Клуб на кръшкачи/ките

  • 4 754
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 164
От личен опит не мога да говоря /засега Wink /, но според мен човек е тласнат към това, когато не получава същото внимание/нежност/подкрепа/съобразяване/уважение/секс и пр. (може да не е всичко от изброените, може и само някои от тях да са достатъчна причина) както в началото. От значение е да ги е имало в началото на връзката и именно липсата да тласка другия към изневяра, за да си върне тези същите неща, които е имал преди. Този тип изневяра е отговорът на krasi123  - затова не се сменя партньора - защото искаш твоя си, но да е както преди. Този тип е еднократно или е един период, който минава.

Втория тип изневярва - заради "разнообразие, защото му/й е писнало и иска нещо друго" - тогава вече логично по-добре да се смени партньора, не да кръшкаш на твоя до без край. Това вече не е период, ми си е циклично. Laughing

Така си го представям аз...

# 76
от 11г.сме заедно,но за изневяра не мисля.може би ако ухажването престане и скука настъпи ще потърся внимание от друг.

# 77
  • Мнения: 3 569
Ся ако напиша нещо ще се издам, че изневерявам ...

# 78
  • София
  • Мнения: 7 097
Ся ако напиша нещо ще се издам, че изневерявам ...

Е, да, така изобщо не се издаваш...тъй че недей пиши нищо повече... hahaha

# 79
  • Мнения: 620
Ся ако напиша нещо ще се издам, че изневерявам ...

Е ти така и така го направи.......та ако нещо те вълнува или тормози,по-добре го сподели,ще помагаме
с акъл Wink Laughing

# 80
  • Мнения: 1 517
Ся ако напиша нещо ще се издам, че изневерявам ...
Искаш да сподели, пък не ти стиска, май  newsm78

# 81
  • Мнения: 220
Ся ако напиша нещо ще се издам, че изневерявам ...

Е ти така и така го направи.......та ако нещо те вълнува или тормози,по-добре го сподели,ще помагаме
с акъл Wink Laughing
Ся ако напиша нещо ще се издам, че изневерявам ...
Искаш да сподели, пък не ти стиска, май  newsm78

Някой изгаря от любопитсво да научи пикантни подробности май  Joy Joy Joy

# 82
  • Мнения: 490
Ай кът пускаш мухи се доизказвай поне де Mr. Green

# 83
  • Мнения: 1 517

Някой изгаря от любопитсво да научи пикантни подробности май  Joy Joy Joy
Естествено, че искам  Mr. Green , че кой не иска. Ко пали фитили само  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт