Българско бельо?!

  • 78 474
  • 164
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 776
Днес си взех страхотно комплектче от 'Финес', много съм доволна наистина от тази фирма.

# 61
  • Мнения: 242
Аз  пък предпочитам на Брил Стил. Цените в П-в са от 22,50 до 27лв за сутиен . Винаги има избор за комбинация с прашка или бикина. Харесва  ми изработката ,как стои на тялото ,а и усещането като  го носиш.

Абсолютно.
И на мен това ми е любимата българска марка.

# 62
  • Мнения: 2 922

 Peace Поръчвала съм от тук. Много съм доволна!

# 63
  • Мнения: 5 647

Excite е страхотно бельо.
Delfina също са много добри, още повече, че голяма част от продукцията си я изнасят.

# 64
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Някой да знае къде в Бургас мога да намеря бельо с марка Excite?

# 65
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
 И аз съм за Христи и Маги. РИМ са български, а Рофели ги шият в нашия град и не съм във възторг, но тук не се продават. Приятелката ми държи магазин за бельо и продава Христи, Венера стил, РИМ, Ексайт (но са много несеризони), Маги, Делфин, Бижу и т.н., но винаги когато си купувам бикини/прашки налагам по два броя, защото често имат разлика, независимо от марката.

# 66
И аз съм за Христи и Маги. РИМ са български, а Рофели ги шият в нашия град и не съм във възторг, но тук не се продават. Приятелката ми държи магазин за бельо и продава Христи, Венера стил, РИМ, Ексайт (но са много несеризони), Маги, Делфин, Бижу и т.н., но винаги когато си купувам бикини/прашки налагам по два броя, защото често имат разлика, независимо от марката.

Къде се намира в Добрич магазина на приятелката ти. Много трудно намирам бельо на Бижу.

# 67
  • Мнения: 2 152
Финес Peace
Тук в Русе се правят и вчвера си взех 2 комплекта страхотни бикини със сутиени за 30лв. от склада Wink
Направо за без пари, като се има предвид супер качеството им.А купих си и боди поло, с дълъг ръкав-много хубава материя за 12лв.
Харесвам също и Христи

# 68
  • Мнения: 648
   Христи са ми фаворит Peace Харесвам още Бижу и Венера Стил Flutter

# 69
  • София
  • Мнения: 4 966
Я да ви питам: РИМ българска марка ли е? Защото една продавачка се опитваше да ме убеди, че това е френско бельо. Но аз имам и на него пише: Made in Bulgaria newsm78 Да не би да се шие на ишлеме тук?
Сори,че толкова късно отговарям.Но ДА-българско е .
Вече друг е въпроса с какви платове се шие.
Моделите са правени и за голям бюст,което е "-"в производството на Венерастил.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 914
БРИЛ са български?!? Ами те са страхотни  Peace
Също напоследък си купих доста неща от Клеопатра.

# 71
    V4era popadnah na edin mnogo gotin magazin za belio v Sf.Ne pomnia imeto na magazina no razbrah,4e e nov poneje predi kupuvah ot tam drehi  za decata na sestra mi,no sega e magazin za belio.Namira se na Alabin i Hristo BelchevTova koeto mi haresa vyv tozi  magazin e 4e upravitelkata mi obe6ta da mi izrabotiat sutien za men,poneje sled rajdaneto na sina mi ne6tata s busta mi malko se promeniha.

# 72
  • Мнения: 1 952
Имам нелоши попадения на Христи и Кия, те са им горе долу еднакви моделите и материалите, които ползват. Еxcite са добри също. От Клеопатра не съм доволна определено. 2 чифта прашки си взех, разпраха се на първото обуване и двата.

# 73
  • Мнения: 578
"Нов Силует" Peace На много места ги има. Лично аз на "Пиротска" в магазина ходя. Имат много модели и цветове Simple Smile

# 74
  • Мнения: 952
Финес Peace
Тук в Русе се правят и вчвера си взех 2 комплекта страхотни бикини със сутиени за 30лв. от склада Wink
Направо за без пари, като се има предвид супер качеството им.А купих си и боди поло, с дълъг ръкав-много хубава материя за 12лв.
Харесвам също и Христи

имали хубави неща в магазина им,нещо ново изкарали ли са? че мисля да прескоча и аз през седмицата. Rolling Eyes
иначе освен Финес,харесвам Делфина, Клеопатра, Христи,Нов силует Peace но първите две най ги харесвам

Общи условия

Активация на акаунт