Българско бельо?!

  • 78 448
  • 164
  •   1
Отговори
# 105
Мили дами,
А да сте срещали памучни сутиени или с памучна вътрешна част (за моделите с по-вече пластове)?
Имам алергия към някои тъкани и особено при по-топло време е изключено да нося изкуствени материи. Cry

# 106
Мили дами,
А да сте срещали памучни сутиени или с памучна вътрешна част (за моделите с по-вече пластове)?
Имам алергия към някои тъкани и особено при по-топло време е изключено да нося изкуствени материи. Cry

С риск да стана досадна, бих ти казала че на Сеньора всички сутиени и дъна на бикини и прашки са от памук, а сутиените им са с твърда чашка и отгоре с дантели - мисля че по дизайн не отстъпват на Христи. А и по качество.

http://www.bulbel.bg/Product.aspx?product=340
тук има също, надявам се че не е пуснато вече

Тук цените са безумни за българско бельо - как за прешки родно производство ще плащаш 11 лв например.

# 107
  • Мнения: 150
Търся си вълнени бодита , ама финни и красиви. Може и комплект - корсаж с боксер - пак вълна. Такива май съм си купувала от триумф, ама доста скъпички. дали някаква българска фирма не прави нещо подобно.

# 108
  • Варна
  • Мнения: 672
От всички български марки, а те не са малко, съм най-доволна от Христи. КИА също имат хубави модели. А скоро си купих сутиен на Цезар и Клеопатра, към които бях резервирана. Обаче модела ми хареса  Grinning

# 109
  • София
  • Мнения: 194
Здравейте момичета, да се включа и аз с мение: до сега обикновено си купувах сутиени Триумф или други все скъпи марки, но напоследък не мога да си харесам модел. 75 А или 75 В почти няма ... или ако има то те са с безумно (според мен) количество пълнеж...
И съсвем, случайно пробвах Нов Силует - останах очарована, поне за моята предства за сутиен... много ми допаднаха - последно си взех 2 броя, стилни, удобни.
Дано да се окажат и здрави ... за сега ги имам от месец и нямам никакви оплаквание.
А колкото до бикините - те са най различни марки - нямам точно определен фаворит

# 110
# 111
  • Мнения: 49
Много съм доволна от Perfect. Качество на достъпни цени.

# 112
  • София
  • Мнения: 504
Сутиените ми са основно от Клеопатра,може би защото обожавам шаренийки,а там винаги мога да си намеря,прашки и боксерки купувам само на една фирма,май че са италиански,така че нямам мнение за тях(не обичам да нося еднакво бельо,затова и нямам комплекти).

# 113
  • Мнения: 572
Христи! Гласувам за тях. Много съм доволна от бельото им...

# 114
Excite са пълен боклук! Точна втората седмица банелите им "пробиха", презрамките им се сменят много трудно (почти е невъзможно), въпреки че моделите, които си взих бяха със сменящи се презрамки. Изобщо не отговарят на цената, която плащаш...Флирт са много по-добри!!!

# 115
  • Мнения: 17
Има прекрасни, има и ужасни. И все български. Последния ми горчив опти - прекрасно красив и нагледно качествен сутиен, но с ужасни банели с неизпилени ръбове, които след 2 седмици щръкнаха - бодливи, грозни и безумни  Twisted Evil Колко е трудно да се изпилят предварително /явно не мога да се надявам на силиконови шапчици/ и да трае години. Но не, нека е ръбесто, грозно и малоумно, за да развали иначе така красивия вид и прекрасната цена  Rolling Eyes

Това ми се случи с Христи , след две слагания на сутиена , банелите излязоха #Cussing out
Иначе сум доволна от excite, flirt, new silhouette

# 116
  • Мнения: 150
Напазарувах си финно и секси бельо за зимата - от специално обработена финна вълна. Бодита, корсажи,боксери има също. Май пропуснах марката - "Сеньора" - българска е .

# 117
  • Мнения: 34
Благодаря ви за отговорите,само не разбрах къде има техни магазини...Иначе и аз съм се насочила към Христи май..

Опс,докато пишех Lady marmalade ми е дала някои много полезни линкчета..мерси!

защо не провериш на ул. Цар Симеон, отсечката м/у Христо Ботев и пазара. и от двете страни на улицата има магазини за бельо.

# 118
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Скоро открих българско бельо марка "Ивон". Вече имам няколко сутиена и комплекти и много си ги харесвам. Не лош опит на имитация на Виктория сикретс  Simple Smile.

# 119
  • Мнения: 1 929
Перфект Peace

Общи условия

Активация на акаунт