Българско бельо?!

  • 78 438
  • 164
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17
 Христи и Флирт Peace не съм сигурна дали си имат свои магазини, но има една верига (веригичка) магазини за бельо-Никол пише-на розов хон-, та там има мн хубаво бг бельо и на мн фирми и определено винаги има избор,а през зимат такива хубави бодите пускат....

# 46
  • Мнения: 891
Ами всъщност от 4-5 години носим и двамата с мъжа ми само БИЖУ  Embarassed
Сестра ми работи като шивачка в Бижу,  Embarassed та........... оттам си пазаруваме

# 47
  • Мнения: 2 386
Ами всъщност от 4-5 години носим и двамата с мъжа ми само БИЖУ  Embarassed
Сестра ми работи като шивачка в Бижу,  Embarassed та........... оттам си пазаруваме

МОЛЯ ТЕ,кажи къде е това'там'?..Има ли някъде фирмен магазин на 'Бижу'..или склад..или ...?

# 48
  • София
  • Мнения: 4 752
Аз харесвам Финес..и съм много доволна..Клеопатра също  Grinning

# 49
  • Мнения: 636
Магазинче за бълг. бельо има в подлеза на Окр.болница.Обикновено има разнообразие на модели и размери.....

От същото магазинче вчера си купих 2 комплекта на Венера Стил-освен,че бельото е страхотно и има огромно разнообразие продавачката е много любезна,знае какво да предложи,просто с удоволствие се пазарува при такова отношение!

# 50
  • Мнения: 891
Ами всъщност от 4-5 години носим и двамата с мъжа ми само БИЖУ  Embarassed
Сестра ми работи като шивачка в Бижу,  Embarassed та........... оттам си пазаруваме

МОЛЯ ТЕ,кажи къде е това'там'?..Има ли някъде фирмен магазин на 'Бижу'..или склад..или ...?

"Там" е шивашкия цех на "Бижу". Намира се в гр. Стамболийски, където аз всъщност живея. За съжаление, нямат фирмен магазин или склад, работят само с търговци на едро  Confused

При мен случая е такъв, че понеже сестра ми работи там и то от доста отдавна, не ми е никак трудно да отида до цеха, да разгледам новите колекции и да си избера нещичко.  Rolling Eyes , и то на много по-ниска цена, отколкото е по магазините   bouquet

# 51
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Аз съм доволна от Христи,Флирт и някакво безшевно, но не помня на коя фирма е.

# 52
  • Мнения: 1 934
Венера стил, Христи.

Предпочитам ги и аз.Повечето ми бельо е на Венера стил.

# 53
  • Мнения: 1 167
Знае ли някой каде във Варна, може да се закупи бельо на "Excite"?

# 54
  • Мнения: 7 186
Знае ли някой каде във Варна, може да се закупи бельо на "Excite"?

Ако имате Севън Секъндс там трябва да има.

А тук продават онлайн:

http://get.bg/catalog/index.php?cPath=449_448_462&sort=&filter_id=431

# 55
  • Мнения: 1 063
В Za-Za има хубаво българско бельо на Венерастил, Рофели и др.

# 56
  • Мнения: 5 539
Я да ви питам: РИМ българска марка ли е? Защото една продавачка се опитваше да ме убеди, че това е френско бельо. Но аз имам и на него пише: Made in Bulgaria newsm78 Да не би да се шие на ишлеме тук?

# 57
  • Мнения: 1 318
От Христи съм много доволна Peace

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Аз  пък предпочитам на Брил Стил. Цените в П-в са от 22,50 до 27лв за сутиен . Винаги има избор за комбинация с прашка или бикина. Харесва  ми изработката ,как стои на тялото ,а и усещането като  го носиш.

# 59
  • Мнения: 322
Здравейте на всички мами,аз ползвам дамско бельо на една нова БГ фирма"BOYANA",сташно съм доволна и бельото е на нормални цени Grinning,качеството е много добро

Общи условия

Активация на акаунт