пипаха ли ви по корема?

  • 4 498
  • 80
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 549
И на мен изобщо не ми е приятно да ми се пипа корема. Разрешавам само на моя мъж естествено, и на най,най-близките ми хора. Но се е случвало един познат да го пипа и то дълго да си държи ръката на корема ми - направо полудявам Twisted Evil, ама той от дума не разбира, та ми се налага да се дърпам случайно като го видя че посяга към коремчето ми. Laughing

# 61
  • София
  • Мнения: 508
На мои приятели винаги съм давала... Но на непознат не бих дала а и не съм имала случай някои да поиска

# 62
  • Мнения: 1 353
Всички бременни си имат свои странности. Като не ти е приятно да пипат корема ти не им разрешавай.

# 63
  • Мнения: 2 241
Непознати - не, за щастие. Домашните - да, разбира се, много ми е приятно. Simple Smile

Случвало се е и колежки да ми се радват така в работата, не ми пречи, честно казано.

# 64
  • Мнения: 510
Само близки хора са ми пипали корема и след като питат дали може. И аз щях да се дразня ако непознат го направи.

# 65
  • Мнения: 1 467
Не съм се замисляла никога за това. Приятели да, пипали са ме, непознати - не все още, но едва ли би било от лошо чувство, така че не знам защо толкова много се шашкате.

# 66
  • Мнения: 69
На мен изобщо не ми е приятно да ме пипат по корема, но винаги се намира по един нахалник още като ме види и веднага да се залепи.

# 67
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 439
Не ми е пречело никога  Stop Близки и познати често ме пипаха, непознати никога не са понечвали да го сторят  Crazy

# 68
  • Мнения: 2 040
През цялата бременност корема ми го пипаше само съпруга ми и  един чужд човек искаше да го пипне веднъж (много известен и готин младеж) и позволих, невидях нищо лошо в това ..  Grinning

Най- мразех да ме зяпат в корема жени (мъж не съм забелязала), все едно съм извършила страшен грях или все едно виждат за пръв път бременна жена ... много често на крачка бях да се обърна към някоя такава и да я попитам: проблем ли има ... откачах направо от втренчени погледи  Sick

# 69
  • Мнения: 888
С непознати не знам как бих се чувствала Confused, но близки и приятели са докосвали корема ми е двата пъти и нямам нищо против!не мисля че го правят от лошо чувство, напротив радват се...

# 70
  • Мнения: 949
С непознати не знам как бих се чувствала Confused, но близки и приятели са докосвали корема ми е двата пъти и нямам нищо против!не мисля че го правят от лошо чувство, напротив радват се...
Peace

# 71
  • Мнения: 316
Познатите ме питаха и аз давах според човека.
Веднъж една непозната направо си сложи ръката на корема ми и аз побеснях.  #Cussing out

# 72
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 539
 newsm50!Никой не е изявявал желание за такива контакти с корема ми.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 252
Не съм се дразнила, когато ме пипаха по корема. Особено последните два месеца, коремът ми здраво се вълнуваше, когато бебчо се риташе и привличах погледите на хората около мен. Всички се радваха като го усещаха да рита. А и не виждах нищо лошо в това, че се радват на бебчо.

# 74
  • Мнения: 5 103
Непознати не са ми пипали корема, близки да, но като цяло показвах, че не ми е приятно да ме пипат по корема Peace

Общи условия

Активация на акаунт