни модели, а така и не мога да харесам друга БГ фирма за бельо.  Crossing Arms

http://flirt.delfina.bg/index.php
В търсачката долу вляво избираш в падащото меню за марка "Рим" и ти показва всички модели.

# 32
  • Мнения: 2 386
Благодаря на всички за светкавичните отговори..Аз пък днес открих едно готино магазинче в Студентски град с българско бельо измежду китайското..Фирмата е 'Ками'-Варна,взех си няколко неща и съм много доволна.

Как се радвам,че имало 'Бижу' на Плиска!В подлеза или..?

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Къде е това магазинче в Студентски град?

# 34
  • Мнения: 5 001
и аз съм само на Христи, купувам си го от едно магазинче на пътеката в Младост

# 35
  • Мнения: 2 271
И аз от българското бельо нося"Хриси" и "Бижу".На мъжО също взимам "Бижу" и "Лорд"

# 36
  • София
  • Мнения: 11 711
Моля Ви кажете къде в района на Бъкстон,Красно Село,Павлово има хубав магазин за българско бельо?Тези по центъра са ми далеч.Интересно ми е да ги видя и тези Бижу,само на Плиска ли ги има?Благодаря!

# 37
  • Мнения: 2 386
Къде е това магазинче в Студентски град?

Под четворките,Интимо май се казваше.Те са верига от няколко такива магазинчета в райна,та може и вътре в 4-ките да видиш също:)

И аз от българското бельо нося"Хриси" и "Бижу".На мъжО също взимам "Бижу" и "Лорд"

А би ли споделила твоето 'Бижу' откъде е?

# 38
  • София
  • Мнения: 2 164
Как се радвам,че имало 'Бижу' на Плиска!В подлеза или..?
Сори, чак сега виждам въпроса. Не е в подлеза. От страната на кино Изток има много стъклени магазинчета, едно от тях е за бельо, няма да го сбъркаш Wink

# 39
  • Мнения: 8 917
Финес, Бижу, Христи, Флирт - имат много модели, които ми харесват Peace

# 40
  • Мнения: 5 103
Флирт Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 11 711
Харесвам моделите на Христи и Рим (имат много хубави сутиени за по-големи бюстове). Христи се предлагат в почти всеки магазин за бельо. Бижу съм виждала в едно магазинче на Плиска.

Кажи откъде си купуваш сутиени на РИМ? Попаднах случайно на един модел - чист, хубава кройка, микрофибър. Доволна бях. После намерих още един модел на РИМ - с повече дантела, но стоеше чудесно - цвят патладжан. В магазинчето, откъдето си ги купувам, не зареждат повече техни модели, а така и не мога да харесам друга БГ фирма за бельо.  Crossing Arms

Модели на РИМ открих на Красно Село!Ако не ти е далеч можеш да провериш.А РИМ дали имат модели без банели,че в този магазин,в който аз бях нямаше?

# 42
еми да ви кажа в моя гардероб имам на христи много неща  и наистина са много качетвени и не се разшиват при първото ползване
имам също така и на клеопатра...... случайно разбрах за тях имаше промоция и си накупих бельо колкото ми душа иска Simple Smile

# 43
  • Мнения: 419
Много ми харесват моделите на Венера стил,но за съжаление няма за по големи бюстове,Иначе сам много доволна от Христи и Флирт

# 44
  • Мнения: 239
Не открих подобна тема и търся помощта ви..Искам качествено българско бельо /не китайски боклучета/ на разумна цена в София.Чух отзиви за Хриси,хареса ми,но нямат магазин.Иначе аз обожавам Бижу,но и тях не съм ги откривала скоро.Плиййз,помагайте-споделете откъде си купувате тази важна част от облеклото..
П.С.За мен комфорта е преди всичко.Не държа да са суперлуксозни, а да имат размери и да не са 'бабешки'.Благодаря ви!

Много ми харесва бельото, което рекламираше Наталия Гуркова в списание 'Кой'. В никакъв случай не е селско, дизайнът е на световно ниво, а и цената е конкурентноспособна - 5 лева все пак, а? Знам, че вие сте дами с вкус и не пестите за такива неща за да не излагате държавата.

# 45
  • Мнения: 17
 Христи и Флирт Peace не съм сигурна дали си имат свои магазини, но има една верига (веригичка) магазини за бельо-Никол пише-на розов хон-, та там има мн хубаво бг бельо и на мн фирми и определено винаги има избор,а през зимат такива хубави бодите пускат....

# 46
  • Мнения: 891
Ами всъщност от 4-5 години носим и двамата с мъжа ми само БИЖУ  Embarassed
Сестра ми работи като шивачка в Бижу,  Embarassed та........... оттам си пазаруваме

# 47
  • Мнения: 2 386
Ами всъщност от 4-5 години носим и двамата с мъжа ми само БИЖУ  Embarassed
Сестра ми работи като шивачка в Бижу,  Embarassed та........... оттам си пазаруваме

МОЛЯ ТЕ,кажи къде е това'там'?..Има ли някъде фирмен магазин на 'Бижу'..или склад..или ...?

# 48
  • София
  • Мнения: 4 752
Аз харесвам Финес..и съм много доволна..Клеопатра също  Grinning

# 49
  • Мнения: 636
Магазинче за бълг. бельо има в подлеза на Окр.болница.Обикновено има разнообразие на модели и размери.....

От същото магазинче вчера си купих 2 комплекта на Венера Стил-освен,че бельото е страхотно и има огромно разнообразие продавачката е много любезна,знае какво да предложи,просто с удоволствие се пазарува при такова отношение!

# 50
  • Мнения: 891
Ами всъщност от 4-5 години носим и двамата с мъжа ми само БИЖУ  Embarassed
Сестра ми работи като шивачка в Бижу,  Embarassed та........... оттам си пазаруваме

МОЛЯ ТЕ,кажи къде е това'там'?..Има ли някъде фирмен магазин на 'Бижу'..или склад..или ...?

"Там" е шивашкия цех на "Бижу". Намира се в гр. Стамболийски, където аз всъщност живея. За съжаление, нямат фирмен магазин или склад, работят само с търговци на едро  Confused

При мен случая е такъв, че понеже сестра ми работи там и то от доста отдавна, не ми е никак трудно да отида до цеха, да разгледам новите колекции и да си избера нещичко.  Rolling Eyes , и то на много по-ниска цена, отколкото е по магазините   bouquet

# 51
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Аз съм доволна от Христи,Флирт и някакво безшевно, но не помня на коя фирма е.

# 52
  • Мнения: 1 934
Венера стил, Христи.

Предпочитам ги и аз.Повечето ми бельо е на Венера стил.

# 53
  • Мнения: 1 167
Знае ли някой каде във Варна, може да се закупи бельо на "Excite"?

# 54
  • Мнения: 7 186
Знае ли някой каде във Варна, може да се закупи бельо на "Excite"?

Ако имате Севън Секъндс там трябва да има.

А тук продават онлайн:

http://get.bg/catalog/index.php?cPath=449_448_462&sort=&filter_id=431

# 55
  • Мнения: 1 063
В Za-Za има хубаво българско бельо на Венерастил, Рофели и др.

# 56
  • Мнения: 5 539
Я да ви питам: РИМ българска марка ли е? Защото една продавачка се опитваше да ме убеди, че това е френско бельо. Но аз имам и на него пише: Made in Bulgaria newsm78 Да не би да се шие на ишлеме тук?

# 57
  • Мнения: 1 318
От Христи съм много доволна Peace

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Аз  пък предпочитам на Брил Стил. Цените в П-в са от 22,50 до 27лв за сутиен . Винаги има избор за комбинация с прашка или бикина. Харесва  ми изработката ,как стои на тялото ,а и усещането като  го носиш.

# 59
  • Мнения: 322
Здравейте на всички мами,аз ползвам дамско бельо на една нова БГ фирма"BOYANA",сташно съм доволна и бельото е на нормални цени Grinning,качеството е много добро

# 60
  • София
  • Мнения: 4 752
Днес си взех страхотно комплектче от 'Финес', много съм доволна наистина от тази фирма.

# 61
  • Мнения: 242
Аз  пък предпочитам на Брил Стил. Цените в П-в са от 22,50 до 27лв за сутиен . Винаги има избор за комбинация с прашка или бикина. Харесва  ми изработката ,как стои на тялото ,а и усещането като  го носиш.

Абсолютно.
И на мен това ми е любимата българска марка.

# 62
  • Мнения: 2 922

 Peace Поръчвала съм от тук. Много съм доволна!

# 63
  • Мнения: 5 647

Excite е страхотно бельо.
Delfina също са много добри, още повече, че голяма част от продукцията си я изнасят.

# 64
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Някой да знае къде в Бургас мога да намеря бельо с марка Excite?

# 65
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
 И аз съм за Христи и Маги. РИМ са български, а Рофели ги шият в нашия град и не съм във възторг, но тук не се продават. Приятелката ми държи магазин за бельо и продава Христи, Венера стил, РИМ, Ексайт (но са много несеризони), Маги, Делфин, Бижу и т.н., но винаги когато си купувам бикини/прашки налагам по два броя, защото често имат разлика, независимо от марката.

# 66
И аз съм за Христи и Маги. РИМ са български, а Рофели ги шият в нашия град и не съм във възторг, но тук не се продават. Приятелката ми държи магазин за бельо и продава Христи, Венера стил, РИМ, Ексайт (но са много несеризони), Маги, Делфин, Бижу и т.н., но винаги когато си купувам бикини/прашки налагам по два броя, защото често имат разлика, независимо от марката.

Къде се намира в Добрич магазина на приятелката ти. Много трудно намирам бельо на Бижу.

# 67
  • Мнения: 2 152
Финес Peace
Тук в Русе се правят и вчвера си взех 2 комплекта страхотни бикини със сутиени за 30лв. от склада Wink
Направо за без пари, като се има предвид супер качеството им.А купих си и боди поло, с дълъг ръкав-много хубава материя за 12лв.
Харесвам също и Христи

# 68
  • Мнения: 648
   Христи са ми фаворит Peace Харесвам още Бижу и Венера Стил Flutter

# 69
  • София
  • Мнения: 4 966
Я да ви питам: РИМ българска марка ли е? Защото една продавачка се опитваше да ме убеди, че това е френско бельо. Но аз имам и на него пише: Made in Bulgaria newsm78 Да не би да се шие на ишлеме тук?
Сори,че толкова късно отговарям.Но ДА-българско е .
Вече друг е въпроса с какви платове се шие.
Моделите са правени и за голям бюст,което е "-"в производството на Венерастил.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 914
БРИЛ са български?!? Ами те са страхотни  Peace
Също напоследък си купих доста неща от Клеопатра.

# 71
    V4era popadnah na edin mnogo gotin magazin za belio v Sf.Ne pomnia imeto na magazina no razbrah,4e e nov poneje predi kupuvah ot tam drehi  za decata na sestra mi,no sega e magazin za belio.Namira se na Alabin i Hristo BelchevTova koeto mi haresa vyv tozi  magazin e 4e upravitelkata mi obe6ta da mi izrabotiat sutien za men,poneje sled rajdaneto na sina mi ne6tata s busta mi malko se promeniha.

# 72
  • Мнения: 1 952
Имам нелоши попадения на Христи и Кия, те са им горе долу еднакви моделите и материалите, които ползват. Еxcite са добри също. От Клеопатра не съм доволна определено. 2 чифта прашки си взех, разпраха се на първото обуване и двата.

# 73
  • Мнения: 578
"Нов Силует" Peace На много места ги има. Лично аз на "Пиротска" в магазина ходя. Имат много модели и цветове Simple Smile

# 74
  • Мнения: 952
Финес Peace
Тук в Русе се правят и вчвера си взех 2 комплекта страхотни бикини със сутиени за 30лв. от склада Wink
Направо за без пари, като се има предвид супер качеството им.А купих си и боди поло, с дълъг ръкав-много хубава материя за 12лв.
Харесвам също и Христи

имали хубави неща в магазина им,нещо ново изкарали ли са? че мисля да прескоча и аз през седмицата. Rolling Eyes
иначе освен Финес,харесвам Делфина, Клеопатра, Христи,Нов силует Peace но първите две най ги харесвам

# 75
  • Мнения: 2 229
"Нов Силует" Peace На много места ги има. Лично аз на "Пиротска" в магазина ходя. Имат много модели и цветове Simple Smile

И аз ги харесвам особено сутиенът им с различните видове презрамки, забравих как се казваше...и бански съм си взимала от там, само прашките им не ми харесват, еднотипни са всичките...

# 76
  • Мнения: 2 255
Харесвам нещата на Венера Стил, но не знам имат ли в София магазин? Откривам ги в най-различни магазини.

ей момичета за убиване съм  #2gunfire ... сега докато чета се сетих, че преди 2 дни докато се шляех по магазините, видях някъде да "редят" нов магазин на Венера стил и си викам "а това трябва да се види после", че аз предимно техни неща си купувам  Peace обаче изобщо не се сещам къде го мернах  newsm78 Явно ще трябва да направя едно кръгче по маршрута и да го открия отново  Joy

# 77
  • Мнения: 94
Аз съм фен на Христи и на Кия,но се запалих да провера и този магазин за който спомена Little MamA .

# 78
  • Мнения: 1 813
Доволна съм от Христи като качество,а и има интересни модели  Peace

# 79
  • Мнения: 830
За мен най-добри са на "Финес",после са на "венера стил"-ама на тях са им малки чашките и после "Христи".Но определено "Финес" са ми фаворити съонтошението цена ,качество и асортимент е най-добро от предлаганото българско бельо Hug

# 80
мдамммм...попаднах на темата съвсем случайно от Гугъл и я прочетох с интерес...защото съм вносител на всички материали и аксесоари необходими за дамско и мъжко бельо, както и на платове за бански.

от всички изброени марки тук...мога с чиста съвест да кажа кои работят с най качествените материали от Европа...(не от Азия)
РИМ; Делфина(Флирт); Сити Фешън(Феми) и естествено Excite
...за всички останали Thinking...коментара оставям на вас мили дами Simple Smile

# 81
# 82
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Малък магазин на "Венера стил" има точно до халите /улицата май беше "Екзарх Йосиф" newsm78/. А иначе ако някой има път на юг може да заповяда в магазина им в Хасково Hug

# 83
  • София
  • Мнения: 310
Магазин на "Венера Стил" има и в подлеза на Спортната палата.

# 84
  • Мнения: 2 255
Да  Wink "открих" повторно новия магазин на "Венера стил" - точно този дето спомена Little MamA - на улица Алабин близо до Съд.палата, мъничък, подреден с мила дама зад щанда  Peace

# 85
ИМА В БУРГАС СТРАХОТЕН МАГАЗИН ЗА БЕЛЬО ПРОДАВАТ ВСИЧКИ ХУБАВИ МАРКИ НА ДОСТА ДОБРИ ЦЕНИ МАГАЗИНА Е СТРАХОТЕН И ПОЛУЧИХ НЕВЕРОЯТНО ОБСЛУЖВАНЕ.АКО ИМАТЕ ПЪТ КЪМ ЦЕНТЪРА НА БУРГАС ,ПОСЕТЕТЕ ГО.АДРЕСА-ЦАР СИМЕОН ПЪРВИ №85

# 86
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
А някой чувал ли е за една марка Sesili?
Или нещо такова.
Шие се във Стара Загора.
Това запомних.

Аз от New Siluet не съм доволна.

Също ми харесват РИМ и КИА.  Peace

# 87
Странно никой не споменава бельото на "Сеньора". Аз съм удивена от качествто и десените. От две години съм на нея. А през зимата пускат уникални бодита.
  bouquet

# 88
  • София
  • Мнения: 175
Купувала съм единствено на "Нов силует" и съм доволна, особено от сутиените.   Flutter

# 89
Май наистина засега съм компетентна само за бельо Сеньора. Делфина, флирт, Ню силует и венера стил ми идват скъпи в сравнение с нещата на Сеньора. А въсщото време не отстъпват по качество и дизайн. Доколкото разбрах дантелите на Сеньора са италиански и френски и с това си обяснявам устойчивостта на цветове и материя. Абе - и мъжът ми е доволен ....

# 90
  • Мнения: 444
Христи  newsm10  newsm10

Навсякъде в София , където продават и българско бельо има модели на Христи - признала съм ги за сутиени отвсякъде !!!

# 91
  • София
  • Мнения: 1 176
А Наталия Гуркова на кое българско бельо беше рекламно лице?  newsm78 Забравих името, но имат чудесни неща.

# 92
  • Мнения: 2 035
А Наталия Гуркова на кое българско бельо беше рекламно лице?  newsm78 Забравих името, но имат чудесни неща.
Еми точно на Христи си е рекламно лице...поне беше до скоро де Wink

# 93
  • София
  • Мнения: 1 176
А Наталия Гуркова на кое българско бельо беше рекламно лице?  newsm78 Забравих името, но имат чудесни неща.
Еми точно на Христи си е рекламно лице...поне беше до скоро де Wink
благодаря Grinning така е който не чете цялата тема Crazy

# 94
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Финес  Peace
Русенска е фирмата,
със сигурност имат и в София магазин  Peace

# 95
  • Мнения: 1 952
Финес  Peace
Русенска е фирмата,
със сигурност имат и в София магазин  Peace

Добри са и са евтини, взех си много ефектен сутиен и най- важното памучен.

# 96
  • Мнения: 27 524
Има прекрасни, има и ужасни. И все български. Последния ми горчив опти - прекрасно красив и нагледно качествен сутиен, но с ужасни банели с неизпилени ръбове, които след 2 седмици щръкнаха - бодливи, грозни и безумни  Twisted Evil Колко е трудно да се изпилят предварително /явно не мога да се надявам на силиконови шапчици/ и да трае години. Но не, нека е ръбесто, грозно и малоумно, за да развали иначе така красивия вид и прекрасната цена  Rolling Eyes

# 97
  • Мнения: 2 035
....благодаря Grinning така е който не чете цялата тема Crazy
нормално... на всеки се случва Wink Hug

# 98
  • Мнения: 1 167
Странно никой не споменава бельото на "Сеньора". Аз съм удивена от качествто и десените. От две години съм на нея. А през зимата пускат уникални бодита.
  bouquet

Май наистина засега съм компетентна само за бельо Сеньора. Делфина, флирт, Ню силует и венера стил ми идват скъпи в сравнение с нещата на Сеньора. А въсщото време не отстъпват по качество и дизайн. Доколкото разбрах дантелите на Сеньора са италиански и френски и с това си обяснявам устойчивостта на цветове и материя. Абе - и мъжът ми е доволен ....

И аз съм супер доволна от бельото на Синьора, за жалост случайно попаднах на техен сутиен а сега искам пак да си намеря а не мога. Ако някой знае някакви координати на фирмата производител за да намеря съответно и дистрибуторите им за Варна.

# 99
Тук от един етикет виждамтелефон  - 0898 457296.

А относно София - сещам се за още един магазин-, от който съм си купувала един як комплект в цвят пепел от рози - намира се срещу Сити Центъра - на бул Арсеналски, под един нов блок до сладкарница Маркрит

# 100
  • Мнения: 1 975
ИМА В БУРГАС СТРАХОТЕН МАГАЗИН ЗА БЕЛЬО ПРОДАВАТ ВСИЧКИ ХУБАВИ МАРКИ НА ДОСТА ДОБРИ ЦЕНИ МАГАЗИНА Е СТРАХОТЕН И ПОЛУЧИХ НЕВЕРОЯТНО ОБСЛУЖВАНЕ.АКО ИМАТЕ ПЪТ КЪМ ЦЕНТЪРА НА БУРГАС ,ПОСЕТЕТЕ ГО.АДРЕСА-ЦАР СИМЕОН ПЪРВИ №85

Може ли да обясниш малко по-подробно къде се намира магазина, защото улицата и номера нищо не ми говорят  Hug

# 101
  • София
  • Мнения: 965
запис
  bouquet

# 102
  • Мнения: 3 830
Венера стил ми харесва. Никак не е лошо бельо Peace

# 103
  • Мнения: 349
Днес си купих няколко неща на Рим и съм много доволна Laughing Laughing Laughing.
Бях решила да тествам Христи,но за габарити като моите нямали Embarassed.Доволна съм ,мерси за полезното инфо Peace

# 104
  • Мнения: 1 919
http://www.bulbel.bg/Product.aspx?product=340
тук има също, надявам се че не е пуснато вече

# 105
Мили дами,
А да сте срещали памучни сутиени или с памучна вътрешна част (за моделите с по-вече пластове)?
Имам алергия към някои тъкани и особено при по-топло време е изключено да нося изкуствени материи. Cry

# 106
Мили дами,
А да сте срещали памучни сутиени или с памучна вътрешна част (за моделите с по-вече пластове)?
Имам алергия към някои тъкани и особено при по-топло време е изключено да нося изкуствени материи. Cry

С риск да стана досадна, бих ти казала че на Сеньора всички сутиени и дъна на бикини и прашки са от памук, а сутиените им са с твърда чашка и отгоре с дантели - мисля че по дизайн не отстъпват на Христи. А и по качество.

http://www.bulbel.bg/Product.aspx?product=340
тук има също, надявам се че не е пуснато вече

Тук цените са безумни за българско бельо - как за прешки родно производство ще плащаш 11 лв например.

# 107
  • Мнения: 150
Търся си вълнени бодита , ама финни и красиви. Може и комплект - корсаж с боксер - пак вълна. Такива май съм си купувала от триумф, ама доста скъпички. дали някаква българска фирма не прави нещо подобно.

# 108
  • Варна
  • Мнения: 672
От всички български марки, а те не са малко, съм най-доволна от Христи. КИА също имат хубави модели. А скоро си купих сутиен на Цезар и Клеопатра, към които бях резервирана. Обаче модела ми хареса  Grinning

# 109
  • София
  • Мнения: 194
Здравейте момичета, да се включа и аз с мение: до сега обикновено си купувах сутиени Триумф или други все скъпи марки, но напоследък не мога да си харесам модел. 75 А или 75 В почти няма ... или ако има то те са с безумно (според мен) количество пълнеж...
И съсвем, случайно пробвах Нов Силует - останах очарована, поне за моята предства за сутиен... много ми допаднаха - последно си взех 2 броя, стилни, удобни.
Дано да се окажат и здрави ... за сега ги имам от месец и нямам никакви оплаквание.
А колкото до бикините - те са най различни марки - нямам точно определен фаворит

# 110
# 111
  • Мнения: 49
Много съм доволна от Perfect. Качество на достъпни цени.

# 112
  • София
  • Мнения: 504
Сутиените ми са основно от Клеопатра,може би защото обожавам шаренийки,а там винаги мога да си намеря,прашки и боксерки купувам само на една фирма,май че са италиански,така че нямам мнение за тях(не обичам да нося еднакво бельо,затова и нямам комплекти).

# 113
  • Мнения: 572
Христи! Гласувам за тях. Много съм доволна от бельото им...

# 114
Excite са пълен боклук! Точна втората седмица банелите им "пробиха", презрамките им се сменят много трудно (почти е невъзможно), въпреки че моделите, които си взих бяха със сменящи се презрамки. Изобщо не отговарят на цената, която плащаш...Флирт са много по-добри!!!

# 115
  • Мнения: 17
Има прекрасни, има и ужасни. И все български. Последния ми горчив опти - прекрасно красив и нагледно качествен сутиен, но с ужасни банели с неизпилени ръбове, които след 2 седмици щръкнаха - бодливи, грозни и безумни  Twisted Evil Колко е трудно да се изпилят предварително /явно не мога да се надявам на силиконови шапчици/ и да трае години. Но не, нека е ръбесто, грозно и малоумно, за да развали иначе така красивия вид и прекрасната цена  Rolling Eyes

Това ми се случи с Христи , след две слагания на сутиена , банелите излязоха #Cussing out
Иначе сум доволна от excite, flirt, new silhouette

# 116
  • Мнения: 150
Напазарувах си финно и секси бельо за зимата - от специално обработена финна вълна. Бодита, корсажи,боксери има също. Май пропуснах марката - "Сеньора" - българска е .

# 117
  • Мнения: 34
Благодаря ви за отговорите,само не разбрах къде има техни магазини...Иначе и аз съм се насочила към Христи май..

Опс,докато пишех Lady marmalade ми е дала някои много полезни линкчета..мерси!

защо не провериш на ул. Цар Симеон, отсечката м/у Христо Ботев и пазара. и от двете страни на улицата има магазини за бельо.

# 118
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Скоро открих българско бельо марка "Ивон". Вече имам няколко сутиена и комплекти и много си ги харесвам. Не лош опит на имитация на Виктория сикретс  Simple Smile.

# 119
  • Мнения: 1 929
Перфект Peace

# 120
  • Мнения: 2 386
Момичета, темата отдавна не е актуална за мен  Laughing , не ми пишете повече, може да продължите да си обменяте опит в нея, разбира се..

# 121
  • Мнения: 472
Да похваля и аз любимите ми български марки:
За мен - flirt , delfina  http://flirt.delfina.bg/
За мъжа ми - GERONIMO http://www.geronimo-lg.com/
Никога не са ме разочаровали .

# 122
  • Мнения: 238
към DORETA или някоя друга от вас която е пазарувала online от http://flirt.delfina.bg/ ...
....доста неща си харесах,но не съм много сигурна с тези online поръчки.имали ли сте проблеми,бързо ли става доставката и т.н.
с две думи да im се доверя ли ? Wink

# 123
  • Мнения: 293
Woman__ аз съм купувала от сайта на flirt и съм много доволна-коректни са и не съм имала никакви проблеми с доставката.
Това което си бях поръчала предварително го бях пробвала в магазин и си знаех точният номер.

# 124
  • Мнения: 57
Никакви проблеми с доставката не съм имала.Дори днес получих поредната поръчка.За мен са №1 на българския пазар като качество и цени.От личен опит говоря за серията им памук- ликра.

# 125
  • Мнения: 4 435
И аз си харесах доста неща,ама така без да меря ме е страх.Как мога да разбера в кои градове имат магазини?

# 126
  • Мнения: 238
аз рискувах с една поръчка  Mr. Green
би трябвало до края на раборната седмица да пристигне.ще докладвам!!!   Laughing

# 127
  • Мнения: 4 435
аз рискувах с една поръчка  Mr. Green
би трябвало до края на раборната седмица да пристигне.ще докладвам!!!   Laughing

Ох и аз искам да поръчам ама съм харесала няколко неща и не ми се искам да рискувам 200-300лв и да не са точните размери.Какво да правя?

# 128
  • Мнения: 35 968
можеш да ги върнеш и да си поръчаш друг размер, но доставките са си за твоя сметка

# 129
  • Мнения: 238
пробвай само с 1,2 неща.срока за доставка е кратък и поне ще видиш дали си заслужава.
и да не забравиш долу поленцетос 5% отстъпка Wink

...и за тези суми които говориш доставка няма да плащаш.над 30лв е безплатна

# 130
  • sofia
  • Мнения: 1 426
към DORETA или някоя друга от вас която е пазарувала online от http://flirt.delfina.bg/ ...
....доста неща си харесах,но не съм много сигурна с тези online поръчки.имали ли сте проблеми,бързо ли става доставката и т.н.
с две думи да im се доверя ли ? Wink


Аз също съм поръчвала от тях бански и бельо. Бърза е доставката, до 2 -3 дни някъде  newsm78
Не съм имала проблеми, според мен, можеш да им се довериш.

# 131
  • Мнения: 4 435
пробвай само с 1,2 неща.срока за доставка е кратък и поне ще видиш дали си заслужава.
и да не забравиш долу поленцетос 5% отстъпка Wink

...и за тези суми които говориш доставка няма да плащаш.над 30лв е безплатна



Ще поръчвам видяло се е .Стискайте палце,ама щом мога да ги заменя няма проблем.То един път ще ги върна,няма да са сто,така че няма да ми излезе кой знае колко.Поленцето веднага го видях WinkМерси на всички.

# 132
  • Мнения: 2 922
....доста неща си харесах,но не съм много сигурна с тези online поръчки.имали ли сте проблеми,бързо ли става доставката и т.н.
с две думи да im се доверя ли ? Wink


Аз също поръчвам често от там. Винаги за били точни, с номерацията не съм имала разминавания.
Много бързо доставят - до 2-3 дни.
Можеш да им се довериш, според мен.

# 133
  • Мнения: 59
От българското бельо съм много доволна от марката Христи.Кройката на сутиените е много добра,и за такива като мен с голям бюст много добре стоят. newsm10

# 134
Имала съм няколко сутиена на Христи, но банелите още на втория месец излизат...

# 135
  • Мнения: 59
Ами на мен не ми се е случвало да ми излиза банел,като се има на предвид,че не им е леко на сутиените,доста ги товаря Laughing.Може би си случила на лоша партида,знам ли?!

# 136
  • Мнения: 472
Двете фирми за които съм писала са много добри. Не се притеснявайте много са коректни.Мъжа ми си пазари от тук http://www.geronimo-lg.com/
и е много доволен.Няма проблем да върнете продукта(в срок),ако не ви е добре размера или нещо ви притеснява.

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 18:06 от doreta

# 137
  • Мнения: 3 356
ъъ, Ню силует имах предвид.
Аз съм им луд фен.Последната година само такова бельо си купувам.Имат страхотни предложения за големи бюстове.Сега съм се наточила за "коледен комплект" -любимият ми сутиен са го пуснали във бордо със страхотна бикина със ниска талия

# 138
# 139
  • Мнения: 452
и аз не съм доволна ОТ ХРИСТИ - вярно имат перфектни кройки ,но и двата сутиена ,които си купих се скъсаха отпред тия лентички дето са между двете чашки
Венера стил са по- здрави и по- качествени
напоследък обаче си купувам някакакви страхотни турски комплектчета - доста по евтини и качествени
така че
на Престиж имам две бодита - не са лоши
но на Бижу имам едно боди - страшно неудобно
изненадах се като си взех супер евтино китайко боди ,което се оказа свръх удобно за разлика от тия дето са по 40 лева ..... така че ...не винаги скъпото е качествено

# 140
  • Мнения: 130
Flirt и Сия.

# 141
  • Sofia
  • Мнения: 6 944
Уважаеми дами, според мен единствената българска марка бельо, която си заслужава вниманието е единствено" флирт". Колекцията им от бански се казва - Делфина. Аз си пазарувам от техния магазин на пазара на Димитър Петков и Пиротска. Там има всичко, може и да е малко по-скъпо но разнообразието е голямо, а обслужването е на много високо ниво. Очарована съм !!! В крайна сметка човек за всичко трябва да си плаща...



Дори за рекламата!  Stop

# 142
  • Мнения: 154
И аз вече не съм доволна от Христи много им развалиха качеството напоследък.Венера стил са добри като качества и Рим,но все още на малко места се намират.
http://www.bulbel.bg/Catalog.aspx?brand=23&catid=2&subcatid=8

# 143
  • Мнения: 61
Моля Ви кажете къде в района на Бъкстон,Красно Село,Павлово има хубав магазин за българско бельо?Тези по центъра са ми далеч.Интересно ми е да ги видя и тези Бижу,само на Плиска ли ги има?Благодаря!
На Мотописта,точно зад Калипсо и спортна зала Триадица.Христи,Финес,Венера стил,Рим и Бижу,безшевното бельо на Опал,Бельо за събличане и още каквото се сетиш,от мъжките на Джеронимо и Лорд Peace

# 144
  • Мнения: 3
Аз харесвам много бельото на фирма "Брил". Има голямо разнообразие от модели, особено за малките бюстове като мен. Simple Smile, а и непрекъсното имат различни цветове и десени(от моя модел).  За мъжа съм купувала и боксери - "много удобни и меки" - каза той.
Понеже работя в центъра, видях че са направили фирмен магазин на ул."Иван Вазов" до офиса на "Капитал", с/у м-н "Слънчоглед".  Имаше комплекти в намаление... Grinning

# 145
  • Пловдив
  • Мнения: 110
За БГ бельо няма две мнения /поне според мен/ - ТРИУМФ

# 146
  • Мнения: 5 539
За БГ бельо няма две мнения /поне според мен/ - ТРИУМФ
Rolling Eyes Винаги съм мислила, че "Триумф" е немска марка, ама щом казваш... Rolling Eyes

# 147
  • Пловдив
  • Мнения: 110
Хм,явно аз нещо съм се заблудила,мислех че си е БГ имам няколко неща от тях и съм доволна и все мислех че са БГ извинявам се  Embarassed

# 148
Не открих подобна тема и търся помощта ви..Искам качествено българско бельо /не китайски боклучета/ на разумна цена в София.Чух отзиви за Хриси,хареса ми,но нямат магазин.Иначе аз обожавам Бижу,но и тях не съм ги откривала скоро.Плиййз,помагайте-споделете откъде си купувате тази важна част от облеклото..
П.С.За мен комфорта е преди всичко.Не държа да са суперлуксозни, а да имат размери и да не са 'бабешки'.Благодаря ви!

# 149
  • Бургас
  • Мнения: 130
Да се включа и аз в темата за бельото! За момичета с малки бюстове (В и малко С) има страхотна българска фирма, която прави комплекти (сутиен+бикина, боксер или танга) за около 18-20лв.  Фирмата е "Грация" и шие основно бикини, бодита и комплекти с по-малки номера сутиени. Качеството им е много добро, по нищо не отстъпват на КИА и Христи, освен, че са на по-атрактивни цени.От Христи  и аз не съм доволна в последно време, а на КИА кройката на сутиена (големите размери), не ми е удобна - чашката идва по-плитка и за моят голям бюст е доста непрактично! За бикини и КИА и "Стези" и "Грация" предлагат горе-долу на едни цени и със сходно качество! Аз напоследък залагам само на "Брил" и не съжалявам нищо че идват по-скъпички, но "Опал" ми иднат малко бабешки, нищо, че като кройка за голям бюст - нямат равни!

# 150
  • Мнения: 2 386
Ели58, тази тема съм я отворила преди три години..   Crazy Crazy

# 151
  • Мнения: 1 929
Ели58, тази тема съм я отворила преди три години..   Crazy Crazy

предлагам модераторите да я  заключат  Peace

# 152
Здравейте и то мен,

Защо не пробвате бельото и банските костюми с марка LIZABEL и MAXLY - www.lizabel.com в сайта има и ел.магазин - http://www.lizabel.com/cms/index.php?option=com_virtuemart&I … id=29&lang=bg
Дори в момента в ел.магазин има голямо намаление, а и обслужването е супер.
Фирмата работи със страхотни материи и кройки, всеки изтънчен разбирач на бельо би оценил  достойно тези неща!


# 153
  • Мнения: 3 459
Фирмата работи със страхотни материи и кройки, всеки изтънчен разбирач на бельо би оценил  достойно тези неща! [/pre]


Ахахаха. Фирмата работи със страхотни китайски боклуци, които след едно пране не стават за нищо.

# 154
Това не е вярно, защото вече втори сезон на Survivor са с бански и шорти на фирма MAXLY.
Аз лично имам техни бански и са супер, нямат мърдане и бельото е такова.

Ти какво си купувал от тази марка, че даваш такива безпочвени оценки?

# 155
здравейте. Знае ли някои за нова фирма за бельо Bella от Варна.Казаха ми че има много хубави работи

# 156
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Ако темата е все още актуална, моля някой ако знае къде има магазин на Опал в София, нека да напише. Благодаря.
Иначе аз знам къде има, ама е в Ботевград.

# 157
  • София
  • Мнения: 58
Ако темата е все още актуална, моля някой ако знае къде има магазин на Опал в София, нека да напише. Благодаря.
Иначе аз знам къде има, ама е в Ботевград.
На бул.'Мария Луиза'.Като тръгнеш от Лъвов мост посока ЦУМ на десния тротоар.

# 158
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
nadetoXD благодаря   bouquet

# 159
  • Мнения: 181
Опал и Финес са мой те любими марки

# 160
  • София
  • Мнения: 58
За нищо,дано не съм те подвела.

# 161
  • Мнения: 428
В нашето градче се произвежда невероятно бельо на Бижу. Банските им също са разкошни!

# 162
az znam kade im e sklada vav varna, imat neveroqtno belio az si kupih nqkolko komplekta i sa neveroqtni  ako se interesuvash pishi na van33@abv.bg

# 163
stava vapros za firma Bella ot varna

# 164
  • Мнения: 428
Ели58, тази тема съм я отворила преди три години..   Crazy Crazy
ooooh! Чак сега видях.  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт