Bobo Zander

  • 10 300
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Много се извинявам и аз за спама, но ще ме боли. Като стана дума за Манго преди 2 месеца си взех едно чантичка от там, малка, червена, естествена кожа, дълга кожена дръжка, 100 лева. Как е възможно всичките ми дрехи да съсипе. Пуска червена боя. Ей богу, за първи път ми се случва.
И когато отидох в Манго, някакво момиче ми се хилеше тъпо и цитирам по памет "Ами да, то много хора се оплакаха, имаше и колан точно с чантата, червен, и от него, не знам какво да ви кажа!" Ами добре, ще си я бия в главата.
Това ми беше последният път, когато кракът ми стъпи там.

# 16
Firmata e Rusenska edna ot trite marki na Ariston S.

# 17
  • София
  • Мнения: 186
Ами зависи, какво разбираш под "скъпо"........може би са от типа на Бенетон и Марела. Обаче имат много свежи неща, а и платовете и качеството са на ниво.....не като Манго, напоследък съм много разочарована от тях Crossing Arms
yes
Манго много понижиха качеството, за съжаление.
А дрешките на Bobo Zander са стилни и все пак не са непоносимо скъпи. Заслужават си цената.
Виж, рекламите им са доста грозни и създават погрешна представа за марката. Поне за
мен. Има ги на няколко билборда в София. 

# 18
  • Varna
  • Мнения: 503
Те са нещо като дъщерна фирма на АРИСТОН.  собственичката на Аристон Направи фирма на снаха си  Bobo Zander /внучето се казва Богдан александър - или нещо такова/ но дрехите се шият в цеховете на Аристон - свекърва ми работи там - от там е информацията. Но настина дрехите са качествени.

# 19
nz no az mislq 4e ne6tata sa jestoki i vuv momenta ima 25% namalenie na absolutno vsi4ko naistina si zaslujavat imam nqkolko dre6ki ot tqh i sa super

# 20
  • Мнения: 13 512
Много се извинявам и аз за спама, но ще ме боли. Като стана дума за Манго преди 2 месеца си взех едно чантичка от там, малка, червена, естествена кожа, дълга кожена дръжка, 100 лева. Как е възможно всичките ми дрехи да съсипе. Пуска червена боя. Ей богу, за първи път ми се случва.
И когато отидох в Манго, някакво момиче ми се хилеше тъпо и цитирам по памет "Ами да, то много хора се оплакаха, имаше и колан точно с чантата, червен, и от него, не знам какво да ви кажа!" Ами добре, ще си я бия в главата.
Това ми беше последният път, когато кракът ми стъпи там.
Обади се в Комиссията за защита на потребителите. Трябва да ти върнат пари  от некачествената стока. Защо си мълчите така?

# 21
  • Мнения: 1 339
Имат ли някъде магазин (къде) или ги продават по различни магазини ?  newsm78
питам за  Bobo Zander  Wink

# 22
magazina e edin edinstven v momenta i e na solunska 48

# 23
  • Мнения: 14
Е, ако имаш в предвид само София е един....но иначе гледам, че имат магазини и в Пловдив, Варна и Русе.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт