Пластика на влагалището

  • 2 162
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Здравейте искам да си направя пластика за стесняване на влагалището. След нормално раждане нещата въобще не са същите. Още не съм ходила на консултация. Моля ако някоя дама си е правила да сподели д-р , коя болница, цена , възстановяване след това всякаква информация ще ми бъде полезна.Благодаря

# 1
  • Мнения: 501
Аз имах и разшита епизиотомия. Бях при Д-р Христов, МБАЛ Надежда. 750лв ми струваше. Като 1 месец преди това и микробиология с преглед абе около 130лв.ако имате второ здравно може да Ви възстановят разходите.

# 2
  • Мнения: 37
Един вид е по здравословни причини така ли
Затова ли и цената е такава или

# 3
  • Мнения: 501
Ами не, толкова си е цената като цяло.

# 4
  • Мнения: 37
Супер
Извинете за въпроса но сега след операцията какъв е резултата влагалището по-тясно ли е и възстановяването как беше

# 5
  • Мнения: 501
Ами аз я правих края на януари, та още се възстановявам, та не съм я изпробвала така да се каже 🤣. Но със сигурност е, защото преди само да клекна и ми влизаше въздух, а сега нямам проблем. 3 месеца горе долу се възстановяваш, като болките са първата седмица.

# 6
  • Мнения: 354
Не се мъчете излишно. Няма нужда да е тясно там.

# 7
  • Мнения: 16
Аз имах и разшита епизиотомия. Бях при Д-р Христов, МБАЛ Надежда. 750лв ми струваше. Като 1 месец преди това и микробиология с преглед абе около 130лв.ако имате второ здравно може да Ви възстановят разходите.
Доволна ли сте от този доктор? Каква беше операцията - класическа или капаро?

# 8
  • Мнения: 501
Да, доволна съм, но какво ще рече класическа или капаро?



Аз имах и разшита епизиотомия. Бях при Д-р Христов, МБАЛ Надежда. 750лв ми струваше. Като 1 месец преди това и микробиология с преглед абе около 130лв.ако имате второ здравно може да Ви възстановят разходите.
Доволна ли сте от този доктор? Каква беше операцията - класическа или капаро?

# 9
  • Мнения: 16
Да, доволна съм, но какво ще рече класическа или капаро?



Аз имах и разшита епизиотомия. Бях при Д-р Христов, МБАЛ Надежда. 750лв ми струваше. Като 1 месец преди това и микробиология с преглед абе около 130лв.ако имате второ здравно може да Ви възстановят разходите.
Доволна ли сте от този доктор? Каква беше операцията - класическа или капаро?

Имах предвид лапароскопия, извинете. Видях, че на няколко места предлагат безкръвна операция.

# 10
  • Мнения: 501
Класическа беше

Общи условия

Активация на акаунт