Българско бельо?!

  • 78 472
  • 164
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 444
Христи  newsm10  newsm10

Навсякъде в София , където продават и българско бельо има модели на Христи - признала съм ги за сутиени отвсякъде !!!

# 91
  • София
  • Мнения: 1 176
А Наталия Гуркова на кое българско бельо беше рекламно лице?  newsm78 Забравих името, но имат чудесни неща.

# 92
  • Мнения: 2 035
А Наталия Гуркова на кое българско бельо беше рекламно лице?  newsm78 Забравих името, но имат чудесни неща.
Еми точно на Христи си е рекламно лице...поне беше до скоро де Wink

# 93
  • София
  • Мнения: 1 176
А Наталия Гуркова на кое българско бельо беше рекламно лице?  newsm78 Забравих името, но имат чудесни неща.
Еми точно на Христи си е рекламно лице...поне беше до скоро де Wink
благодаря Grinning така е който не чете цялата тема Crazy

# 94
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Финес  Peace
Русенска е фирмата,
със сигурност имат и в София магазин  Peace

# 95
  • Мнения: 1 952
Финес  Peace
Русенска е фирмата,
със сигурност имат и в София магазин  Peace

Добри са и са евтини, взех си много ефектен сутиен и най- важното памучен.

# 96
  • Мнения: 27 524
Има прекрасни, има и ужасни. И все български. Последния ми горчив опти - прекрасно красив и нагледно качествен сутиен, но с ужасни банели с неизпилени ръбове, които след 2 седмици щръкнаха - бодливи, грозни и безумни  Twisted Evil Колко е трудно да се изпилят предварително /явно не мога да се надявам на силиконови шапчици/ и да трае години. Но не, нека е ръбесто, грозно и малоумно, за да развали иначе така красивия вид и прекрасната цена  Rolling Eyes

# 97
  • Мнения: 2 035
....благодаря Grinning така е който не чете цялата тема Crazy
нормално... на всеки се случва Wink Hug

# 98
  • Мнения: 1 167
Странно никой не споменава бельото на "Сеньора". Аз съм удивена от качествто и десените. От две години съм на нея. А през зимата пускат уникални бодита.
  bouquet

Май наистина засега съм компетентна само за бельо Сеньора. Делфина, флирт, Ню силует и венера стил ми идват скъпи в сравнение с нещата на Сеньора. А въсщото време не отстъпват по качество и дизайн. Доколкото разбрах дантелите на Сеньора са италиански и френски и с това си обяснявам устойчивостта на цветове и материя. Абе - и мъжът ми е доволен ....

И аз съм супер доволна от бельото на Синьора, за жалост случайно попаднах на техен сутиен а сега искам пак да си намеря а не мога. Ако някой знае някакви координати на фирмата производител за да намеря съответно и дистрибуторите им за Варна.

# 99
Тук от един етикет виждамтелефон  - 0898 457296.

А относно София - сещам се за още един магазин-, от който съм си купувала един як комплект в цвят пепел от рози - намира се срещу Сити Центъра - на бул Арсеналски, под един нов блок до сладкарница Маркрит

# 100
  • Мнения: 1 975
ИМА В БУРГАС СТРАХОТЕН МАГАЗИН ЗА БЕЛЬО ПРОДАВАТ ВСИЧКИ ХУБАВИ МАРКИ НА ДОСТА ДОБРИ ЦЕНИ МАГАЗИНА Е СТРАХОТЕН И ПОЛУЧИХ НЕВЕРОЯТНО ОБСЛУЖВАНЕ.АКО ИМАТЕ ПЪТ КЪМ ЦЕНТЪРА НА БУРГАС ,ПОСЕТЕТЕ ГО.АДРЕСА-ЦАР СИМЕОН ПЪРВИ №85

Може ли да обясниш малко по-подробно къде се намира магазина, защото улицата и номера нищо не ми говорят  Hug

# 101
  • София
  • Мнения: 965
запис
  bouquet

# 102
  • Мнения: 3 830
Венера стил ми харесва. Никак не е лошо бельо Peace

# 103
  • Мнения: 349
Днес си купих няколко неща на Рим и съм много доволна Laughing Laughing Laughing.
Бях решила да тествам Христи,но за габарити като моите нямали Embarassed.Доволна съм ,мерси за полезното инфо Peace

# 104
  • Мнения: 1 925
http://www.bulbel.bg/Product.aspx?product=340
тук има също, надявам се че не е пуснато вече

Общи условия

Активация на акаунт