Интериорен и екстериорен дизайн по аматьорски - Тема 72

  • 40 457
  • 776
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 643
Имате ли препоръки за производители на дивани в хубави свежи цветове?
Харесала съм си модулните feydom и canappe, но ако има и други предложения бих погледнала Wink

# 61
  • Мнения: 331
Имате ли препоръки за производители на дивани в хубави свежи цветове?
Харесала съм си модулните feydom и canappe, но ако има и други предложения бих погледнала Wink
Аз съм много доволна от Велга - https://welga.com/mebeli-za-dnevna#/%D1%8A%D0%B3%D0%BB%D0%BE%D0% … der=DESC/limit=12
Вече 6-та година откакто поръчах 2 дивана за вкъщи, ежедневно се спи на тях, не са мръднали. дамаската също е супер здрава и не задържа петна. Като съотношение цена-качество са перфектни.
Feydom са страхотни и наживо са много красиви, моя близка има от техните, доволна е, от около 6 месеца го ползва.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Имате ли препоръки за производители на дивани в хубави свежи цветове?
Харесала съм си модулните feydom и canappe, но ако има и други предложения бих погледнала Wink
Аз съм много доволна от Велга - https://welga.com/mebeli-za-dnevna#/%D1%8A%D0%B3%D0%BB%D0%BE%D0% … der=DESC/limit=12
Вече 6-та година откакто поръчах 2 дивана за вкъщи, ежедневно се спи на тях, не са мръднали. дамаската също е супер здрава и не задържа петна. Като съотношение цена-качество са перфектни.
Feydom са страхотни и наживо са много красиви, моя близка има от техните, доволна е, от около 6 месеца го ползва.

Жива да не бях! Тези Велга за пръв път ги чувам, а много добре изглеждат нещата!
Благодаря за споделеното.Flowers Bouquet

# 63
  • Мнения: 2 926
О, Велга Ловеч са повече от над 20 години на пазара и имат много качествени дивани. Също и Валинор http://www.valinordesign.com/#.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 4 057
О, Велга Ловеч са повече от над 20 години на пазара и имат много качествени дивани. Също и Валинор http://www.valinordesign.com/#.

Да Natt, Валинор ги зная, спомням си един техен диван беше в класация за дизайн и ергономичност.

Разгледах Велга, наистина стара фирма, ама как пък една реклама, или нещо в Интернет да ми изскочи, знаеш как действат.
Чудна работа просто.

# 65
  • Мнения: 630
Много ми харесаха и на мен диваните на Велга. Могат ли да се видят някъде другаде освен в Ловеч?

# 66
  • Мнения: 331
Много ми харесаха и на мен диваните на Велга. Могат ли да се видят някъде другаде освен в Ловеч?
Нямам информация за търговските им представители в момента. Навремето Мебел Дизайн в Пловдив работеха с тях и аз поръчах там, имаха мостри на дамаски и т.н. Може би на телефоните в сайта да се попита за актуална иннформация.

# 67
  • Мнения: 6 428
Doris, Велга доколокото имам инфо отпреди 15 години работеха основно за Австрия.. дори сега да не са конкретно за там, предполагам че са насочени почти 100% за навън. Ако не се лъжа някой от собствениците май е австриец.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 821
Имате ли препоръки за производители на дивани в хубави свежи цветове?
Харесала съм си модулните feydom и canappe, но ако има и други предложения бих погледнала Wink


Моя диван е на Руди Ан. Качествени са им диваните. Дамаската може да е по избор, във всякакви комбинации.

# 69
  • Мнения: 1 040
Аз съм благодарна за снимките и стояха доста време. В момента съв на вълна обзавеждане на ваканционен имот и темата и снимките са ми полезни. Спряла съм се на този цвят за баня.

Незнам как ще се върже на сегашните плочки

Съжалявам, че немога да завъртя снимката

# 70
  • Мнения: 9 236
Докато видя новата тема и изпуснах на МериЛенд , кухнятаза която пишете. Фен съм на синьо, може ли да опишете каква беше. стените или шкафовете бяха сини или плота?

# 71
  • София/Варна
  • Мнения: 1 448
И на мен ми хареса кухнята. Шкафовете бяха много приятно тъмно синьо, сигурна съм че си има някакво име, но не го знам, комбинирани със дървесно-поне на мен ми заприлича на дъб. Острова бял със същото дървесно.
Да видим колко помня Simple Smile

# 72
  • Мнения: 1 131
Здравейте, страхотна тема сте създали Heart
За първи се сблъсквам с ремонт и обзавеждане на жилище.
Тъй, като жилището е доста малко ни се иска някъде да направим поне един малък гардероб. Но не можем да го измислим, къде и как би се получило най-рационално от към бутане и зидане на стени. Складовото помещение към едната спалня ще бъде дрешник Simple Smile
Абсолютно всяка идея ще ми бъде от полза.

# 73
  • Мнения: 6 428
А защо искате да бутате стени?
Държите гардероба да бъде в коридора или да го има по принцип?

# 74
  • Мнения: 1 131
Според мен без да бутнем/вдигнем стена няма как да изградим гардероб.
Предпочитаме да е в коридора.

Общи условия

Активация на акаунт