Как ли се поддържат певиците

  • 4 159
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 50
Относно косите- почти всички са с удължени, Райна и Анелия са сред малкото изключения. Това просто си е ген.

Точно Анелия е с една от най-удължените коси! Спомням си първия й клип - беше с коса до ръба на раменете, после "изведнъж" и стана до кръста!

# 31
  • Мнения: 5 103
Как се подържат - професионални гримьори, подходящо осветление при снимане с камера и фотошоп при снимки с фотоапарат.
Peace

# 32
  • Мнения: 6 167
за певиците ясно, ами актрисите  newsm78 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
много сладка тема. Crazy
певиците се поддържат с пари и всичко , което може да се купи с тях.
освен това с технологии, които прикриват това, което не стои както трябва.

сега, като разбра отговора... какво? Peace

# 33
  • Мнения: 120
[qupte]Относно косите- почти всички са с удължени, Райна и Анелия са сред малкото изключения. Това просто си е ген. Хубавата коса или я имаш, или я нямаш.
Относно кожата- те ползват професионален грим и гримьори, които знаят как да прикрият дефектите по кожата.
Останалото е редовно посещаване на козметични салони и поддръжка. При постоянна поддръжка и то от професионалисти няма как да не изглеждаш добре, да имаш чиста и хубава кожа и коса.
Не знам какви кремове ползват, но какъвто и да е крема не мисля, че има такъв който прави чудеса.
А, да не забравяме и пластичната хирургия. Wink[/quote]

Но и аз по цял ден да се занимавам само със себе си.......

# 34
  • Мнения: 3 268
основно се поддържат с Фотошоп. В клюкарника има достатъчно теми за това, как изглеждат наживо.
Глория ми е съседка,просто нямаш представа за какво става въпрос Sick

# 35
  • Мнения: 7 186
Относно косите- почти всички са с удължени, Райна и Анелия са сред малкото изключения. Това просто си е ген. Хубавата коса или я имаш, или я нямаш.
Аха, на Анелия `гена` е 3 реда коса /изкуствена сиреч, към нейната/  Mr. Green

Е, не знаех. Не я познавам, но бях чувала, че косата и била естествена, явно не е вярно. Confused
Значи само Райнето остана натурална. Simple Smile

# 36
Всичко е грим и пластика!

# 37
  • Мнения: 201
Виждала съм ги от близо и с грим и без грим, разликата е от земята до небето  Mr. Green Даже според мен, кожите на лицата им са доста захабени, сбръчкани и с пъпки, отколкото една средностатистическа жена, която се грижи добре за лицето си. Така, че не се подвеждайте по клиповете и снимките им, които първо, там са гримирани с тонове грим и то сценичен и второ са дообработвани с фотошоп  Twisted Evil 

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Всичко е грим и пластика!
Peace

# 39
  • Мнения: 5 647
Е, как според теб се поддържат? Има само 2-3 певици, които са естествени и ми харесват като визия- Анелия, Райна и ... newsm78 май само те.  Останалите са грим, силикон и много стилизанти.

# 40
  • Мнения: 357
Е, как според теб се поддържат? Има само 2-3 певици, които са естествени и ми харесват като визия- Анелия, Райна и ... newsm78 май само те.  Останалите са грим, силикон и много стилизанти.

Аз говорех имено за тези малко,но все пак естествени певици.А какво мислите как ли се подържат останалите известни личности.Според мен все пак не може всичко да е само една измама-грим и фотошоп.Знам ли де всъщност  newsm78

# 41
  • Мнения: 5 647
Е, как според теб се поддържат? Има само 2-3 певици, които са естествени и ми харесват като визия- Анелия, Райна и ... newsm78 май само те.  Останалите са грим, силикон и много стилизанти.

Аз говорех имено за тези малко,но все пак естествени певици.А какво мислите как ли се подържат останалите известни личности.Според мен все пак не може всичко да е само една измама-грим и фотошоп.Знам ли де всъщност  newsm78

Сигурно се поддържат както всички жени. Козметички, масажи, фитнес. Може и въобще да не полагат специани грижи. Според мен са си абсолютно нормални жени като всички нас.

# 42
  • Мнения: 1 885
Какво е нужно на едно момиче да стане чалга звезда (според мен):

-силиконови гърди (няма лошо! малко повече самочувствие за който може да си го позволи)
-удължена коса (поне 3 реда)
- избелване на зъби (някои го пропускат ама си е важно според мен пък и не е чак толкова скъпо кво)
-допълнителен тунинг - коя нос, коя уши, перманентен грим на вежди, малко киселина в устните ей такива
- цветни лещи (сини, зелени май само тия)
- Чалъков (да ги намаца хубаво и да им излезе от устните с по половин см... да не забравим и за кристалите по скулите и под окото)
- ноктопластика
-дрехите не са толкова важни... може и без тях...по бански поне да е прилично
-едни високи ботушки

 ... и ей ти перфектната визия на певицата. От време на време сигурно ходи на козметик за почистване или хим. пилинг, масажче нещо, че не е лесно да те шляпат вечер по кръчмите  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 769
Моя отговор по темата:

ОООПА, ЛОПА - ИГРАЕ ФОТОШОПА!!!!

Общи условия

Активация на акаунт