Страхотна диета-3част

  • 36 028
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Е-хей, след тези писания още малко ми остава и аз да се харесам и да реша да спирам всякакви диети... Wink

Но, да не забравяме все пак, че от тези снимки ме делят цели 15 кг... тези дни ще се снимам и ще пусна актуални снимки...

Хе-хе, вдигнахте ми настроението...

# 61
  • Мнения: 57
ne znam zasto vse otlagam zapo4vaneto na tazi dieta!!
 oba4e do tuk!!! #Cussing out
 utre otivam da si kupia  kisleo mliako i iabulki i sriada zapo4vam s vas!! Hug

 na znam kolko kilograma teza(okolo 60) i sam visoka 168
 4elta e da padne korem4eto!!!! Sick

stiskaite pal4i!! Peace

 kazax i na priatelia mi i ste dietuvame zaedno!!as ot tuk a toi ot gertsia!!pomost ot dale4e!! Laughing Grinning

# 62
  • Мнения: 1 680
Аз съм меко казано отчаяна в опитите ми да започна отново диета.
Бях 76 кила след като родих, с мнооого мъки и целутрон се вкарах в релси и станах 69 кила - целта ми беше що годе да изглеждам добре на морето. Но морето дойде и отмина, а Светла започна пак да си плюска. Служеше ми за извинение факта, че все още кърмех. Та така си върнах повечето килца и сега стартирам с тегло 74кг.Хареса ми тази диета и много се надъхах. Лошото, е че съм много непостоянна. При мен НЕ важи поговорката: Започната работа, наполовина свършена. Аз съм тип чревоугодник и не дай си боже да изпадна в депресия, помитам всичко що ми падне. Може би с диетата, трябва да посетя и някой психоаналитик Tired

# 63
  • Мнения: 57
светла спокоино!!!
 заедно сте по4нем и сте докладваме една на друга!!! Hug

# 64
  • Мнения: 1 680
светла спокоино!!!
 заедно сте по4нем и сте докладваме една на друга!!! Hug

iou, много ти благодаря. Днес стратирах, пих едно кафенце обаче, иначе си направих половин кофичка кисело мляко с една ябълка. Засега се чувствам добре. Психически съм се подготвила.
Четох и за други диети Пиер Дюкан, НДВ и Японско чудо, но само тази ми пасна.
Благодаря за подкрепата.

# 65
  • Мнения: 57
за нищо!аз сега отивам да си купия кисело мляко за утре и плодове.какво кисело мляко да си взема?
 

# 66
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Хайде и аз да се запиша отново  за кой ли път вече   Crazy Та надявам се сега вече да издържа докрай! Започвам от 70кг. Целта ми е да смъкна под 60 ама да видим! И аз като Светлето лятото бях свалила до 65кг. ама после едно плюскане, едни проблеми и айдеее на 70кг. Иначе отслабването ми започна от 85кг., та все пак се успокоявам, че все още съм на -15кг. ама да видим дали ще смъкна и още!

Аз мляко си взимам на Верея 0,1%. И аз днес съм на ябълка и кисело мляко. А и поне 3-4 пъти в седмицата скачам вкъщи Тае Бо!


Iggiberry наистина втората и третата диета са по-трудни за спазване. Човек като свикне на първата диета не изглежда страшна, само да минат първите дни! А и от тези две диетки се смъква 1-2 килца, така че повечкото килца се смъкват от първата диетка. Поне при мен миналия път беше така. Затова сега съм решила ако успея да продължа първата диетка поне със седмица!

Успех на всички!

# 67
  • Мнения: 57
светла как си?? Hug
 днес ми е 1 ден!!
 не искам да ям нищо,ме ни се яде-малко съм болна Sick
само една ябълка до сега.. #Crazy

# 68
  • Мнения: 636
   Дами, малко дебилски въпрос, но примерно във въглехидратен ден могат ли да се ядат 2 вида въглехидрати? Например на обяд картофи, а на вечеря ориз?
 Същото питам и за дните с белтъчна храна.
 eat

# 69
  • София
  • Мнения: 11 713
   Дами, малко дебилски въпрос, но примерно във въглехидратен ден могат ли да се ядат 2 вида въглехидрати? Например на обяд картофи, а на вечеря ориз?
 Същото питам и за дните с белтъчна храна.
 eat
Не,не може!Това е едно от правилата на диетата-еднообразието!Същото се отнася за плодовете и зеленчуците!С каквато храна започнеш /въглехидратна,белтъчна,плод,зеленчук/ със същото караш целия ден.Дано си ме разбрала!Успех!

# 70
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Да-а-а, права е Али&Мели, обаче на мен това ми беше едно от прегрешенията. Например днес ядох на обяд яйца, а за вечеря пиле...

И ми се е случвало в млечния ден да го започна с ябълки, а да свърша със зеле, не че се е получило голямо разнообразие де...

Всъщност да ви кажа, аз доста такива волности имам, но все пак съм доволна, че малко от малко вече 18 дни си навивам на лакомията и не ям като разпрана каквото ми дойде. Резултатът е видим и дори мъжът ми дето винаги съм му еднаква и е такова теле, че хич не му пука колко кила съм, взе, че забеляза.

И по този повод смятам, че втората диетка ще даде повече резултат, щото си пише точно количество и точно какво, та няма да има много напред-назад волности.

В тази връзка - от утре почвам втората диетка и съм си купила риба - Амур - ама пусто, като не знам как да я сготвя.... newsm78

# 71
  • Мнения: 636
O-о-x aмурчето е много вкусно пържено, но нали сме на диета не става така. Пробвай да си го изпечеш във фурна с малко зехтин или олио.

# 72
  • София
  • Мнения: 11 713
Когато я правих диетата рибата си я приготвях на скара,без никаква мазнина!Олио или зехтин въобще и не съм помилсяла да ползвам.Единственото ми изкушение бяха оцета,лимона и малко сол /не за рибата/!

# 73
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Ле-ле, нашата тема чак на 3 страница...

Да доложа, амурчето го пекнах на скарата и го ядох със зеленце...

Само че след малко отивам на имен ден и напрау ни знам....

Svetlaa, iou, къде сте? Как вървите? Пишете...

# 74
  • Мнения: 1 680
светла как си?? Hug
 днес ми е 1 ден!!
 не искам да ям нищо,ме ни се яде-малко съм болна Sick
само една ябълка до сега.. #Crazy

Аз съм  -1 кг. за 2 дни, явно се чистя, чувствам се страхотно, продължавам. Пълна съм с енергия. Само първия ден ми беше мааалко кофти , но го преживях.
Искам до Коледа да стана 62 кг., дали ще успея newsm78
Засега обаче съм си поставила за цел да мина под 70-те Peace
Успех на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт