има ли "hard working" бъдещи мами?

  • 1 393
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 948
Същата работа; натоварена и отговорна позиция, работих до седмица преди термина - с всичките екстри - пътувания, срещи с клиенти  Whistling

Ако се чувстваш добре, и бебко се чувства добре. Мариана се роди навреме, 3.100, много спокойно и усмихнато бебче...Върнах се на работа, когато беше на 5 месеца, кърмих я до 6 и малко.

Честно казано ми липсваха динамичните дни докато бях вкъщи  Crazy От време на време като ме ядосат на работата казвам на шефа, че ще си родя още едно бебе, за да си почина.

Сигурно, живот и здраве, като му дойде времето за второ, ще ми се падне някакъв бяс, да ми разкаже играта, и няма да видя почивка  Mr. Green

# 31
  • На село (близо до Лондон)
  • Мнения: 1 402
Брей че сме се събрали все работни  Simple Smile

Аз работих на отговорна и доста напрегната работа до 3 дни преди да родя. Работа ми беше до болницата така че ако беше станало време докато съм на работа, само довършвам  Laughing и отививам да раждам. Три седмици преди да родя ходих на симпозиум, с влака (2 часа път) и там имах да изнасям лекция пред аудиториа с големия корем. Поне да имаше катедра зад която да застана ама не  Embarassed.
Върнах се на работа когато бебко беше 5.5месеца и го кърмих до 6 месеца. И повече щях да го кърмя, но отидох за 14 дни до Япония и като се върнах той беше свикнал много със шишето  Crazy.

Изобщо луда работа Whistling. Но пък да си кажа тези 5.5 месеца в къщи ми липсваше работата ooooh!
 

Общи условия

Активация на акаунт