Торта от памперси

  • 21 350
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 133
newsm10 БРАВО !Досега не бях виждала такова нещо,но много ми допадна.Наистина ще бъде от полза на майката и бебето!
Peace

# 61
  • Мнения: 3 367
 Tatjana ,
навивахме много стегнато,в най-долния кат само има 60ина..(по 2ки навити някои);а са  общо 4ри..и аз гледах че вашите са малко по-хлабаво навити, абсол.никакво значение принципно,но в моите инструкции пишеше около 80 че отиват..
завих я с тюл,вижда се добре и не се праши;на поставката около тортата може да се сложи още имот,аз там турих термометъра че не му намерих място иначе..бодитата и лигавниците навих като памерси,та са истинска част от тортата..

# 62
  • Мнения: 7 605
Аz тоzи път я zавих с едно поzра4но фолио, не такова дето се полzва в кухнята  Grinning  ами спец. zа подаръци и стана мн хубаво. От долу голям дебел картон, върху който zалепих друга хартия zа подаръци. Сложихме мн малко подаръци, zаЩото полу4ателите не са ни мн блиzки, беШе по скоро жест, а не истински подарък. Няколко малки ШиШета бебеШка коzметика, и един термометър най горе, освен това лъжи4ки като свеЩи4ки. Семпла стана, но хората много се zарадвали. Яд ме е 4е не я снимах  Twisted Evil

БеШе 3 етажна пак,то4но един пакет с 42 броя (2ри номер) отиде  Peace

# 63
  • Мнения: 1 951
Хитро  Peace Ще се възползвам непременно. Жалко че не се появи по рано темата, преди 2 седмици имаше повод да се направи  Grinning

# 64
  • Мнения: X
Тази тема я видях още като се регистрирах тук и от тогава все ми се иска да я направя тая торта.Ама като нямам  бременни приятелки! Tired
Имам си едно наум и първата, която забременее ще получи такава торта.
Идеята е страхотна!

# 65
  • Мнения: 3 622
newsm10 БРАВО !Досега не бях виждала такова нещо,но много ми допадна.Наистина ще бъде от полза на майката и бебето!
Peace

Много готино  Peace

# 66
  • Мнения: 5 178
Засърбяха ме ръцете, оххх по живо по здраво ще го пробвам през март

# 67
  • Мнения: 929
Прекрасна идея за нестандартен подаряк със необходими за бебето неща.

# 68
  • Мнения: 6 039
още няколко идеи Laughing


 


 


 

# 69
  • Мнения: 884
Много хубави торти! Непременно ще ги покажа на сестра си-дано се сети защо и ги показвам!

# 70
  • Мнения: 311
  bouquetСтрахотна идея!!!Аз също се надявам скоро да я приложа Peace

# 71
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Уф, че яко  newsm53

# 72
  • София
  • Мнения: 6 743
Лелее, Маленааааа, къде ги изкопа - невероятни саааа  Shocked Heart Eyes
Лигавниците на едната "Обичам моята майка" и "Обичам моя татко" са страхотни   Hug

# 73
  • Мнения: 6 017
newsm10 БРАВО !Досега не бях виждала такова нещо,но много ми допадна.Наистина ще бъде от полза на майката и бебето!
Peace

# 74
  • София
  • Мнения: 2 374
Супер идея! Добре, че има и снимки! Скоро ще правя за една приятелка да я изненадам. Ще пусна снимки  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт