побой на мъжете върху бременните майки

  • 6 601
  • 143
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 451
Бая трябва да е нагазила лука. И то системно да го гази, че чак дотолкова да се промени мъжа и, че да почне да я бие.

# 106
  • Мнения: 819
Бая трябва да е нагазила лука. И то системно да го гази, че чак дотолкова да се промени мъжа и, че да почне да я бие.

Дори това не би могло да бъде причина да я бие- той просто няма това право, каквото и да е направила! Има много по-цивилизовани начини двама души да се разделят, ако не се разбират.Не живеем в джунглата,все пак./Макар понякога да ми се струва, че точно там живеем #Cussing out /

# 107
  • Мнения: 1 462
Какво трябва да стане или да направи една жена, за да започне да посяга мъжът й, при положение, че до момента не го е правил... newsm78
Изобщо не зависи от жената.  Ако мъжът си е такъв в главата - и без повод ще си я набие.  Ако е нормален - дори в пристъпи на бяс няма да посегне.  Оооосвен ако жената не му посегне първа, и то качествено... тогава е възможно да отнесе някой шамар.

# 108
  • Мнения: 1 451
Бая трябва да е нагазила лука. И то системно да го гази, че чак дотолкова да се промени мъжа и, че да почне да я бие.

Дори това не би могло да бъде причина да я бие- той просто няма това право, каквото и да е направила! Има много по-цивилизовани начини двама души да се разделят, ако не се разбират.Не живеем в джунглата,все пак./Макар понякога да ми се струва, че точно там живеем #Cussing out /
Абе то и причина жените да правят простотии няма, ама ги правят. Не съм привърженик на това да пребиваш жена си, макар че някой си го заслужават.

# 109
  • Мнения: 819
svil, недей така, моля те, да не си разваля мнението за теб  Mr. Green. Съгласна съм,може и да правят големи простотии, но , както вече казах, ако мъжът прецени, че не може повече да ги търпи- довиждане и кой от къде е! Боят показва единствено слабост , нищо друго.Ако на някого много му се бие-ми да си намери някой от неговата категория, пък да се бият!

# 110
  • Мнения: 1 451
Правилно, и аз тъй мисля, но предвид, че има много мъже, за които не е проблем да бият жени, се чудя, защо жените са толкова смели.

# 111
  • Мнения: 1 425
Правилно, и аз тъй мисля, но предвид, че има много мъже, за които не е проблем да бият жени, се чудя, защо жените са толкова смели.
Не мисля че мъжете дето бият жени са "много". А за смелостта - не знам дали е смелост или глупост. Ако жената е хванала мъж дето я бие и отгоре на това прави и простотии - за мен това е по-скоро глупост от женска страна.

# 112
  • Мнения: 819
Аз мисля, че тези жени, които имат такъв "мъж" до себе си,изобщо не са смели, напротив, дори от страх не смеят да го напуснат, камо ли простотии да правят /което не му пречи да пребива жена си и просто профилактично/.

# 113
  • Мнения: 1 451
Не знам какво е критерия ти за много. Но за някои неща дори 1 процент е много. А доколкото съм чел/гледал случаите на домашно насилие съвсем не са малко. Иначе си прав, ако някоя е знаела преди брака, че мъжът и е такъв и все пак се е омъжила за него, това вече си е чиста глупост.

# 114
  • София
  • Мнения: 7 097
Изобщо не зависи от жената.  Ако мъжът си е такъв в главата - и без повод ще си я набие.  Ако е нормален - дори в пристъпи на бяс няма да посегне. Оооосвен ако жената не му посегне първа, и то качествено... тогава е възможно да отнесе някой шамар.

Абсолютно съм съгласна!

# 115
  • Мнения: 3 116
Браво че си си тръгнала  Hug Heart Eyes Hug

Според мен сега трябва да помислиш по другият важен въпрос, дали ще запишеш този мъж като баща на бебето като се роди  ooooh!

# 116
  • Мнения: 819
Браво че си си тръгнала  Hug Heart Eyes Hug

Според мен сега трябва да помислиш по другият важен въпрос, дали ще запишеш този мъж като баща на бебето като се роди  ooooh!

Би било голяма грешка, ако го направи-изобщо не заслужава тази чест!

# 117
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230



Изобщо не зависи от жената.  Ако мъжът си е такъв в главата - и без повод ще си я набие.  Ако е нормален - дори в пристъпи на бяс няма да посегне. Оооосвен ако жената не му посегне първа, и то качествено... тогава е възможно да отнесе някой шамар.

Абсолютно съм съгласна!
аз като бях бременна в 9ти месец, отплющях много як шамар на моя. но понеже си го заслужаваше, не ми е отвърнал. то остава и да беше.

# 118
  • София
  • Мнения: 7 097
аз като бях бременна в 9ти месец, отплющях много як шамар на моя. но понеже си го заслужаваше, не ми е отвърнал. то остава и да беше.

Аз, като бях бременна също отплющях много як шамар на моя, макар че много не го заслужаваше... Rolling Eyes Бях много зла и крива бременна... Sad Нищо чудно, че мъжО се колебае за второ - като знае какво го чака 9 месеца... Stop

# 119
  • Мнения: 1 451
Лелеееее, хич не ти личи, че можеш и такива неща да правиш...

Общи условия

Активация на акаунт