Българско бельо?!

  • 78 438
  • 164
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 547
Смърфиета, моите съм ги купила от Пловдив, в София не съм виждала. Имаше преди време тема в "На пазар", една мама си е купила от Герена, копирам адреса.
Цитат
Магазина е на пазара на Герена, отстрани до зарзавата има метални магазинчета, около 10тина бройки, има само едно за бельо, ще го откриете!!

Благодаря! Не ми е твърде близо, но ще опитам да го намеря!  Hug

# 31
Харесвам моделите на Христи и Рим (имат много хубави сутиени за по-големи бюстове). Христи се предлагат в почти всеки магазин за бельо. Бижу съм виждала в едно магазинче на Плиска.

Кажи откъде си купуваш сутиени на РИМ? Попаднах случайно на един модел - чист, хубава кройка, микрофибър. Доволна бях. После намерих още един модел на РИМ - с повече дантела, но стоеше чудесно - цвят патладжан. В магазинчето, откъдето си ги купувам, не зареждат повече техни модели, а така и не мога да харесам друга БГ фирма за бельо.  Crossing Arms

http://flirt.delfina.bg/index.php
В търсачката долу вляво избираш в падащото меню за марка "Рим" и ти показва всички модели.

# 32
  • Мнения: 2 386
Благодаря на всички за светкавичните отговори..Аз пък днес открих едно готино магазинче в Студентски град с българско бельо измежду китайското..Фирмата е 'Ками'-Варна,взех си няколко неща и съм много доволна.

Как се радвам,че имало 'Бижу' на Плиска!В подлеза или..?

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Къде е това магазинче в Студентски град?

# 34
  • Мнения: 5 001
и аз съм само на Христи, купувам си го от едно магазинче на пътеката в Младост

# 35
  • Мнения: 2 271
И аз от българското бельо нося"Хриси" и "Бижу".На мъжО също взимам "Бижу" и "Лорд"

# 36
  • София
  • Мнения: 11 711
Моля Ви кажете къде в района на Бъкстон,Красно Село,Павлово има хубав магазин за българско бельо?Тези по центъра са ми далеч.Интересно ми е да ги видя и тези Бижу,само на Плиска ли ги има?Благодаря!

# 37
  • Мнения: 2 386
Къде е това магазинче в Студентски град?

Под четворките,Интимо май се казваше.Те са верига от няколко такива магазинчета в райна,та може и вътре в 4-ките да видиш също:)

И аз от българското бельо нося"Хриси" и "Бижу".На мъжО също взимам "Бижу" и "Лорд"

А би ли споделила твоето 'Бижу' откъде е?

# 38
  • София
  • Мнения: 2 164
Как се радвам,че имало 'Бижу' на Плиска!В подлеза или..?
Сори, чак сега виждам въпроса. Не е в подлеза. От страната на кино Изток има много стъклени магазинчета, едно от тях е за бельо, няма да го сбъркаш Wink

# 39
  • Мнения: 8 917
Финес, Бижу, Христи, Флирт - имат много модели, които ми харесват Peace

# 40
  • Мнения: 5 103
Флирт Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 11 711
Харесвам моделите на Христи и Рим (имат много хубави сутиени за по-големи бюстове). Христи се предлагат в почти всеки магазин за бельо. Бижу съм виждала в едно магазинче на Плиска.

Кажи откъде си купуваш сутиени на РИМ? Попаднах случайно на един модел - чист, хубава кройка, микрофибър. Доволна бях. После намерих още един модел на РИМ - с повече дантела, но стоеше чудесно - цвят патладжан. В магазинчето, откъдето си ги купувам, не зареждат повече техни модели, а така и не мога да харесам друга БГ фирма за бельо.  Crossing Arms

Модели на РИМ открих на Красно Село!Ако не ти е далеч можеш да провериш.А РИМ дали имат модели без банели,че в този магазин,в който аз бях нямаше?

# 42
еми да ви кажа в моя гардероб имам на христи много неща  и наистина са много качетвени и не се разшиват при първото ползване
имам също така и на клеопатра...... случайно разбрах за тях имаше промоция и си накупих бельо колкото ми душа иска Simple Smile

# 43
  • Мнения: 419
Много ми харесват моделите на Венера стил,но за съжаление няма за по големи бюстове,Иначе сам много доволна от Христи и Флирт

# 44
  • Мнения: 239
Не открих подобна тема и търся помощта ви..Искам качествено българско бельо /не китайски боклучета/ на разумна цена в София.Чух отзиви за Хриси,хареса ми,но нямат магазин.Иначе аз обожавам Бижу,но и тях не съм ги откривала скоро.Плиййз,помагайте-споделете откъде си купувате тази важна част от облеклото..
П.С.За мен комфорта е преди всичко.Не държа да са суперлуксозни, а да имат размери и да не са 'бабешки'.Благодаря ви!

Много ми харесва бельото, което рекламираше Наталия Гуркова в списание 'Кой'. В никакъв случай не е селско, дизайнът е на световно ниво, а и цената е конкурентноспособна - 5 лева все пак, а? Знам, че вие сте дами с вкус и не пестите за такива неща за да не излагате държавата.

Общи условия

Активация на акаунт