Страхотна диета-3част

  • 36 046
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 170
O6te 0,5 kg sa w istoriqta. Bavno ,bavno  ama slavno.   Laughing

# 226
  • София
  • Мнения: 11 757
Zdraveite i chestita pyrva prolet i ot men! Simple Smile Imam o6te edin vypros,no kum tezi,koito ve4e sa pravili trite dieti - sled tova zapo4nahte li da qdete normalno, kakto predi ili se syobrazqvahte s tova kakvo pohapvate.. sladko, hlqb? Za6toto 4estno kazano sum protiv tiq rejimi s "lelee, tova ne trqbva da go qm".. predpo4itam da si hapvam ot vsi4ko normalno i da sportuvam. Spodelete opit Simple Smile
Правила съм диета 1 и 2,3-та не съм я правила.Резултата беше -8 кг.След това в продължение на 2 месеца не ядох хляб,тесто,сладко и шоколад.Хапвах всичко останало манджи,млечни продукти,яйца,а-а-а забравих и дюнер ядох.Резултата беше още -2 кг.
Зимата качих 2 кг,но днес ми е 4 ден от втората диета и съм -5 кг.В момента се опитвам да задържа килцата и мисля до неделя и да приключа.
А със спорта...малко врагове си падаме.
Успех!

# 227
Blagodarq vi za otgovorite Simple Smile (btw az sym E.L.I) Na men ve4e mi e 5ti den ot vtorata dieta i sum gore-dolu s 5 kg po-malko... dano da ima i o6te,4e 6te se demotiviram.. i bez tova samo se tocha na razni vkusotiiki okolo men. A kolkoto do sporta pri men - bih tichala s 4asove,za da moga da si hapvam liubimiq shokolad..mmm.  Chudq se samo dali da pravq i tretata dieta,che Velikden idva i drugi semeini praznici ima tiq dni,az ne iskam samo da gi gledam otstrani kak pohapvat Tired..
4aoo ot men, uspeh i na vas v Golqmata Bitka!!  Wink

# 228
  • Мнения: 377
Здравейте и от мен, от днес започвам с 1-та диета. Смятам да я направя два пъти и след това да продължа с 2 и 3-та. Имам да свалям 10-т кг. Надявам се да успея.

# 229
  • Варна
  • Мнения: 618
Здравейте и аз от днес съм с вас! Преди съм правила първата диета-ама само седмица Embarassed , но за тази седмица свалих три килограма. Байкова препоръчва ако много се прегладнее да се изяжда по един зеленчуков сандвич-пълнозърнеста филийка хляб със зеленчук/краставица/ или филийка с лютеница, но това прегрешение да е само едно и то в рамките на едно денонощие. Аз преди хапвах даже по две филийки с лютеница и успях да сваля. Надявам се сега също да имам успех защото имам да свалям 20кг.  Crazy

# 230
Здравейте.Прочетох доста мнения за тази диета.Явно е сполучлива.От утре започвам и аз.Кантар нямам,но ще разбера по дрехите си.А относно хапчетата или чайовете за отслабване,те могат да подпомогнат една диета.Не може да се разчита само на тях,килцата пак се качват обратно.Трябва и движение.Упражненията на Калан Пинкни са най-подходящи за мързелани като мен.Когато ги правех редовно ,се чувствах много добре.Трябва постоянство.Успех с тази диета.ще пиша ако успея да се побера в панталоните си отпреди да забременея.

# 231
  • Варна
  • Мнения: 618
Здравейте, момичета! Как върви диетата? Аз в4ера се справих добре. Продължавам напред, само ми е кофти, че днес ме боли една глава  Tired Но се надявам сега на обед като хапна нещо да се пооправя. Не мога да спазвам точните часове заради работата, но ще се стремя да съм най-близо до тях. почвам и гимнастиката на Синди. Flutter
Днес съм втори ден, не съм се теглила, защото съм и в цикъл и съм като плондер, като свърши ще се претегля да видя от колко почвам.
Успех на всички. Peace

# 232
  • Мнения: 248
Dido4ka, пий повече течности и главоболието ще мине.

# 233
  • Мнения: 377
Здравейте и от мен, аз вчера вечерта се изложих, но днес от ново няма да се отказвам. За сега успявам да издържа, но ще видим довечера какво ще стане да не стане като снощи. Надявам се днес да устоя на изкушенията.

# 234
  • Мнения: 337
Здравейте и от мен момичета   bouquet и аз съм с вас Simple Smile ако ме искате Simple Smile

Dido4ka вече са ти казали за водата и аз бях така но при друга диета и наистина главоболието се дължи на малко течноси.

И на мен днес ми е първи ден и се надявам с ваша подкрепа да издържа поне на първите две Simple Smile
Предните две седмици бях на зелевата съпа и свалих -3.5кг и сега се надявам да сваля още 5.

И аз не мога да спазвам много часовете, но се старая и ще свикна за няколко дни Wink надявам се.

Последно един въпрос - през дните когато се яде кисело мляко и плод или зеленчук може ли да се пие чай или не???  newsm78

Желая успех на всички  bouquet

# 235
  • Мнения: 337
Чувствам се сама и гладна  Rolling Eyes няма ли никой, с който да се подкрепяме  Peace

# 236
Maleeeeeeeeee opleskah se totalno... ve4e mi e 8-mi den ot vtorata dieta, dosega sum spazvala vsi4ko striktno i... dnes se NAQDOH na slako.. sega mi se vie 4ak svqti mi se gadi,za6toto ot baq vreme ne sum qla tolkova. Ne me grize syvestta koi znae kolko, za6toto pri vsi4kiq toz tormoz sym svalila ima-nqma samo 4 kg (kolkoto i za 1 sedmica sys zelevata supa), No utre 6te sum samo na qdbylki i 4ai, ta ot drugi den prodyljavam, pa kakvoto sabq pokaje. To se e vidqlo,4e pri men pak supa 6te se qde. NO vi podkrepqm v otslabvaneto, ostavam s vas!! Jelaq vi leka borba s kilogramite i mnogo usmivki!  Flutter
P.S. vesi_n s teb sym!  Wink

# 237
Aaaa btw vesi_n, ne sum vidqla vyprosa ti za 4aq.. ami az vseki den se nalivam s pone 2 litra , mislq 4e vyob6te ne pre4i, osobeno pyk ako e zelen (daje kombinaciqta zelen + mentov 4ai potiska glada). Piq i plodovi 4aqve, vsqkakvi, no bez gram podsladitel!

# 238
  • Мнения: 377
Добро утро, момичета. Бързам да се отчета, тази сутрин съм -1,5кг. направо супер. Но да не се радвам много защото след 2-3 дена като почна да задържам ще се оплаквам. При вас как върви, има ли вече резултат от диетата?
Поздрави!

# 239
  • София
  • Мнения: 11 757
Добро утро!Днес ми е 8 ден от втората диета,ами какво да Ви кажа със смесени чувства съм...Онзи ден бях свалила около 5.5 кг.,обаче събота и неделя ми бяха дни с млечни продукти и като се наядох едно хубаво със сирене и домати и хайде бам 1-1.5 кг. отгоре, направо  Cry.Все пак втората част е за задържане и се стремя поне да се застопоря около 50-те си кг.
Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт