Как ли се поддържат певиците

  • 4 153
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 357
Днес се зачуди как ли се грижат за външния си вид фолкпевиците?  Simple Smile Каква ли козметика ползват,как кожата им изглежда толкова гладка без белези и разни там петанца.Как косите им изглеждат толкова хубави?Например косата на Райна според мен е супер - дали праща Коцето да и купува тривитаминол от ветеринаря  Laughing или залага на готовите маски  newsm78

# 1
  • Мнения: 7 186
Относно косите- почти всички са с удължени, Райна и Анелия са сред малкото изключения. Това просто си е ген. Хубавата коса или я имаш, или я нямаш.
Относно кожата- те ползват професионален грим и гримьори, които знаят как да прикрият дефектите по кожата.
Останалото е редовно посещаване на козметични салони и поддръжка. При постоянна поддръжка и то от професионалисти няма как да не изглеждаш добре, да имаш чиста и хубава кожа и коса.
Не знам какви кремове ползват, но какъвто и да е крема не мисля, че има такъв който прави чудеса.
А, да не забравяме и пластичната хирургия. Wink

# 2
  • Мнения: 4 806
основно се поддържат с Фотошоп. В клюкарника има достатъчно теми за това, как изглеждат наживо.

# 3
  • Мнения: X
Как се подържат - професионални гримьори, подходящо осветление при снимане с камера и фотошоп при снимки с фотоапарат.

# 4
  • Мнения: 2 309
Анелия също си удължава косата.
malkata86,ти кога си ги виждала на живо,че питаш?На екран и Пеньо ще светне,след като го нагласят...
Подръжката им е същата,като на безизвестните жени(било с пари или без),всеки според чергата!Някои ползват спирала от 60 лв други от 2 лв...

Все пак темата ти е за форума на Планета-Пайнер.

# 5
  • Мнения: 1 986
основно се поддържат с Фотошоп. В клюкарника има достатъчно теми за това, как изглеждат наживо.

 Peace И на мен ми е любопитно как ще изглеждам,ако има цяла гвардия от фризьори,козметици,фотографи...около мен Mr. GreenСъс сигурност и аз няма да се позная Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 5 828
с пари, по-точно с много пари

# 7
  • Мнения: 1 313
Как се подържат - професионални гримьори, подходящо осветление при снимане с камера и фотошоп при снимки с фотоапарат.

 И аз така мисля.

# 8
  • Мнения: 1 558
с пари, по-точно с много пари
  202uu

# 9
  • Мнения: 7 474
Добрата поддръжка изисква много пари и време Tired, независимо от професията.

Последна редакция: вт, 03 окт 2006, 18:19 от Lео

# 10
  • Мнения: 1 731
Как ли?Че те това им е основната грижа.Кво има толкова?Освен това си имат екип от хора дето се занимават с часове с визията им,а през останалото време си ходят по салони .И като си имат и пари ,грижи никакви. newsm78 Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 220
ами както всички останали жени.не мисля че кола маската им е различна,или богове им почистват лицата и всичко останало.всяка уважаваща себе си жена се грижи за външния си вид.просто на тях това им е професия

# 12
  • Мнения: 1 558
Всъщност аз също съм на мнение, че всяка уважаваща себе си жена се грижи за външния си вид, но според финансовите си възможности. Така, че разлика определено има. Не е едно и също кремчето ти 2 или 200 лева е, дали се опитваш да си направиш маникюра сама или ти го прави професионалист и т.н.

# 13
  • Мнения: 1 813
Предполагам,че съдиш по това,което виждаш от клиповете им тъй като на живо не изглеждат толкова перфектно поддържани.А за снимките са ти казали - фотошоп та се не знае просто в каква степен се използва  Stop

# 14
  • Мнения: 2 211
Сигурно им е писнало. На мен ми се струва ужасно досадно по цял ден да висиш по салоните, а вечер да се дереш по кръчмите. А и тия пластични операции - съсипват си здравето. Но като са се хванали на хорото, трябва да го играят.

# 15
  • Мнения: 1 417
За косите - през ден два са във фризьорския салон, през другото време фризьорите ходят при тях Mr. Green Сигурно и за другите неща е така.

# 16
  • Мнения: 2 897
Как се подържат - професионални гримьори, подходящо осветление при снимане с камера и фотошоп при снимки с фотоапарат.

Така си е,в крайна сметка и те си имат недостатъци,някои даже повечко,нали се вижда от снимките в темите от клюкарника...

# 17
  • Мнения: 9 903
Райна съм я виждала да излиза от един салон на Мадрид - нищо специално, нормални цени, всякакви клиентки. Не знам дали е редовен посетител.

# 18
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Влагат много пари в себе си. Редовни посещения в козметичен салон, фризьор, масаж, фитнес. Все пак добрият външен вид е вавен при тяхната работа.

# 19
  • Мнения: 35 961
Относно косите- почти всички са с удължени, Райна и Анелия са сред малкото изключения. Това просто си е ген. Хубавата коса или я имаш, или я нямаш.
Относно кожата- те ползват професионален грим и гримьори, които знаят как да прикрият дефектите по кожата.
Останалото е редовно посещаване на козметични салони и поддръжка. При постоянна поддръжка и то от професионалисти няма как да не изглеждаш добре, да имаш чиста и хубава кожа и коса.
Не знам какви кремове ползват, но какъвто и да е крема не мисля, че има такъв който прави чудеса.
А, да не забравяме и пластичната хирургия. Wink

т. е. с пари  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 616
Вероятно отделят много време и пари за разкрасителни процедури. Но си мисля, че като изключим пластичната хирургия, всяка простосмъртна жена може да изглежда също добре и с малко пари, стига да разполага с малко време и повече сръчност. Друг е въпросът, че ако се търси лъскаво-вулгарната визия, достатъчна е намесата и само на фризьор, гримьор и стилист... Wink

# 21
  • Мнения: 193
Не се поддържат, поддържат ги!  Wink

# 22
  • Мнения: 1 568
 Peace
Основно с фотошоп!
И пари,но въпреки всичко да не ги виждаш от близо и на светло! Повярвай ми.........
99 процента е оптическа измама!!!
Бих казала,че ги съжалявам дори! Това не е живот! Вечно,зад маска! Е,вярно пари,ама.....

# 23
  • Мнения: 27 524
С пари  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 397
Peace
Основно с фотошоп!
И пари,но въпреки всичко да не ги виждаш от близо и на светло!
Peace Това лято видях Райна през деня на едно кафене, ако не ми бяха казали, че е тя - нямаше да я позная. Thinking
Просто се изумих колко е по-различна от екрана и списанията! Ако не са тия трикове на Фотошопа и тези филтри и ефекти в телевизията, и по-точно в обработката на видеоклиповете им - певиците са просто "загубени" - без значение какви разкрасителни процедури прилагат върху себе си.

# 25
  • Мнения: 528
ами както всички останали жени.не мисля че кола маската им е различна,или богове им почистват лицата и всичко останало.всяка уважаваща себе си жена се грижи за външния си вид.просто на тях това им е професия

 newsm74

# 26
  • Мнения: 1 568
Да-така е! И аз съм твърдо за жените да се поддържат! Само че при тях,за да ги продадат добре играе много оптическа измама(в смисъл компютърната техника)и изглеждат ужасно перфектни,а това въобще не е така!
Това насажда във младото поколение чувство,че не са достойни,че не са красиви,че винаги ония са по-от тях! А това не е вярно! Жените,мъжете,младите хора трябва да им се набива в главите,че са хубави,умни и интелигентни,а не да ги карат да се чувстват нищожества!!!
Просто са имали късмета да попаднат в машината,за пари!!!
И трябва да влагат,за да не ги смъкнат от влака!!!

# 27
  • Мнения: 966
ами красотата си я придобиват с повечко грим,а гласа го издокарват на плейбек.Така стават певици!

# 28
  • Мнения: 1 165
Добрата поддръжка изисква много пари и време Tired, независимо от професията.
newsm10

# 29
  • Мнения: 1 417
Относно косите- почти всички са с удължени, Райна и Анелия са сред малкото изключения. Това просто си е ген. Хубавата коса или я имаш, или я нямаш.
Аха, на Анелия `гена` е 3 реда коса /изкуствена сиреч, към нейната/  Mr. Green

# 30
  • Мнения: 50
Относно косите- почти всички са с удължени, Райна и Анелия са сред малкото изключения. Това просто си е ген.

Точно Анелия е с една от най-удължените коси! Спомням си първия й клип - беше с коса до ръба на раменете, после "изведнъж" и стана до кръста!

# 31
  • Мнения: 5 103
Как се подържат - професионални гримьори, подходящо осветление при снимане с камера и фотошоп при снимки с фотоапарат.
Peace

# 32
  • Мнения: 6 167
за певиците ясно, ами актрисите  newsm78 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
много сладка тема. Crazy
певиците се поддържат с пари и всичко , което може да се купи с тях.
освен това с технологии, които прикриват това, което не стои както трябва.

сега, като разбра отговора... какво? Peace

# 33
  • Мнения: 120
[qupte]Относно косите- почти всички са с удължени, Райна и Анелия са сред малкото изключения. Това просто си е ген. Хубавата коса или я имаш, или я нямаш.
Относно кожата- те ползват професионален грим и гримьори, които знаят как да прикрият дефектите по кожата.
Останалото е редовно посещаване на козметични салони и поддръжка. При постоянна поддръжка и то от професионалисти няма как да не изглеждаш добре, да имаш чиста и хубава кожа и коса.
Не знам какви кремове ползват, но какъвто и да е крема не мисля, че има такъв който прави чудеса.
А, да не забравяме и пластичната хирургия. Wink[/quote]

Но и аз по цял ден да се занимавам само със себе си.......

# 34
  • Мнения: 3 268
основно се поддържат с Фотошоп. В клюкарника има достатъчно теми за това, как изглеждат наживо.
Глория ми е съседка,просто нямаш представа за какво става въпрос Sick

# 35
  • Мнения: 7 186
Относно косите- почти всички са с удължени, Райна и Анелия са сред малкото изключения. Това просто си е ген. Хубавата коса или я имаш, или я нямаш.
Аха, на Анелия `гена` е 3 реда коса /изкуствена сиреч, към нейната/  Mr. Green

Е, не знаех. Не я познавам, но бях чувала, че косата и била естествена, явно не е вярно. Confused
Значи само Райнето остана натурална. Simple Smile

# 36
Всичко е грим и пластика!

# 37
  • Мнения: 201
Виждала съм ги от близо и с грим и без грим, разликата е от земята до небето  Mr. Green Даже според мен, кожите на лицата им са доста захабени, сбръчкани и с пъпки, отколкото една средностатистическа жена, която се грижи добре за лицето си. Така, че не се подвеждайте по клиповете и снимките им, които първо, там са гримирани с тонове грим и то сценичен и второ са дообработвани с фотошоп  Twisted Evil 

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Всичко е грим и пластика!
Peace

# 39
  • Мнения: 5 647
Е, как според теб се поддържат? Има само 2-3 певици, които са естествени и ми харесват като визия- Анелия, Райна и ... newsm78 май само те.  Останалите са грим, силикон и много стилизанти.

# 40
  • Мнения: 357
Е, как според теб се поддържат? Има само 2-3 певици, които са естествени и ми харесват като визия- Анелия, Райна и ... newsm78 май само те.  Останалите са грим, силикон и много стилизанти.

Аз говорех имено за тези малко,но все пак естествени певици.А какво мислите как ли се подържат останалите известни личности.Според мен все пак не може всичко да е само една измама-грим и фотошоп.Знам ли де всъщност  newsm78

# 41
  • Мнения: 5 647
Е, как според теб се поддържат? Има само 2-3 певици, които са естествени и ми харесват като визия- Анелия, Райна и ... newsm78 май само те.  Останалите са грим, силикон и много стилизанти.

Аз говорех имено за тези малко,но все пак естествени певици.А какво мислите как ли се подържат останалите известни личности.Според мен все пак не може всичко да е само една измама-грим и фотошоп.Знам ли де всъщност  newsm78

Сигурно се поддържат както всички жени. Козметички, масажи, фитнес. Може и въобще да не полагат специани грижи. Според мен са си абсолютно нормални жени като всички нас.

# 42
  • Мнения: 1 885
Какво е нужно на едно момиче да стане чалга звезда (според мен):

-силиконови гърди (няма лошо! малко повече самочувствие за който може да си го позволи)
-удължена коса (поне 3 реда)
- избелване на зъби (някои го пропускат ама си е важно според мен пък и не е чак толкова скъпо кво)
-допълнителен тунинг - коя нос, коя уши, перманентен грим на вежди, малко киселина в устните ей такива
- цветни лещи (сини, зелени май само тия)
- Чалъков (да ги намаца хубаво и да им излезе от устните с по половин см... да не забравим и за кристалите по скулите и под окото)
- ноктопластика
-дрехите не са толкова важни... може и без тях...по бански поне да е прилично
-едни високи ботушки

 ... и ей ти перфектната визия на певицата. От време на време сигурно ходи на козметик за почистване или хим. пилинг, масажче нещо, че не е лесно да те шляпат вечер по кръчмите  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 769
Моя отговор по темата:

ОООПА, ЛОПА - ИГРАЕ ФОТОШОПА!!!!

Общи условия

Активация на акаунт