📦 Бюти кутии от чужбина - Тема №6

  • 11 151
  • 205
  •   1
Отговори
  • USA
  • Мнения: 7 298
 

Популярни кутии:
🎁 FabFitFun
🎁My little box
🎁LF
🎁 Glossybox
🎁 Birchbox
🎁 Roccabox

    Тема №5     -> https://www.bg-mamma.com/?topic=1122991


# 1
  • София
  • Мнения: 5 193
Запис. Чакам си ГБ де.

# 2
  • USA
  • Мнения: 7 298
My account -> Orders -> Skip a box  (най долу swap for credit).
Аз съм го правила веднъж и мисля,че ми дадоха $45 кредит,но тогава бяхме на старата цена абонамент.

# 3
  • Мнения: 1 006
Благодаря и аз за темата,следя я с удоволствие,въпреки че съм абонирана само за Birchbox.Много дами не харесват тази кутия,защото била със сампъли,ами аз рядко използвам нещо докрая освен душ гелове,тъй че малките размери не ме притесняват.

# 4
  • Мнения: 3 638
My account -> Orders -> Skip a box  (най долу swap for credit).
Аз съм го правила веднъж и мисля,че ми дадоха $45 кредит,но тогава бяхме на старата цена абонамент.


Знаеш ли дали ако почна да къстамизирам кутията, но в последствие се откажа, мога да прескоча?
Реално каквото са разкрили до сега хич не ме вдъхновява и ако в категория 1 и 2 няма продукти,които много много да ги искам бих пропуснала. В същото време, обаче разбрах че във всяка категория ще има доплънителни продукти освен разкритите, които са от минали кутии. Искам да вляза да разгледам, ако не ми хареса нищо да пропусна, обаче се притеснявам веднъж като вляза да избирам продукти от всяка категория после ще мога ли да се откажа.
https://www.mysubscriptionaddiction.com/2022/07/fabfitfun-fall-2022-spoilers.html
Ето линк към разкритите до сега продукти. До тук нищо не ме влече.
В категория 1 очаквам sunday riley ufo ultra-clarifying face oil , а в 2 GLOW RECIPE Pink Juice Moisturizer заради тях бих взела цялата кутия, стига да не са пак без доставка до Англия.

# 5
  • USA
  • Мнения: 7 298
Не знам дали може кансъл след веднъж направени избори в категориите.Не виждам логика да не може.
Наистина и аз съм разочарована от продуктите.Гледам категориите и се чудя какво ми харесва...в общи линии не много неща.

MUDMASKY и тук пропълзяха.Винаги ги свързвам с българските кутии.

# 6
  • Мнения: 3 638
Не само българските, има ги често в английските и немските кутии също.
Серумът с колаген от категория 5 ако го заглеждаш може да го прескочиш, гледах му състава и въобще не ми хареса.
Синята маска на Мъдмаски е с добър състав, ако не пуснат нещо по-заинтригуващо може нея да взема. Розовата я имам.

# 7
  • USA
  • Мнения: 7 298
Kaк е розовата маска? С годините все повече търся glow продукти.

# 8
  • Мнения: 3 638
Не знам, чака ред. Преди нея е маската с тиква от миналата есенна кутия на fabfitfun.
Излезе спойлер и за категория 2. Май няма да пропусна пак. Искам Glow Recepie
Ще изчакам да видя и категория 1 утре.
Харесах си и серумът за мигли. Шалчето също е готино.

# 9
  • USA
  • Мнения: 7 298


 На мен само той ми хареса от Category 2.
Лятната им кутия беше толкова успешна,обаче есенната е ....сбирщина от някакви си неща,които не ми грабват окото.

# 10
  • Мнения: 3 638
И пак няма да доставят до UK серумът за мигли и Glow Recepie
Много съм разочарована този път.

# 11
  • USA
  • Мнения: 7 298
Skip кутията.Наистина най-добрите неща са с рестрикции за Англия.
Снощи четох отзиви за серума за мигли и жените казват,че е ефективен.Мисля да си го взема.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 193
Аз си спрях абонаментна за mlb. Нещо за 70лв не съм във възхита от нещата.

# 13
  • Мнения: 297
И аз съм на същото мнение. Отделно видях, че френското MLB съдържа доста по-различни - например спрей на биодерма 50 фактор. А пък в немското сложили лак за нокти и се чудя кой в днешно време използва нормален лак при положение че масово се прави гел лак.. за мен лично това е напълно ненужно.
Като си спирах абонамента, пишеше че в септемврийската кутия щяло да има mac и babor, да видим колко вярно ще се окаже😃

# 14
  • Мнения: 3 638
https://hellosubscription.com/2022/07/fabfitfun-fall-2022-spoilers/
Ето и последните спойлери.
Пропускам кутията
Ще пазарувам на някое следващо намаление неща, които ми харесват. Сега за едно шалче, а аз имам много и жилетка, а миналата година си взех пончото - не си струва.
Юпииии, ще се поръчва

Последна редакция: пт, 15 юли 2022, 16:44 от anbibian

Общи условия

Активация на акаунт