Питане за баните с душ-кабинка

  • 7 758
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 84
Ние също сме с душ кабина и грам не ми е тясно.С радио , хидромасаж и пара.Банята е винаги суха!
Нещо такова е

На нас също ни предстои ремонт в банята и съм се спряла на подобна душ кабина с високо корито за да мога да го пълня с вода и да къпя детето.

# 31
  • Мнения: 1 243
Тези душ-кабини от по-горните снимки са страхотни,но ние сме се спряли на доста по-обикновени...1.500.00 лв за душ-кабина ми се струват множко  #Crazy
Може би нещо такова ще е нашето:

http://www.siko-s.com/img/OBIAVI/BIG_IMG_114829704574.jpg
      или
http://www.kolo.click.bg/_images/products/kolo_kabiny_kabiny_akord.jpg

# 32
  • София
  • Мнения: 2 044
Твърдо съм за душ кабина Peace,при едно условие обаче-да е хубава.Преди да си сложиме душ кабината,бяхме с вана,сега обаче хич не съжалявам че я махнахме.Нашата май беше към  1300лв.,хич не е малка,вътре на стената има ъглова етажерка на три нива,всичко ни се събира,като всеки си има отделни шампоани и истории.Банята след къпане не си личи че е използвана,имам си отделен шкаф-колона в банята за останалата козметика-като кремове,лосиони и др.Така че в душ кабината дефакто си държа нещата които се използват под душа,а не цялата козметика.Мъжа ми не е дребен,но и на него му е екстра вътре.Улеите ги чистя много лесно-сипвам в тях неразреден Доместос,чакам малко и с една четчица само минавам и после изплаквам с подвижния душ.Лигени,кофи и др. неща държа в килера,в банята ми е подредено и сухо като в хола WinkСложила съм си  стъклен дигитален кантар,цветя,а бе направо си е като стая.За къпане на бебета-просто се взима ваничка със стойка,а после направо в душ кабината като порастнат Flutter

# 33
  • Мнения: 547
Твърдо съм за душ кабина Peace,при едно условие обаче-да е хубава...
Това е истината newsm10

# 34
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Аз съм за. Имам вана, но за 4 години съм я използвала 4 пъти. Кофти е за чистенето, но се свиква. Изпозлвам предимно един много добър препарат срещу калк, тъй като тук много се наслагва от водата.
 До стената вътре имам като прагче, където стоят шампоаните. И аз нямам сифон в самата баня, но почиствам основно с овлажнителни кърпи и е дори по-лесно, отколко, ако миеш цялата баня.

# 35
  • Мнения: 1 455
Аз съм ЗА душ-кабината. Ето я моята , а на аватарът се вижда как къпя децата  Simple Smile

# 36
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Малко извън темата, моля ви кажете с какво и какъв препарат чистите стъклата? Моите колкото и да ги търкам остават бели капки от водата.

# 37
  • Мнения: 1 455
Аз ги чистя с препарат за стъкла на Frosch - доволна съм.

# 38
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Свекъра работи във фирма за ПВЦ и алуминиева дограма и направи в банята параван от 2 плъзгащи врати.С праг и разделено на 2.Много е удобно,а и по-евтиния вариант е това.Все едно е душ кабина.Харесва ми,и в новия ни апартамент ще искам така да го направи.

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Имаме  душ кабина овална ъглова 90 см. Много съм доволна, къпя се вътре с детето без проблем. Поставката в ъгъла не ми пре4и напротив удобна е. Карахме една седмица без поставка - беше ужасно всичко на земята! Вътре е топло като излезеш в банята е доста по-студено.

# 40
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Имаме душ-кабина. Прекрасна е. Цялата от стъкло - без фуги и профили, нямаме "дъно", имаме камък като прагче.Такъв е модела. После ще я снимам. Струваше 600лв. и не я заменям с нищо друго. В другата баня имам с профил по поръчка и праг - зидан. Е няма изчистване. Ще го махам. Мия всичко с Цилид.алчо го къпем вътре с душа в коритото - побира се.

# 41
  • София
  • Мнения: 2 688
И ние сме с душ кабина, понякога си сядам в коритцето и си играя на вана.
На мъжо ми в началото му беше тясно, но свикна.
Къпем Ивайла в един голям леген, който слагаме в кабината, но който я къпе трябва да е отвън.

Мисля, че може да си намерите практична и удобна за вас кабина, а определено няма да пръска и всичко да се мокри.

# 42
  • Мнения: 171
Нашата е от стандартните 90/90 на Емир - е спокойно мога да кажа ГОЛЯМА ГАДОСТ Е  Sick

1 тясна
2 падат и вратите понеже механизмите са кофти
3 гадно се 4исти и мухлясва ако нямаш прозор4е
4 стъклата са едни такива - прозра4на релефна пластмаса- Е чесно, не съм открила препарат с който да се из4истят като хората  Tired
5 имам вътре една ъглова поставка за шампоани, оба4е освен да си блъскам главата в нея за друго малко служи   newsm78
6 хлъзга се
7 веднъж се беше запушила (ама препарати не помогнаха)..... питайте мъжа ми как и маха сифона - та покрай това и една пло4ка даде фира  Sick

Абе изобщооооо..... ако не я бяхме купили с апартамента.....щях да се мразя 4е съм я искала  Tired

# 43
  • Мнения: 1 243
Имаме душ-кабина. Прекрасна е. Цялата от стъкло - без фуги и профили, нямаме "дъно", имаме камък като прагче.Такъв е модела. После ще я снимам. Струваше 600лв. и не я заменям с нищо друго. В другата баня имам с профил по поръчка и праг - зидан. Е няма изчистване. Ще го махам. Мия всичко с Цилид.алчо го къпем вътре с душа в коритото - побира се.

Medunka,ще се радвам да я видя. Не знам само каква е по-добре,с по-висок или по-нисък праг?Т.е. не се изразих правилно,какво да е коритото - по дълбоко или не! Гледам ,че по-дълбоките ги използват и като ванички  Grinning Какво ще ме посъветвате?

# 44
  • Мнения: 934
Ще ме извини Bellucci, но ще използвам темата й , за да попитам...В сегашната баня си изплаквам плочките( вкл. и по стените) с подвижния душ. В новата баня ще слагаме душ-кабина, но майстора каза, че щом ще е с душ-кабина пода ще е равен, а не с наклон (е, ще има сифон), което означава, че трябва да мия плочките с парцал и после да подсушавам.... newsm78
Правилно ли си мисля..... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт